Μεταμόσχευση

Stavros47

New Member
Καλησπέρα σε όλους, ενδιαφέρομαι να κάνω μμ εδώ και πολλά χρόνια αλλά δεν το αποφάσιζα κυρίως για οικονομικούς λόγους. Τώρα έφτασε το πλήρωμα του χρόνου για να την κάνω στα 47 μου χρόνια, έχω πάει στις κλινικές του Dr. Αναστασάκη της DHI και B.Kord αλλά όλες μου φάνηκαν πολύ ακριβές ειδικά η B.Kord.
Πρόσφατα επισκέφτηκα και την Hair Clinic του Dr. Τσούνη Φώτη η οποία είναι πιο προσιτή από οικονομικής πλευράς. Έχετε πληροφορίες για την συγκεκριμένη κλινική θα ήθελα την γνώμη σας αλλά θα σας παρακαλέσω όσοι ενδιαφερθούν να απαντήσουν να έχουν προσωπική εμπειρία ή εμπειρία από πολύ κοντινό τους άνθρωπο και όχι από ό,τι έχουν ακούσει ή έχουν διαβάσει. Εννοείτε βέβαια και για τις άλλες κλινικές αν ξέρετε από προσωπική εμπειρία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karampalikis

Active Member
Καλησπέρα σε όλους, ενδιαφέρομαι να κάνω μμ εδώ και πολλά χρόνια αλλά δεν το αποφάσιζα κυρίως για οικονομικούς λόγους. Τώρα έφτασε το πλήρωμα του χρόνου για να την κάνω στα 47 μου χρόνια, έχω πάει στις κλινικές του Dr. Αναστασάκη της DHI και B.Kord αλλά όλες μου φάνηκαν πολύ ακριβές ειδικά η B.Kord.
Πρόσφατα επισκέφτηκα και την Hair Clinic του Dr. Τσούνη Φώτη η οποία είναι πιο προσιτή από οικονομικής πλευράς. Έχετε πληροφορίες για την συγκεκριμένη κλινική θα ήθελα την γνώμη σας αλλά θα σας παρακαλέσω όσοι ενδιαφερθούν να απαντήσουν να έχουν προσωπική εμπειρία ή εμπειρία από πολύ κοντινό τους άνθρωπο και όχι από ό,τι έχουν ακούσει ή έχουν διαβάσει. Εννοείτε βέβαια και για τις άλλες κλινικές αν ξέρετε από προσωπική εμπειρία.
Οι κλινικές που ανέφερες είναι μία και μία.

Η τελευταία που ανέφερες είναι μάλλον άγνωστη στο φόρουμ.

Η B. Kord έχει αφήσει ανεξίτηλα τα σημάδια της στα κεφάλια αρκετών ανθρώπων και έχει το θράσος να είναι και πιο ακριβή και από τους Κύπριους, πιο πολύ προς erdogan πηγαίνουν οι τιμές τους. ( σ.σ. Κύπριοι=HDC, erdogan Τούρκος από τους πιο γνωστούς παγκοσμίως)

Η DHI είναι ακριβή σε σχέση με αυτά που πρόσφερει και τα αποτελέσματα που έχουμε δει στο φόρουμ είναι φτωχά. (Μπορείς να πας να σου μετρήσουν τη δοτρια, κάνουν συντηρητική εκτίμηση. Να ξέρεις τι έχει να σου δώσει η δοτρια)

Ο Αναστασάκης κάνει κυρίως Strip.


Πες μας πιο είναι περίπου το budget σου. Ανέβασε και φώτο να δούμε τι έκταση έχει η αραίωση.


Την medi jeunesse ξέχασες:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Προσωπικές εμπειρίες μπορείς να διαβάσεις στον τομέα των μεταμοσχεύσεων στο φόρουμ. Υπάρχουν πολλά μέλη που έχουν κάνει μεταμόσχευση μαλλιών και περιγράφουν όλη τη διαδικασία και δείχνουν τα αποτελέσματα τους. Διάβασε στο φόρουμ γιατί αν βιαστεις θα καταστρέψεις το κεφάλι σου με κάποιες από τις επιλογές που μας ειπες.
 

