Μεταμόσχευση 1200 grafts fue

Giannisb3

New Member
Γεια σας είμαι νέο μέλος και δεν γνωρίζω να χειρίζομαι το forum καλά.πριν 10 μέρες έκανα μεταμόσχευση με την μέθοδο fue 1200 grafts και θα ήθελα την άποψη σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και καλή φυτρωση να έχεις ! Βάλε φώτο πριν και μετά την μ,μ και δώσε πληροφορίες σε ποια κλινική κλπ !
 

Giannisb3

New Member
Δεν με ενδιαφέρει το πίσω μέρος το καλύπτω λίγο με toppik και είναι εντάξει .μπροστα θα έχω μια ανθρώπινη εικόνα ;αυτό με ενδιαφέρει .δεν έχω κάνει ποτέ αγωγή είμαι 37 και είναι η πρώτη μου μεταμόσχευση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giannisb3

New Member
Σε πλαστικό χειρουργό πολύ γνωστό στη Θεσσαλονίκη .για να ξεκαθαρίσω από την αρχή ούτε για διαφήμιση είμαι εδώ να κάνω σε κανένα απλά με ενδιαφέρει το πρόβλημα μου .θα έχω μια υποφερτή φύτρωση;
 

dimitris50423

Well-Known Member
omg. πρεπει να ειναι απο τις πιο αραιες τοποθετησεις μοσχευματων που εχω δει.. πες μας ονομα σε ποιον την εκανες. Μη φοβασαι διαφημιση δεν γινεται να του κανεις.
το θεμα δεν ειναι αν θα εχεις φυτρωση. και 100% φυτρωση να εχεις μπηκαν πολυ λιγα μοσχευματα και αραια τοποθετημενα.
ποσα λεφτα σου πηρε?
μετα απο κανενα χρονο θα χρειαστεις πυκνωση σε καποια σωστη κλινικη.
Με αυτη την εικονα δεν πιστευω οτι σου εβαλε 1200 μοσχευματα. καμια 600αρια μπορει
 

Giannisb3

New Member
Δηλαδή θα φαίνεται τόσο πολύ ;πριν την κάνω χρησιμοποιούσα toppik και το κάλυπτα το θέμα μου.τωρα με τρίχες που θα έχουν βάση δεν θα είμαι καλύτερα ;;
 

Giannisb3

New Member
Τόσο χάλια ε;:((((1200 μου είπε πως έβαλε και ότι τα τριχοθυκια μου είναι πολύ καλά και θα αποδώσουν 3 τρίχες .τι να πω τώρα
 
Μπλουζα