Νέα μεταμόσχευση αλλά πού?

piros75

Well-Known Member
Εγώ το είχα επισκεφτεί, μια χαρά μου φαίνεται, απλώς προωθεί πολύ το στριπ (αλλά όταν λέμε πολύ εννοούμε πολύ).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Έχει αναφερθεί παλιότερα πως κάνει αλλά θέλει παραπάνω χρήμα.Πολύ κακός κατά τι γνώμη μου ,αφού είναι σαν να σου λέει έμμεσα πως οι κοπέλες είναι χειρότερες.
Τώρα πλέον βέβαια με 7 τη μέρα δεν ξέρω αν ασχολείται .Πιθανόν να την έχει δει κάπως ντίβα
Σαυτό που λες πάντως έχει δίκιο ,δεν εξελίσσεσαι έτσι.
Στο τέλος αν πάνε καλά θα φύγουν οι κοπέλες να ανοίξουν καμιά κλινική μόνες τους να χεστούν αυτές στο χρήμα...και θα ψάχνεται

mike φανταζομαι οτι οποιος εκπαιδευει ατομα στις μμ μαλλιων θα τους βαζει να υπογραψουν χαρτια οτι δεν μπορουν να δουλεψουν πουθενα αλλου σε μμ μαλλιων. ισως οχι για παντα αλλα για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα.
τεχνη μαθαινεις στη μμ.
 

andy.k

Active member
Παντως 7 αιθουσες για μμ δεν εχει στην κλινικη με τπτ...αφου το 50% του κτιριου ειναι η σαλοναρα με τα φρουφρουδια...7 χειρουργια ταυτοχρονα δεν παιζει να ειχε εκτος αν εκανε χειρουργιο κ στους καμπινεδες...εγω επειδη ηθελα να κανω 7 δεκ μου ειχαν πει πως ειχε τρια χειρουργια εκεινη τη μερα κ με εβαλαν για 9 δεκ...αρα μαλλον 3 ειναι το max...και χωροταξικα οπως βολταρα λιγο, τοσες αιθουσες (3) μου φανηκε οτι ειχε ο διαδρομος των χειρουργιων...
 

mikegad

Well-Known Member
mike φανταζομαι οτι οποιος εκπαιδευει ατομα στις μμ μαλλιων θα τους βαζει να υπογραψουν χαρτια οτι δεν μπορουν να δουλεψουν πουθενα αλλου σε μμ μαλλιων. ισως οχι για παντα αλλα για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα.
τεχνη μαθαινεις στη μμ.
Καλά εντάξει κουβέντα κάνουμε ,δεν έχω διαβάσει και το συμβόλαιο τους...
Κάτι αντίστοιχο που έκανε ο Μπέκρης στην DηI περιγράφω
 

stone123

New Member
Κυριοι καλησπερα...για τον Κ.Παπαγγελοπουλο εχει κανεις αποψη;τον εχει επισκεφθει καποιος;εχει κανει καποιος μμ;;
 
Μπλουζα