Μεταμόσχευση 30-31/08/2013 στην h*c

tak7

New Member
Λοιπόν κ κάπως έτσι μετά από αρκετό ψάξιμο κ μεγάλη βοήθεια από εσάς παιδιά του site και κυρίως αυτών που μιλήσαμε προσωπικά πήρα την απόφαση να έρθω στη μεγαλόνησο κ να πραγματοποιήσω μ/μ περί των 3000graft στη hairline.
Όσον αφορά την εμπειρία μου κ τις εντυπώσεις μου θετικές-αρνητικές κ φώτο θα σας ενημερώσω πλήρως μόλις επιστρέψω το Σάββατο διότι λόγω προβλήματος του laptop δεν μπορώ να μπω στο internet κ σας γράφω από το κιν.Την καλησπέρα μου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 30-31/08/2013 στην hdc

Σε ευχαριστώ φίλε cvsteel..ξέχασα να σημειώσω ότι η μεταμόσχευση έγινε με τη μέθοδο fue.
 

tropheus

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 30-31/08/2013 στην hdc

pan7 είπε:
Λοιπόν κ κάπως έτσι μετά από αρκετό ψάξιμο κ μεγάλη βοήθεια από εσάς παιδιά του site και κυρίως αυτών που μιλήσαμε προσωπικά πήρα την απόφαση να έρθω στη μεγαλόνησο κ να πραγματοποιήσω μ/μ περί των 3000graft στη hairline.
Όσον αφορά την εμπειρία μου κ τις εντυπώσεις μου θετικές-αρνητικές κ φώτο θα σας ενημερώσω πλήρως μόλις επιστρέψω το Σάββατο διότι λόγω προβλήματος του laptop δεν μπορώ να μπω στο internet κ σας γράφω από το κιν.Την καλησπέρα μου..

Καλά αποτελέσματα φίλε pan7. Τώρα χρειάζεσαι υπομονη.
Θα περιμένουμε για περισσότερες πληροφορίες και φωτογραφίες.
 

n094

Active Member
RE: Μεταμόσχευση 30-31/08/2013 στην hdc

Εύχομαι όλα να πάνε όπως τα θες... Προσοχή και να ακολουθήσεις όλες τις οδηγίες που έλαβες.
 

tak7

New Member
RE: Μεταμόσχευση 30-31/08/2013 στην hdc

Σας ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά.Έχω ξεκινήσει κ μετράω ανάποδα πλέον.Ναι tropheus μόλις γυρίσω ενημερώνω πλήρως για καλά κ κακά κ βάζω κ φωτογραφίες!
 

krhtikos21

Member
RE: Μεταμόσχευση 30-31/08/2013 στην hdc

καλή επιτυχία αγορίνα!!! πες μας και την ηλικία σου και αν κάνεις κάποια θεραπεία όταν ξανά μπεις!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ο τίτλος έγινε edit.

Φίλε pan7, να ξέρεις σε επωνυμίες κλινικών και ονόματα Ιατρών πρέπει να χρησιμοποιούμε σε κάποια γράμματα αστερίσκους - διακριτικά, για ευνόητους λόγους. Είναι πλέον κανόνας του forum.

Ευχαριστώ, φιλικά Χρήστος :)
 

tak7

New Member
παιδες καλημερα..συγγνωμη για την καθυστερηση με τις φωτο ουτως η αλλως ειμαι ακομα στον 1,5 μηνα και δεν υπαρχει κατι νεοτερο μονο πολυ λιγο κοκκινηλα στη ληπτρια μηπωσ ξερετε τιποτα γι'αυτο και τι μπορουμε να χρησιμοποιησουμε για να φυγει λιγο πιο γρηγορα χωρις βεβαια να υπαρχει καποιο προβλημα με τα graft?
 

Συνημμένα

  • IMGP1039.JPG
    IMGP1039.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 323

Gio

New Member
tak7 είπε:
παιδες καλημερα..συγγνωμη για την καθυστερηση με τις φωτο ουτως η αλλως ειμαι ακομα στον 1,5 μηνα και δεν υπαρχει κατι νεοτερο μονο πολυ λιγο κοκκινηλα στη ληπτρια μηπωσ ξερετε τιποτα γι'αυτο και τι μπορουμε να χρησιμοποιησουμε για να φυγει λιγο πιο γρηγορα χωρις βεβαια να υπαρχει καποιο προβλημα με τα graft?

Γειά σου φίλε tak, όσον αφορά την κοκκινίλα που λες στην λήπτρια αυτό που βοηθάει πολύ είναι το απαλό μασάζ με χαμηλού ph σαμπουάν και ψεκασμός με διάλυμα aloe vera. Σε μερικές μέρες θα είσαι brand new :)

Όσον αφορά τον φίλο tomcard που ρωτάει για την τιμή στην Κύπρο, εμένα για 3000 grafts με fue μου είχαν πει 9250 απο 10100. Όλα πληρωμένα πλην της διατροφής.
 

tak7

New Member
καλησπερα και παλι παιδες?φιλε tocamrd ολα ολα μαζι φαγητα και λοιπα χωρις διαμονη γιατι ηταν εξασφαλισμενη απο την κλινικη περιπου στα + ακομα ενα εισητηριο γιατι δεν πηγα μονοσ μου περιπου 10000 και λιγο λιγοτερα δεν υπολογισα ακριβως.


σε ευχαριστω φιλε gio να ρωτησω και οποιος γνωρισει ας βοηθησει..aloe vera μπορω να βαζω χωρις να εχω καποια επιπτωση στα graft ουτε μικρη?και αν ναι σε τι ποσοτητα?ξεκινησα πρωι και βραδυ minox 2%.
 

n094

Active Member
aloe vera καλύτερα στη δότρια μέχρι τον μήνα μετά αν θες παντού... εφόσον λοιπόν έχεις περάσει τον μήνα ναι, μπορείς να βάλεις.
 
Μπλουζα