Νεα ερευνα-πολυεργαλειο Κορεατων

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kos1987

New Member
Παρατηρωντας λιγο το αρχειο...
[attachment=3316]

Πιο προσφατη φωτο δεν εχω γιατι απλα δεν εχω ψηφιακη εδω που ειμαι...παντως υπαρχει κινητικοτητα απο την τελευταια (δεξια)
Καλα σακατεμενο τον εχω τον κροταφο...πετρες στο δημοτικο...πολυ ησυχο παιδακι ο Κωστακης...



kos εχεις απενεργοποιησει τα pm και δεν ξερω πως θα συνεννοηθουμε για το θεμα που λεγαμε
Εχω βαρεθει να αδειαζω το mailbox...τεσπα θα το ξανανοιξω, νομισα οτι δεν ενδιαφερεσαι...

ΥΓ το vpa δουλευει.Το θεμα ειναι ποσο καλα.
 

nikosgf7

New Member
Εμφανης η βελτιωση...Ομως τα υπολοιπα μαλλια π ειναι να πεσουν τα κραταει ή δινει μονο επανεκφυση??
Ενδιαφερομαι ζεστα απλα ειχα τρεχαματα με τν εξεταστικη και δεν προλαβα να σου στειλω....
 

lab_rat

Member
[amquote]
kos1987 είπε:
Παρατηρωντας λιγο το αρχειο...

Πιο προσφατη φωτο δεν εχω γιατι απλα δεν εχω ψηφιακη εδω που ειμαι...παντως υπαρχει κινητικοτητα απο την τελευταια (δεξια)
Καλα σακατεμενο τον εχω τον κροταφο...πετρες στο δημοτικο...πολυ ησυχο παιδακι ο Κωστακης...
[/amquote]
Η αριστερη φωτο ειναι πριν αρχισεις το vpa? Εχουν μακρυνει εμφανως οι πολυ μικρες τριχες αλλα δεν βλεπω καινουριες....
 

somari

Active Member
Κος μπορείς να τραβήξεις μια γραμμή στις φωτός σου να δω που περίπου είναι το nw0 σου;
 

kos1987

New Member
Αλλη ληψη (και τελευταια για καιρο)
[attachment=3317]

Η αριστερη φωτο ειναι πριν αρχισεις το vpa? Εχουν μακρυνει εμφανως οι πολυ μικρες τριχες αλλα δεν βλεπω καινουριες....
Η αριστερη ειναι λιγες μερες μετα το vpa 5 ή 6 δεν θυμαμαι.

Εμφανης η βελτιωση...Ομως τα υπολοιπα μαλλια π ειναι να πεσουν τα κραταει ή δινει μονο επανεκφυση??
Ενδιαφερομαι ζεστα απλα ειχα τρεχαματα με τν εξεταστικη και δεν προλαβα να σου στειλω....
Και τα 2.
Ωραια να τελειωνουμε γρηγορα γιατι εχω και ενα πτυχιο να παρω.
Κος μπορείς να τραβήξεις μια γραμμή στις φωτός σου να δω που περίπου είναι το nw0 σου;
nw0 δεν ημουν ποτε, δεν ξερω πως ειναι...
 

somari

Active Member
Ε, εννοώ την baseline σου στο περίπου από όταν ήσουν παιδί...


Άστο, οκ, κατάλαβα αυτό που ήθελα από την τελευταία φωτό που φαίνεται λίγο και το τριγωνάκι φαβορίτας
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
παω σε ποιο υψηλη περιεκτικοτητα απο αυριο,10 χαπια σε 30ml υγρα.και το επομενο με υγρο depakine
ακομα δεν κινειται τιποτα
 

kos1987

New Member
[amquote]
lab_hair είπε:
Η αριστερη φωτο ειναι πριν αρχισεις το vpa? Εχουν μακρυνει εμφανως οι πολυ μικρες τριχες αλλα δεν βλεπω καινουριες....

Δεν βλεπεις????????????
[attachment=3318]

@Georgex6 : Εχεις το οκ εαν θες να το ανεβασεις στο hairsite.Τα αμερικανακια θα τρελαθουν...ειναι ωρα να δοκιμαστει σε μεγαλη κλιμακα για να εχουμε μια αποψη για τυχον sides:-/:angel:[/amquote]
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
ΚΛΑΨ ΛΥΓΜ Συγκινήθηκα, χαχα, ακόμα και μέσω κρίσης η Ελλάδα δίνει τα φωτα χαχαχαχ
 

kos1987

New Member
[amquote]
kapamarou είπε:
παω σε ποιο υψηλη περιεκτικοτητα απο αυριο,10 χαπια σε 30ml υγρα.και το επομενο με υγρο depakine
ακομα δεν κινειται τιποτα
[/amquote]

minox+airol=ενεργοποιηση του b-catenin/wnt=gsk3b inhibitor,vpa
Η μονη διαφορα εαν υπαρχει ειναι στην ALP που προκαλει το vpa, αν και μια εκδοση του jigami της aderans περιλαμβανει τη minox στο διαλυμα επωασης...οποτε πιθανο να την ενεργοποιει και η μινοξ υπο προϋποθεσεις.

Η αλλη διαφορα ειναι η υπερτριχωση το πρησμενο προσωπο οι μαυροι κυκλοι οι ταχυπαλμιες, η κατακρατηση νερου γενικα...τωρα πρεπει να βρουμε και για το vpa δεν μπορει κατι θα εχει...


