Να πάρω φιναστεριδη;

Jumanji

Active Member
Φιλε μου μονο τον γιατρο σου να ακους κανεναν αλλον!κανενα απο τα δυο ακρα μην εμπιστεύεσαι εδω μέσα και στο λεει ατομο που υπεφερε απο το χαπι.ουτε διαβολος ειναι ουτε αθωο του 3% που λενε πολλοι!αν σου τυχει κατι στον γιατρο θα τρεξεις οχι σε εμενα και σε οποιοδήποτε εδω μεσα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Φιλε μου μονο τον γιατρο σου να ακους κανεναν αλλον!κανενα απο τα δυο ακρα μην εμπιστεύεσαι εδω μέσα και στο λεει ατομο που υπεφερε απο το χαπι.ουτε διαβολος ειναι ουτε αθωο του 3% που λενε πολλοι!αν σου τυχει κατι στον γιατρο θα τρεξεις οχι σε εμενα και σε οποιοδήποτε εδω μεσα.
Φιλε μου θεωρεις απιθανο να ανηκεις στο 3%?
Το 3% προκυπτει απο ερευνα και ειναι αυτο που ολοι οι γιατροι γνωριζουν. Δεν το φανταστηκε καποιος μια μερα.
 

Jumanji

Active Member
Φιλε μου δεν θελω να το συζητήσω παραπανω ούτε για ποσοστά ουτε για παρενέργειες γιατι θα αρχισει η επιθεση και δεν θελω να γεμισει και αυτο το νημα με αντιπαραθεσεις!εγω απλα λεω στο παλικαρι αυτο που ηθελα να ακούσω και εγω απο καποιον οταν ξεκινησα.ας παει στον σωστο γιατρο,που σιγουρα δεν ειναι ο δερματολογος και ας ξεκινησει την θεραπεια με παρακολουθηση και καθοδήγηση.
 

crossfire

Well-Known Member
Φίλε tol
Νομίζω στο συγκεκριμένο θέμα είσαι πρωτεργάτης και διεκδικείς τα σκήπτρα της εγκαθίδρυσης στο φόρουμ τη φινας σαν must θεραπεία.
Ούτε εγώ δεν την πρόβαλα τόσο.
Θα εισηγηθώ στον Cvial ένα μικρό δώρο για σένα.
Έχεις προσφέρει τα μέγιστα και ακόμα και στον άλλον που φωνάζουμε και τα λέμε και εκεί τον αλλάζουμε.
Άστον να λέει δε βλέπουμε τι κάνουμε?

Το 2010 προσπάθησα να κάνω το ίδιο.......μου επιτέθηκαν και σταμάτησα να ασχολούμαι.
Χαράς στο κουράγιο του @tol
 

tasos33

Well-Known Member
Γεια σας παιδιά
Πήγα σε δερματολόγο και μου είπε αν θέλω να βάλω φιναστεριδη αλλά να ξέρω ότι έχει παρενέργειες.Ειμαι προβληματισμένος για το αν χρησιμοποιήσω ή όχι.Οσοι χρησιμοποιείτε ποια είναι η εμπειρία σας;Εχετε παρενέργειες;Είμαι σε δίλημμα πραγματικά.Απο την μια θέλω να βάλω αλλά από την άλλη φοβάμαι τις παρενέργειες.Καθε άποψη μου είναι χρήσιμη
Τα πράματα είναι απλά .
Ξεχνάς το Φόρουμ, το διαγράφεις για κάνα τρίμηνο , δεν ακούς τι λέει ο καθένας έχει δεν έχει πάρει φίνα.


Πας σε ένα φαρμακείο, παίρνεις propecia και ξεκινάς με χαμηλή δόση ανά εβδομάδα πχ 3*0.5 και βλέπεις.

Ps. No foroum.
 

vlafo

Well-Known Member
Το 2010 προσπάθησα να κάνω το ίδιο.......μου επιτέθηκαν και σταμάτησα να ασχολούμαι.
Χαράς στο κουράγιο του @tol
Ωριμάσαν οι εποχές τώρα δεν είμαστε στο μεσαίωνα.
Εσένα τότε θα σε αποκαλούσαν γραφικό είμαι σίγουρος.
Τα εύσημα στον tol.
 

dim d

Well-Known Member
Ωριμάσαν οι εποχές τώρα δεν είμαστε στο μεσαίωνα.
Εσένα τότε θα σε αποκαλούσαν γραφικό είμαι σίγουρος.
Τα εύσημα στον tol.
Επομενος στοχος του τολ να πεισει τους οσους αμφιβαλουν να εμβολιαστουν.
 

vlafo

Well-Known Member
Επομενος στοχος του τολ να πεισει τους οσους αμφιβαλουν να εμβολιαστουν.
Ο tol καλά τα λέει και στα θέματα μαλλιών είναι πάντα to the point και απαιτητικός.
Χειρότερος από μένα αλλά τον πήχη τον έχουμε ψηλά όχι χαμηλά που τον κατεβάζουν κάποιοι.
Αυτό πρέπει να γίνει κατανοητό αν θέλουν να παίρνουν το μέγιστο αποτέλεσμα.
Εμείς το πήραμε για τους εαυτούς μας,οι υπόλοιποι θα αρκεστούν στη μετριότητα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Νομίζεις
Απο τότε που άρχισες την φίνα, σου έχει βγεί αυτη η αρνητικότητα με τα εμβόλια :p
e9ec4cdcc8b70f7c8f7dc4aaffcf000c.gif


:p
 

Stratos

Well-Known Member
Ναι, εφυγε δυστυχως, μεγαλο κενό αφηνει, δεν εχει μεινει κανενας του εκτοπισματος του ζωντανος.
 

oreo

Well-Known Member
Σαν της Γαρδένιας τον ανθό
που ζει μια νύχτα μόνο
και το δικο μας τ' όνειρο
το βρήκε κάποιο δειλινό
σκουπίδι μες τον δρόμο

Ανεπανάληπτος
 
Μπλουζα