Μεταμόσχευση 24/09/2021 Αθήνα

Anton20001

New Member
Καλημέρα σε όλους,

Είμαι 39 χρονών και αύριο θα κάνω την πρώτη μεταμόσχευση μαλλιών. Είμαι nw 3 προς 3α και έχω συνεννοηθεί για γύρω στα 2500 μοσχεύματα μόνο στις ζώνες Α και Β. Έχω ζητήσει την επέμβαση να την κάνει η Μαρία η κρητικιά γιατί εχω ακούσει καλά σχόλια.
Θα ανεβάσω φωτογραφίες από πριν και μετά με την πρώτη ευκαιρία.

Wish me luck!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Καλή επιτυχία
Αλλά ρε τρελέ το έκανες σουρεαλ .
Έχουμε αναφορές για τόσους Dr, MD,κλπζ και εσύ σκας με τη "Μαρία τη Κρητικια"και μας απογειώνεις.
Μακαρι να βγει και χρυσοχέρα.
Από εμφάνιση το έχω δεδομένο
 

Anton20001

New Member
Καλή επιτυχία
Αλλά ρε τρελέ το έκανες σουρεαλ .
Έχουμε αναφορές για τόσους Dr, MD,κλπζ και εσύ σκας με τη "Μαρία τη Κρητικια"και μας απογειώνεις.
Μακαρι να βγει και χρυσοχέρα.
Από εμφάνιση το έχω δεδομένο

Βασικά το DR, MD κλπ δεν μου λένε κάτι. :D Εγώ θέλω κάποιον που έχει κάνει πολλές επεμβάσεις τέτοιο τύπου και που να έχω δει κιόλας καλά αποτελέσματα. Αλλά ναι είναι λίγο σουρεάλ χαχαα. Όπου ακούω γενικά πολλά φεύγω...
 

Anton20001

New Member
Καλησπέρα,

Ευχαριστώ όλους για της ευχές.

Η επέμβαση πήγε καλά θεωρώ γύρω στα 2100 grafts βάλαμε αν και εγώ μέτρησα παραπάνω. Δεν ζήτησα ακριβή στατιστικά γιατί στο τέλος είχα ζαλιστεί. Θα το κάνω μέσω τηλεφώνου και θα ενημερώσω.

Για τη διαδικασία τώρα.
Κλασικά κατά της 9 έφθασα στην κλινική κατά της 930 ξεκινήσαμε εξαγωγή και 12 παρά τελειώσαμε. Η εξαγωγή ήτανε αρκετά εύκολη και δεν με ταλαιπώρησε καθόλου.
Μετά από 30 λεπτά διάλειμμα (μου είπαν αν ήθελα και παραπάνω αλλά δεν ήθελα) και φαγητό ξεκινήσαμε την εισαγωγή. Αν και δεν είναι επίπονη η διαδικασία με κούρασε πάρα πολύ. Αυτό το κρατς που ακούς 2000+ φορές στο σκαλπ σου ήτανε πιο ενοχλητικό από την εξαγωγή. Μετά από 2 ώρες και ενώ είχανε τελειώσει τα μοσχεύματα που έβλεπα μου είπανε ότι φθάσαμε στη μέση και αν θέλω διάλειμμα. Απάντησα όχι και συνεχίσαμε για άλλες 2 ώρες.

Επίσης μου κάνανε και prp το οποίο το θεωρώ άχρηστο οπότε και δεν θα το συνεχίσω.

Επισυνάπτω φωτογραφίες. από πριν και μετά. Να με κρίνεται με επιείκεια δεν είμαι φωτογράφος. :)

20210924_070338.jpg 20210924_174557.jpg 20210925_125255.jpg 20210925_172353.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgosv

Active Member
Πολύ ωραίο φαίνεται και πυκνή η τοποθέτηση.
Πιστεύω ότι θα πάρεις ένα πολύ καλό αποτέλεσμα. Να μας ενημερώνεις κατά διαστήματα. Καλή φυτρωση.
 
Μπλουζα