Stavros47

New Member
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας. Το μπάτζετ μου είναι μικρό maximum μέχρι 2000€, πιστεύω βέβαια ότι επειδή έχω μικρή επιφάνεια για κάλυψη είμαι οκ
Εσείς ποια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη κλινική για μμ στην Ελλάδα;
 

Συνημμένα

  • _20191015_215601.JPG
    _20191015_215601.JPG
    851.7 KB · Προβολές: 51
  • _20191015_215730.JPG
    _20191015_215730.JPG
    547.6 KB · Προβολές: 48
  • DSC_1798.JPG
    DSC_1798.JPG
    560.7 KB · Προβολές: 50
  • DSC_17961.jpg
    DSC_17961.jpg
    689.6 KB · Προβολές: 44
  • DSC_17971.jpg
    DSC_17971.jpg
    964.2 KB · Προβολές: 44

Georgie

Well-Known Member
Φίλε καλησπέρα
Το budget σου ειναι μικρό και για Ελλαδα .
Να υπολογιζεις όπου και να πας οτι κατω απο 2.500 δε θα πληρώσεις .
Εν το μεταξυ η επιφάνεια δεν ειναι μικρή.
Τωρα απο κλινικές ο καθένας θα σου προτείνει και κατι άλλο .
Για μια αξιοπρεπή κάλυψη σε χαμηλή τιμη μονο στην Advance hair clinics .
Αλλα και παλι να περιμενεις απο 2500 και πανω !
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Advanced hair clinic. Με 2500-3000€ μπορεί να σου βάλουν 2300-2500 μοσχευματα και με υψηλή φυτρωση να μην ξανά ασχοληθεις. Αυτά τα μοσχευματα μπορεί να σου δώσουν αξιοπρεπή κάλυψη. Παρόμοια με τα μπροστα μαλλιά.
Αν πας σε κανέναν από αυτούς που διαφημίζουν μμ μαλλιών με 1000-1500€ δεν θα κάνεις τίποτα. Κοροϊδεύουν τον κόσμο.
 

akishellas3

Well-Known Member
Advanced hair clinic. Με 2500-3000€ μπορεί να σου βάλουν 2300-2500 μοσχευματα και με υψηλή φυτρωση να μην ξανά ασχοληθεις. Αυτά τα μοσχευματα μπορεί να σου δώσουν αξιοπρεπή κάλυψη. Παρόμοια με τα μπροστα μαλλιά.
Αν πας σε κανέναν από αυτούς που διαφημίζουν μμ μαλλιών με 1000-1500€ δεν θα κάνεις τίποτα. Κοροϊδεύουν τον κόσμο.
Ρε συ Δημητρη ειχα καιρο να μπω ακομα αυτη την εταιρεια διαφημιζεις...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Άκη δες λίγο τα αποτελέσματα που δίνει η κλινική που λες όλο αυτό τον καιρό. Για Ελλάδα είναι η πιο αξιόπιστη λύση στη μεταμόσχευση. Οι υπόλοιποι δυστυχώς έχουν μείνει πολύ πίσω και ζητάνε και κοντά 2€ το μοσχευμα κάποιες φορές. Όταν έκανα εγώ μμ άτομα που έχουν κάνει διπλές συνεδρίες και πλέον έχουν μαλλιά όλοι θα τους λέγαμε ότι δεν έχουν καμία ελπίδα. Άρα υπάρχει εξέλιξη.
Επίσης εγώ μετά από 5 χρόνια είμαι έχω ότι μαλλιά μου έβαλαν δες το βίντεο που ανέβασα. Εσύ έκανες κάτι για αυτό που σε ενοχλεί;
 
Μπλουζα