Νεα ερευνα-πολυεργαλειο Κορεατων

somari

Active Member
Eγώ στα ίδια σε βλέπω, ακόμα και οι 3 ξέμπαρκες τρίχες που είναι σα τα νύχια του wolverine ακόμα εκεί είναι...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Μπα και είναι η ιδέα σου???Μια χαρά σε βλέπω.Πάντως πρέπει να σου πηγαίνει καλύτερα το κοντό κούρεμα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Adriano είπε:
Μπα και είναι η ιδέα σου???Μια χαρά σε βλέπω.Πάντως πρέπει να σου πηγαίνει καλύτερα το κοντό κούρεμα.
το οτι εχω αραιωσει στους κροταφους εχω αραιωσει,live ειναι μεγαλυτερη η διαφορα απο οτι φαινεται στις φωτο και αρχισαν να φαινονται ξεμπαρκα τα μεταμοσχευμενα.
δεν ειναι το θεμα οι 30-40 τριχες-χνουδια που εφυγαν,αυτα μπορω να τα επαναφερω σε μια εβδομαδα με μινοξιδιλη και κορτιζονη, αλλα ειμαι σε καθοδικη πορεια.
το κοντο κουρεμα ειναι ολα τα λεφτα,ειδικα το καλοκαιρι:14m:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Adriano είπε:
Τι σκέφτεσαι να κάνεις?Μπας και είναι shed??Καλό δεν είναι αυτό???
δεν ειναι shed δεν ειχα ποτε αραιωση απο θεραπεια παρα μονο οταν αφηνα τα growth,σε εναν μηνα δεν θα υπαρχουν ουτε αυτες οι 3 τριχουλες,ειμαι πραγματικα σε καθοδικη πορεια και μαλιστα με εντυπωσιασε η ταχυτητα που αραιωνω,θα συνεχισω 2-3 μηνες ακομα vpa μεχρι να δω τι θα κανω με υγρη τρετινοινη,δεν με ικανοποιει πλεον η κρεμα στο αισθητικο κομματι
 

xDante

Member
kapamarou είπε:
Adriano είπε:
Τι σκέφτεσαι να κάνεις?Μπας και είναι shed??Καλό δεν είναι αυτό???
δεν ειναι shed δεν ειχα ποτε αραιωση απο θεραπεια παρα μονο οταν αφηνα τα growth,σε εναν μηνα δεν θα υπαρχουν ουτε αυτες οι 3 τριχουλες,ειμαι πραγματικα σε καθοδικη πορεια και μαλιστα με εντυπωσιασε η ταχυτητα που αραιωνω,θα συνεχισω 2-3 μηνες ακομα vpa μεχρι να δω τι θα κανω με υγρη τρετινοινη,δεν με ικανοποιει πλεον η κρεμα στο αισθητικο κομματι

kap είσαι σίγουρος οτι δεν είναι Shed ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
xDante είπε:
kap είσαι σίγουρος οτι δεν είναι Shed ?
shed μπορει να υπαρχει οπου υπαρχει μαλλι,σε γυμνη περιοχη οπως οι κροταφοι υπαρχει επανεκφυση και αραιωση μονο,τουλαχιστον ετσι εγινε σε εμενα με δυο δυνατα combo που χρησιμοποιησα,οπως και να εχει συνεχιζω vpa και σε εναν μηνα φωτο ξανα,αλλα το πιο πιθανο ειναι να εχω περισσοτερη αραιωση,3 τριχες εμειναν ολες και ολες,τι ειχαμε τι χασαμε;D
 

kos1987

New Member
Εγω εχω να προσθεσω κατι οσο αφορα την πορεια σε μενα.Ενω η επανεκφυση συνεχιζει στους κροταφους, εχουν σκουρυνει, βλεπω και πιο χαμηλα τριχουλες, μεσα, εκει που εχουν μεινει ακομα τριχες, υπαρχει αραιωση ή ετσι μου φαινεται, δεν ειμαι σιγουρος...θα δειξει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
λοιπόν έχω να αναφέρω ένα side effect μόλις βγώ στον ήλιο στα πρώτα πέντε λεπτά ΤΖΟΥΖΕΙ το κεφάλι όχι όλο μπροστά...... απο την άλλη σκέφτομαι μήπως τσούζουν οι σμηγματογόνοι αδένες όταν δηλαδή ξεκινάω να ιδρώσω.... έχει παρατηρήσει κανείς τέτοιο πράγμα ?
 

lab_rat

Member
Βασικα δε ξερω αν φταιει το οτι ειναι λιγο βαρυ το διαλυμα δια το δερμα.. Για καμποση ωρα μετα την εφαρμογη νιωθω ενα ελαφρι τσουξιμο! Ξερουμε αν εχει μεσα καποιο συστατικο που να μπορουσε να προκαλει ερεθισμο? Να παω στα χαπια αν ειναι...
 
Μπλουζα