Μεταμόσχευση στην h*c 2800 grafts

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Δεν ξέρω τι υπονοείς αλλά αυτή είναι μια παλιά φωτό που είχα τραβήξει για να στείλω στις κλινικές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Καλη επιτυχια,υπομονη & κουραγιο
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Παιδιά ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,έχω αρχίσει και γεμίζω.Μέχρι τον 4 μήνα ελάχιστα είχαν φυτρώσει,ίσως γιατί είχα ξανακάνει μεταμόσχευση και νομίζω στην δεύτερη υπάρχει καθυστέρηση επειδή το δέρμα είναι πειραγμένο.Για να πω την αλήθεια με είχε πάρει λίγο απο κάτω ότι τελικά δεν θα γίνει τίποτα.Απο τον 5 και μετά όμως άρχισε να γεμίζει η περιοχή χωρίς να το καταλαβαίνω.Σε λιγότερο απο 2 εβδομάδες κλείνω 6 μήνες και θα βάλω καμμιά φωτό να μου πείτε την γνώμη σας.
 

John83

Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Όμορφα abc..Χαίρομαι που αρχίζεις και βλέπεις φώς ! Μόλις κλείσεις 6 μήνες ανέβασε photos να δούμε!

Καλή συνέχεια
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

[attachment=5061][attachment=5062]
Βάζω 2 φωτό απο το εξάμηνο.
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    1.1 MB · Προβολές: 368
  • 2.JPG
    2.JPG
    845.2 KB · Προβολές: 363

krhtikos21

Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Καλησπέρα! Μήπως θα μπορούσατε να ανεβάσετε 2 με καλύτερη ανάλυση?
γτ είναι λίγο θολές αυτές! ευχαριστώ!
 

abc

New Member
Φίλε krhtikos21 προσπάθησα και εγώ να τραβήξω καλύτερες αλλά δεν τα κατάφερνα,η μηχανή νομίζω είναι 5 mp αν δεν κάνω λάθος,δεν ξέρω αν δεν είναι καλή η μηχανή η εγώ δεν κάνω κάτι καλά αλλά αν πετύχω καλύτερο αποτέλεσμα θα βάλω.
 

n094

Active Member
Αν και έχεις δρόμο ακόμα, θεωρώ ότι πάνε καλά, πιστεύω πάντως ότι δεν έχουν φυτρώσει αρκετά, θεωρώ όμως ότι μέχρι το τέλος του 12μηνου θα δεις τη διαφορά.
 

Flosk

Well-Known Member
Υπομονη Abc.Ειναι νωρις ακομα αλλα υπαρχει ηδη διαφορα σε σχεση με πριν
 

abc

New Member
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια, ήδη είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά για να πω την αλήθεια ελπίζω να δω και άλλη βελτίωση .Οι πιο έμπειροι στις μεταμοσχεύσεις πιστεύεται ότι και μετά το εξάμηνο υπάρχουν grafts που ακόμα δεν έχουν βγει και είναι ακόμα κάτω από το δέρμα δλδ? ή απλώς ότι βγήκε βγήκε και τώρα η βελτίωση στο αποτέλεσμα θα είναι από το ότι θα μακραίνουν και θα μεγαλώνουν αυτά που βγήκαν? Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω και τον φίλο n094 που έχει μεγάλη εμπειρία και έχει κάνει μμ και από γένια, αν τα γένια δίνουν το ίδιο αισθητικό αποτέλεσμα, αν αφήνουν έστω και λίγο σημάδια γιατί έχω καθαρή επιδερμίδα και ξυρίζομαι κόντρα και δεν θέλω να πάθω καμιά ζημιά. Ρωτάω γιατί μόλις κλείσω χρόνο σκέφτομαι να κάνω μια μμ σε συνδυασμό μαλλιά και γένια και θέλω να ξέρω αν αξίζει τον κόπο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
abc είπε:
Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια, ήδη είμαι αρκετά ευχαριστημένος αλλά για να πω την αλήθεια ελπίζω να δω και άλλη βελτίωση .Οι πιο έμπειροι στις μεταμοσχεύσεις πιστεύεται ότι και μετά το εξάμηνο υπάρχουν grafts που ακόμα δεν έχουν βγει και είναι ακόμα κάτω από το δέρμα δλδ? ή απλώς ότι βγήκε βγήκε και τώρα η βελτίωση στο αποτέλεσμα θα είναι από το ότι θα μακραίνουν και θα μεγαλώνουν αυτά που βγήκαν? Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω και τον φίλο n094 που έχει μεγάλη εμπειρία και έχει κάνει μμ και από γένια, αν τα γένια δίνουν το ίδιο αισθητικό αποτέλεσμα, αν αφήνουν έστω και λίγο σημάδια γιατί έχω καθαρή επιδερμίδα και ξυρίζομαι κόντρα και δεν θέλω να πάθω καμιά ζημιά. Ρωτάω γιατί μόλις κλείσω χρόνο σκέφτομαι να κάνω μια μμ σε συνδυασμό μαλλιά και γένια και θέλω να ξέρω αν αξίζει τον κόπο.

Θα έλεγα ανάλογα με το δέρμα του καθενός σχετίζεται και η επούλωση. Εμένα με εργαλείο εξαγωγής 0,7 αλλά και σε κάποια σημεία 0,8 χλστ δεν άφησε κανένα απολύτως σημάδι (δες και τις φωτογραφίες μου και θα καταλάβεις). Τώρα για το αισθητικό αποτέλεσμα... στην αρχή είναι πιο χοντρές και πιο σκληρές σαν τρίχες αλλά αυτό που παρατήρησα είναι ότι μετά από λίγους μήνες γίνονται ένα με τις υπόλοιπες του κεφαλιού, προχώρα άφοβα...
 
Μπλουζα