Μεταμόσχευση στην h*c

horhitto4

Member
Απ: Μεταμόσχευση στην H*C

αν επιτρεπετε το κοστος??σου καναν καμια καλη τιμη η μπα??η τομη πιστευω στο 3 μηνο πανω δε πρεπει να φενεται...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Μεταμόσχευση στην H*C

antonis81 είπε:
Έστω και καθυστερημένα να απαντήσω:
Η περιοχή που καλύφθηκε είναι 11 x 10 και μπήκαν 2870 grafts.

Από τους γιατρούς της κλινικής είμαι απόλυτα ευχαριστημένος καθώς ασχολήθηκαν στο να μου εξηγήσουν με λεπτομέρειες την όλη διαδικασία. Στο υπόλοιπο προσωπικό μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση η ευγένεια τους και η προθυμία τους να βοηθήσουν σε οτιδήποτε χρειάστηκα. Όλοι ήταν ιδιαίτερα φιλικοί. Η γενική εντύπωση που έχω αποκομίσει είναι ότι πρόκειται για επαγγελματίες που γνωρίζουν σε βάθος τη δουλειά τους.
Τέλος μου άρεσε ότι παραχωρούν ένα διαμέρισμα για διαμονή το οποίο βρίσκεται ακριβώς απέναντι από την κλινική, οπότε καθιστά εύκολη την όλη φροντίδα μετά την επέμβαση.

Μια ερώτηση. Πότε θα σταματήσει να φαίνεται η ουλή; Μετά το πρώτο 6μηνο ή νωρίτερα; Είναι δύσκολο το κούρεμα για να μην φαίνεται η ουλή :(

Συγνώμη αλλά ποιος είσαι? Με 0 ποστ αφού δεν είχες ξαναγράψει τι ακριβώς να απαντήσεις αφου δεν σου μίλησε κάποιος?
Αν είσαι ο χρήστης loko (αν όντως είσαι ο ίδιος και δεν μπήκε κάποιος ξεκάρφωτος για να χαλάσει το thread), γιατί γράφεις με δεύτερο λογαριασμό?
 
Μπλουζα