[amquote]
somari είπε:
ΚΛΑΨ ΛΥΓΜ Συγκινήθηκα, χαχα, ακόμα και μέσω κρίσης η Ελλάδα δίνει τα φωτα χαχαχαχ
[/amquote]
:21m:αχαχαχαχα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
[amquote]
kos1987 είπε:
kapamarou είπε:
παω σε ποιο υψηλη περιεκτικοτητα απο αυριο,10 χαπια σε 30ml υγρα.και το επομενο με υγρο depakine
ακομα δεν κινειται τιποτα


minox+airol=ενεργοποιηση του b-catenin/wnt=gsk3b inhibitor,vpa
Η μονη διαφορα εαν υπαρχει ειναι στην ALP που προκαλει το vpa, αν και μια εκδοση του jigami της aderans περιλαμβανει τη minox στο διαλυμα επωασης...οποτε πιθανο να την ενεργοποιει και η μινοξ υπο προϋποθεσεις.

Η αλλη διαφορα ειναι η υπερτριχωση το πρησμενο προσωπο οι μαυροι κυκλοι οι ταχυπαλμιες, η κατακρατηση νερου γενικα...τωρα πρεπει να βρουμε και για το vpa δεν μπορει κατι θα εχει...
[/amquote]
το vpa ειναι φανερα πιο αδυναμο απο το combo minox airol(το οποιο φερνει παρενεργειες).
πραγματικα δεν υπαρχει κινητικοτητα στο σημειο σαν τις φωτο που ειδε ο somarι απο την δευτερη μερα.
απο οτι φαινεται η ουσια δρα με ταχυτητα κορτιζονης,απο την πρωτη μερα και την δευτερη ξεκινησε η επανεκφυση σε ολους
περιεργο που δεν μου εχει κανει ακομα παρενεργειες:angel:
 

kos1987

New Member
[amquote]
kapamarou είπε:
kos1987 είπε:
kapamarou είπε:
παω σε ποιο υψηλη περιεκτικοτητα απο αυριο,10 χαπια σε 30ml υγρα.και το επομενο με υγρο depakine
ακομα δεν κινειται τιποτα


minox+airol=ενεργοποιηση του b-catenin/wnt=gsk3b inhibitor,vpa
Η μονη διαφορα εαν υπαρχει ειναι στην ALP που προκαλει το vpa, αν και μια εκδοση του jigami της aderans περιλαμβανει τη minox στο διαλυμα επωασης...οποτε πιθανο να την ενεργοποιει και η μινοξ υπο προϋποθεσεις.

Η αλλη διαφορα ειναι η υπερτριχωση το πρησμενο προσωπο οι μαυροι κυκλοι οι ταχυπαλμιες, η κατακρατηση νερου γενικα...τωρα πρεπει να βρουμε και για το vpa δεν μπορει κατι θα εχει...

το vpa ειναι φανερα πιο αδυναμο απο το combo minox airol(το οποιο φερνει παρενεργειες).
πραγματικα δεν υπαρχει κινητικοτητα στο σημειο σαν τις φωτο που ειδε ο somarι απο την δευτερη μερα.
απο οτι φαινεται η ουσια δρα με ταχυτητα κορτιζονης,απο την πρωτη μερα και την δευτερη ξεκινησε η επανεκφυση σε ολους
περιεργο που δεν μου εχει κανει ακομα παρενεργειες:angel:
[/amquote]

αφου μονο εσυ βαζεις airolminox εδω και καιρο...ποιο δειχνει πιο γρηγορα αποτελεσματα?μαλλον το vpa αφου εχεις πει οτι εκανε κανα μηνα να δεις ορατη επανεκφυση.Απλα δεν ξερουμε ακομη πιο ειναι πιο δυνατο μακροπροθεσμα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
συνεχιζω να το δω,αλλα αν ισχυε θα ειχε υδη ξεκινησει μια μικρη κινητικοτητα,κανω δυο και τρεις φορες την ημερα εφαρμογη της ουσιας,εχει να αντιμετωπισει την μια εφαρμογη του συνδιασμου που εκανα πριν αλλα χανει.
εκτος αν εννοεις μακροχρονια....
αν αποδειχθει ισοδυναμο και χωρις παρενεργειες αλαζω θεραπεια
vpa σε επιφανεια nw6
εννοειτε οτι θα συνεχισω μηνες ακομα τις δοκιμες

:m04:
 

somari

Active Member
@Kos γιατί περιμένεις σώνει και καλά να έχεις παρενέργειες; Και το depon μια χαρά γιατρεύει τον πονοκέφαλο, αλλά δεν έχει (στους περισσότερους) παρενέργειες.

@Kapamarou σκέφτηκες μήπως airol,minox και vpa να έχουν την ίδια δύναμη, και για αυτό να μην σου δίνει τπτ παραπάνω; (δηλαδή τα μαλλιά που δε βγάζει καμμία, να είναι τόσο πολύ καιρό αδρανοποιημένα που να μην ξυπνούν)
 

Georgex6

Well-Known Member
Κωστα ειναι ανεβασμενη η ερευνα για το βαλπροικο στο hairsite αλλα αυτο το site δεν ειναι καλο για πειραματισμους δε ψαρωνουν εκει τοσο ευκολα το αντιθετο μπορω να σου πω υπαρχει μεγαλη καχυποψια και επιθετικοτητα μεταξυ των μελων εγω μπαινω εκει για να γελασω αλλα και γιατι μπορει να παρακολουθησεις μια πιο εξειδικευμενη συζητηση.Εδω περα (με εξαιρεσεις βεβαια οπως αυτο το θεμα) ασχολιομαστε ακομα με το τι σαμπουαν θα χρησιμοποιησουμε. καλα σαιτ για πειραματισμους ειναι τα hairlosshelp-talk αλλα και το baldtruth
 
Μπλουζα