Μεταμόσχευση στην h*c 2800 grafts

abc

New Member
Λοιπόν παιδιά πριν λίγες μέρες έκανα και εγώ μεταμόσχευση. Πολύ καιρό το σκεπτόμουν αλλά η αφορμή δόθηκε όταν τον Νοέμβριο ήρθε ένας αντιπρόσωπος της HDC από Κύπρο, βρεθήκαμε από κοντά, τα είπαμε, πήρα θάρρος και από δυο περιστατικά που είδα από κοντά και μου άρεσαν και ξεκίνησα και εγώ. Προτίμησα FUE και έβαλα 2800 grafts περίπου. Όσον αφορά την διαμονή, την ευγένεια κτλ. είναι όπως τα έχουν περιγράψει τα παιδιά που πήγαν πριν από μένα, όλα άριστα. Φυσικά τώρα αρχίζει η αγωνία για το αποτέλεσμα, ελπίζω να πάνε όλα καλά και αν όντως μείνω ευχαριστημένος προγραμματίζω και δεύτερη για να καλύψω και την μέση του κεφαλιού.Προσπαθώ να βάλω και κανά 2 φωτογραφίες αλλά μου λέει ότι ξεπερνάω το όριο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Καλή επιτυχία φίλε μου, εύχομαι να έχεις ένα καλό αποτέλεσμα! Μπράβο για το θάρρος σου , είναι μεγάλη απόφαση, πλέον ο χρόνος θα δείξει! ΚΑλή υπομονη και περιμένουμε φωτογραφικό υλικο! ΑΑΑ πες μας ηλικια, norwood κλπ..
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Λοιπόν Billy με λίγα λόγια είμαι στα 42,norwood 5 περίπου και δεν έχω πάρει ποτέ φάρμακα.Φωτογραφίες θα προσπαθήσω πάλι αύριο.Εντωμεταξύ εσένα πότε άρχισαν να σου πέφτουν οι μεταμοσχευμένες για να ξέρω τι να περιμένω?
 

galan

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

ABC καλή επιτυχία να έχεις και από εμένα. Όλα να πάνε όπως ακριβός τα θες στο θέμα των μαλλιών σου. Αν αυτό σου δώσει λίγο κουράγιο, είμαι και εγώ σχεδόν στην ιδία θέση με εσένα, έκανα πριν 2 μέρες στην ιδία κλινική (είμαι ακόμη Κύπρο) και αύριο θα ανεβάσω το δικό μου θέμα με Φώτο και τα σχετικά. Οπότε, καλά αποτελέσματα και στους δυο μας που είμαστε ακόμη στην αρχή.
 

klimaser

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Παιδιά καλή επιτυχία σας εύχομαι και καλά αποτελέσματα!!! Εγώ έχω κάνει είδη μια φορά στην hdc κάλυψα το μπροστινό μέρος του κεφαλιού
και μετά από 10 σχεδόν μήνες, ήρθε η ώρα να ξανά επισκεφτώ την Κύπρο.
Στις 28-01-2013 έχω κλείσει ραντεβού για να κάνω την δεύτερη επέμβαση αυτήν την φορά για να καλύψω το πίσω μέρος του κεφαλιού..
 

galan

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

BILLY_Είδα χτες της Φώτο σου και πραγματικά χάρηκα και για εσένα σου εύχομαι τα καλυτέρα. αλλά να σου πω την αλήθεια και για εμένα. είναι ότι καλύτερο να έχεις 2 μέρες που έκανες μεταμόσχευση και να βλέπεις κάποιον που έκανε στην ιδία κλινική να έχει ένα τόσο καλό αποτέλεσμα στους 3,5μηνες. Δεν νομίζω ότι έχεις να φοβηθείς τίποτα δείχνει από μόνο του που πάει το πράγμα ( john john – pavlos) άντε να παίρνουμε σειρά…………………………………… (BILLY αυτό έπρεπε να το βάλω στο δικό σου θέμα αλλά την έκανα την..) KLIMASER καλή επιτυχία και σε εσενα.
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Abc εμενα ξεκίνησαν στις 15 μέρες και σχεδόν όλες είχαν πέσει στο μήνα! Οι πρωτοι 2,5 μηνες ειναι οι πιο δύσκολοι! Τωρα κάθε βδομάδα πυκνώνουν και περισσότερο!! Φίλοι μου έχουν πάθει πλάκα :p
Galan να σαι καλα, σου εύχομαι και σένα καλή επιτυχια και με το αποτέλεσμα που θες!
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

[attachment=4180][attachment=4178][attachment=4179][attachment=4180]Ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια και την συμπαράσταση σας,εύχομαι όλοι να αποκτήσουμε μαλλιά!!
Βάζω και μερικές φωτογραφίες.
 

Συνημμένα

  • Πριν την επέμβαση.jpg
    Πριν την επέμβαση.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 543
  • Αμέσως μετά την επέμβαση.jpg
    Αμέσως μετά την επέμβαση.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 453
  • Μια εβδομάδα μετά την επέμβαση.jpg
    Μια εβδομάδα μετά την επέμβαση.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 757

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Κατά λάθος έβαλα 2 ίδιες, την πρώτη και την τελευταία,λοιπόν η δεύτερη είναι ακριβώς πριν την επέμβαση,η τρίτη μετά την επέμβαση και η τελευταία μια εβδομάδα μετά.Καλή επιτυχία και σε όλα τα παιδιά που κανούν τώρα ή ετοιμάζονται να κάνουν μεταμόσχευση,ξέρω την αγωνία και το άγχος που έχουν αλλά ευτυχώς όλα περνάνε γρήγορα,αν δικαιωθούμε και απο το αποτέλεσμα χαλάλι ο κόπος!
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Φίλε rocknrolla αυτή την στιγμή δεν έχω πρόχειρες γιατί είχα μια παλιά φωτογραφική και δεν βγαίναν τίποτα σπουδαίες φώτο,άσε που δεν μου άρεσε να τραβάω ένα άδειο κεφάλι!Αλλά θα ψάξω να δω αν έχω να βάλω.


Ναι η 2η,η προηγούμενη πριν κανά 15 χρόνια Ελλάδα με strip κανά 1000-1200 grafts.
 

raoul

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Φιλε abc δεν ξερω αν βοηθαει αυτο αλλα εγω πλεον απο το κινητο τραβάω.
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Δεν ήταν οικονομικό το θέμα απλώς δεν πολύ ασχολιόμουν με το σπορ.
 

abc

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην HDC 2800 grafts

Βρήκα και δικιά μου.
 

Συνημμένα

  • hairline and top.jpg
    hairline and top.jpg
    39.8 KB · Προβολές: 426
Μπλουζα