Μεταμόσχευση 1200 grafts fue

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giannisb3

New Member
Απ’ολα μου Έβαλε μου είπε .οι τρίχες που έχουν βγει μπροστά είναι μόνες .δεν ξέρω αν αυτό κάτι λέει .
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν λέει και πολλά.ειναι πάρα πολύ λίγα αυτά που έβαλες φίλε,μόλις βγουν,και μακρύνουν λίγο θα καταλάβεις τι σου λέω..σκέψου ότι για την αραίωση που είχες ενας σωστός αριθμός θα ήταν γύρω στα 2800-3000 grafts για να είσαι οκ..με σωστη πυκνότητα
 

Giannisb3

New Member
Να σαι καλά φιλε .χειροτερα δεν πιστεύω να είμαι από πριν αλλά θα έπρεπε όπως λες και λένε και οι άλλοι φίλοι να μπουν πολύ περισσότερα .οποτε να περιμένω ένα χρόνο και να πάω για γέμισμα σε έναν δυνατό .τι προτείνεις δηλ μελόντικα στην περίπτωση μου ;
 

felaini

Active Member
Να γιατι τελικα αυτο το φορουμ ειναι πολυ χρησιμο παρ ολες τις διαφορες κ τσακωμους κτλ.. αν ειχε διαβασει ο φιλος εδω δε θα πηγαινε γυμνος στ αγκαθια.. λιγα τα grfts φιλε μου.. διαβασε κ θα καταλαβεις για τις μεταμοσχευσεις..ηθελες πολυ περισσοτερα οσα σου πε ο αερατος τουλαχιστον.. τα μονοτριχα πολυτριχα παιζουν αλλο ρολο.. καλα δε συζηταω αν σου χει βαλει μπροστα πολυτριχα.. εγκλημα..τες πα μην αγχωνεσαι βλεπεις το αποτελεσμα κ βλεπεις..
 

aeratos28

Just aeratos
Μην το λες,γιατί η τόσο χαμηλή πυκνότητα που έχουν τα μεταμοσχευμενα σου,αν είναι και με τόσα πολυτριχα θα δείχνουν κάπως περίεργα ,θα κάνει μπαμ ότι κάτι έχεις κάνει στα μαλλιά σου..anyway καλή συνέχεια να έχεις και εδώ είμαστε για ότι απορία σου
Να σαι καλά φιλε .χειροτερα δεν πιστεύω να είμαι από πριν αλλά θα έπρεπε όπως λες και λένε και οι άλλοι φίλοι να μπουν πολύ περισσότερα .οποτε να περιμένω ένα χρόνο και να πάω για γέμισμα σε έναν δυνατό .τι προτείνεις δηλ μελόντικα στην περίπτωση μου ;
 

Giannisb3

New Member
Ερώτηση ..δηλαδή καλύτερο να ναι περισσότερα τα μονοτριχα από τα πολύτριχα;;και ποια η διαφορά ;;;θέλω αύριο που θα πάω να με εξετάσει να του κάνω κάποιες ερώτησεις με τον τρόπο μου Ότι δεν γνωρίζω για να μάθω τι έκανε τελικά
 

felaini

Active Member
Μπροστα στη hairline μπαινουν μονοτριχα(φυσικοτητα) κ οσο προχωραει μπαινουν τα πολυτριχα αν γινει το αντιθετο θα φαινεται οτι κατι εχεις κανει στα μαλλια... αλλα το θεμα ειναι πως εχεις βαλει λιγα γκραφτς κ πολυτριχα να ναι θα φαινεται νομιζω αραιο το αποτελεσμα... ας μιλησουν οι πιο ειδικοι εδω μεσα τεχνικα πανω σ αυτο..
 

Giannisb3

New Member
Θα τα έχω υπόψιν μου λοιπόν όλα αυτά σε ευχαριστώ φιλε Felaini θα ανέβασω αργότερα φωτό το πως θα είμαι
 

alexandros _athens

Active Member
Δυστυχώς, η δουλειά που σου έχει κάνει είναι άκρως ερασιτεχνική και θυμίζει κλινική τρίτης χώρας. Ψάχνω να βρω κάτι θετικό αλλά δε βρίσκω, ελάχιστα grafts φίλε, έπρεπε να το ψάξεις περισσότερο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Ξύρισε το κεφάλι σου όλο. Είναι χάλια έτσι όπως είσαι με τσουλούφια αριστερά δεξιά. Το αποτέλεσμα θα είναι καλό για να βάζεις toppik και να κρύβεις το πρόβλημα. Μέχρι εκεί.
 

kolias

Active Member
μεταμοσχευση κανεις για να γλυτωσεις απο το τοπικ για την ωρα και για κανενα χρονο δεν μπορεις να κανεις τιποτα ουτως η αλλως μετα πας σε εναν καλο γιατρο αφου μοιραια θα εχεις μαθει τα παντα απο εδω μεσα και σου τα φτιαχνει μια χαρα .λογικα δεν θα δυσκολευτει καθολου να στα τοποθετησει αναμεσα στις κεναρες που σου εχει αφησει, παρακαλα να μην σου μεχει κανει μεγαλες τρυπες ......ρωτα τον τι διαμετρο των εργαλειων εξαγωγης εισαγωγης και γενικα τι ακριβως σου εκανε , τα παραθετεις εδω και οι επιτηδειοι του φορουμ θα σε κατευθυνουν αναλογα . μην φρικαρεις ουτως η αλλως ειναι ξεκαθαρισμενο οτι η επεμβαση αυτη δεν θα εχει καν αποτελεσμα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν θες πες μας και σε ποιο γιατρο εκανες. Ευτυχως ουτε πολλα χρηματα εδωσες ουτε πολλα μοσχευματα σου εβγαλε. Διαβαζε στο φορουμ και θα βρεις ακρη.
 

piros75

Well-Known Member
Τον στεναχωρήσαμε τον φίλο, αλλά είναι αλήθεια ότι η τοποθέτηση είναι πολύ αραιή και από τις τρύπες/πληγές που βλέπω μάλλον έχουν χρησιμοποιηθεί και εργαλεία μεγάλης διαμέτρου.
 

athenian

Well-Known Member
Μην στεναχωριέσαι φίλε γιατί ούτε πολλά μοσχεύματα έβαλες ούτε πολλά λεφτά πλήρωσες άρα ναι μεν έκανες λάθος επιλογή αλλά δεν σου κόστισε ιδιαίτερα σε κανέναν τομέα.
Το μόνο αρνητικό είναι ότι θα χρειαστείς μια πύκνωση το συντομότερο δυνατό.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Να μη στεναχωριεσαι φίλε. Άλλοι έχουν πάθει πολύ χειρότερα με τομες στο κεφάλι τους για μια ζωή και αφυσικα αποτελέσματα. Δεν έγινε μεγάλη ζημιά πιστεύω. Περίμενε 1 χρόνο + και μέχρι τότε να ενημερώνεσαι από το φόρουμ. Θα έχεις δική σου άποψη για όλα έως τότε.
 
Μπλουζα