Μεταμόσχευση στην Τουρκία

Nikos111

Member
Σήμερα οι στριπ ουλές έχουν πάχος μιας τρίχας αν πάει Γερμανία ειδικά.... αλλάξανε οι εποχές.....την ηλικία ξέχασε την ....είναι 25 κ είναι όπως ήμουν εγώ και στην ίδια ηλικία .....έπιασε πάτο πιθανόν .....εγώ πιστεύω ότι μπορεί να επιδιώξει ένα αξιοπρεπές αποτελέσμα αλλά όχι πηγαίνοντας για φιου και Τουρκία....αν το κάνει αυτό το λάθος το έκαψε όλο το πλάνο της μμ....
Ποιες οι τιμές στην Γερμανία όμως ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ποιες οι τιμές στην Γερμανία όμως ;
Φίλε σίγουρα μιλάμε για άλλο μπάτζετ...αλλά δυστυχώς για στριπ είναι η μοναδική περίπτωση μην σου πω και παγκόσμια.....θα σου πρότεινα Αναστασάκη αν και πολύ πιο φτωχά αποτελέσματα αν είχε τιμές άντε 1,5€ αλλά με 2,5 κ 3€ δαγκωτο Γερμανία.... Πρώτα απ' όλα όμως κάνε αυτό που σου είπαν και τα παιδιά αν και δεν είμαι σύμφωνος εγώ ...γιατί στα 25 μου ήμουν σαν και εσένα και από τότε δεν έχασα τρίχα παραπάνω ....αλλά αν μιλάμε για dupa και θέλεις σαν τρελός μμ πρέπει να ξηλωθούν τσέπες γενιά και δοτρια .....κ όλα αυτά παίζεις μια ζαριά για να πάρεις κάτι αξιοπρεπές ..... βλέποντας και κάνοντας....πήγαινε σε κανένα γιατρό έτοιμος με τις εξετάσεις σου να μην χάνεις και χρόνο να συζητήσεις για αγωγή ....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σήμερα οι στριπ ουλές έχουν πάχος μιας τρίχας αν πάει Γερμανία ειδικά.... αλλάξανε οι εποχές.....την ηλικία ξέχασε την ....είναι 25 κ είναι όπως ήμουν εγώ και στην ίδια ηλικία .....έπιασε πάτο πιθανόν .....εγώ πιστεύω ότι μπορεί να επιδιώξει ένα αξιοπρεπές αποτελέσμα αλλά όχι πηγαίνοντας για φιου και Τουρκία....αν το κάνει αυτό το λάθος το έκαψε όλο το πλάνο της μμ....

Γιώργο σε DUPA ούτε στριπ σε σώζει αφού δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ ασφαλής δότρια. Πρέπει να πάρει φάρμακα και αν πάει καλά μετα strip.
 

Bill 10

Member
Εγω θα σου ελεγα να μην παρεις εν θερμω αποφασεις!!Παρε το χρονο σου,μελετησε τα ολα,παρε γνωμες απο γιατρους κ με καθαρο μυαλο αποφασισε!!Δεν υπαρχει λογος αγχους κ βιασυνης!!
 

Nikos111

Member
Φίλε σίγουρα μιλάμε για άλλο μπάτζετ...αλλά δυστυχώς για στριπ είναι η μοναδική περίπτωση μην σου πω και παγκόσμια.....θα σου πρότεινα Αναστασάκη αν και πολύ πιο φτωχά αποτελέσματα αν είχε τιμές άντε 1,5€ αλλά με 2,5 κ 3€ δαγκωτο Γερμανία.... Πρώτα απ' όλα όμως κάνε αυτό που σου είπαν και τα παιδιά αν και δεν είμαι σύμφωνος εγώ ...γιατί στα 25 μου ήμουν σαν και εσένα και από τότε δεν έχασα τρίχα παραπάνω ....αλλά αν μιλάμε για dupa και θέλεις σαν τρελός μμ πρέπει να ξηλωθούν τσέπες γενιά και δοτρια .....κ όλα αυτά παίζεις μια ζαριά για να πάρεις κάτι αξιοπρεπές ..... βλέποντας και κάνοντας....πήγαινε σε κανένα γιατρό έτοιμος με τις εξετάσεις σου να μην χάνεις και χρόνο να συζητήσεις για αγωγή ....
Ωραία σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου
 

Nikos111

Member
Εγω θα σου ελεγα να μην παρεις εν θερμω αποφασεις!!Παρε το χρονο σου,μελετησε τα ολα,παρε γνωμες απο γιατρους κ με καθαρο μυαλο αποφασισε!!Δεν υπαρχει λογος αγχους κ βιασυνης!!
Αυτό θα κάνω δεν αφήνω την απογοήτευση να αποφασίσει για εμένα ούτε είναι ότι καίγομαι για κάτι
 

vlafo

Well-Known Member
Γιώργο σε DUPA ούτε στριπ σε σώζει αφού δεν υπάρχει ΠΟΥΘΕΝΑ ασφαλής δότρια. Πρέπει να πάρει φάρμακα και αν πάει καλά μετα strip.
Cvial
Πιστεύεις και με φάρμακα σώζεται η κατάσταση γιατί τη βλέπω τραγική τη δότρια.
Τι πιθανότητες δίνεις και σε ποιο βαθμό θα μπορέσει να ανακάμψει ώστε να μπορεί να του δώσει 2μμ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν υπάρχουν πιθανότητες, είναι μικρός όμως και αυτό τον ευνοεί. Έχουμε δει πολύ καλά come back από dupa και σε μεγαλύτερες ηλικίες. Κανείς όμως δεν ξέρει πως θα αντιδράσει στο φάρμακο το οποίο όμως είναι μονόδρομος αν θέλει να κρατήσει ζωντανές τις πιθανότητες για μαλλί στο μέλλον. Φυσικά μιλάμε για την max δόση και αναμονή 1 χρόνου.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν υπάρχουν πιθανότητες, είναι μικρός όμως και αυτό τον ευνοεί. Έχουμε δει πολύ καλά come back από dupa και σε μεγαλύτερες ηλικίες. Κανείς όμως δεν ξέρει πως θα αντιδράσει στο φάρμακο το οποίο όμως είναι μονόδρομος αν θέλει να κρατήσει ζωντανές τις πιθανότητες για μαλλί στο μέλλον. Φυσικά μιλάμε για την max δόση και αναμονή 1 χρόνου.
Θα χε πολύ ενδιαφέρον να στείλει σε λόρετζο φρειτας και ένα δύο ακόμα πρώτο κλασσατους να του πουν εκτίμηση...αν τον απορρίπτουν για πιο λόγο η υπό ποιες προϋποθέσεις τον αναλαμβάνουν...πιστεύω θα τον βοηθήσει ....
 

manly_Man

Well-Known Member
Σήμερα οι στριπ ουλές έχουν πάχος μιας τρίχας αν πάει Γερμανία ειδικά.... αλλάξανε οι εποχές.....την ηλικία ξέχασε την ....είναι 25 κ είναι όπως ήμουν εγώ και στην ίδια ηλικία .....έπιασε πάτο πιθανόν .....εγώ πιστεύω ότι μπορεί να επιδιώξει ένα αξιοπρεπές αποτελέσμα αλλά όχι πηγαίνοντας για φιου και Τουρκία....αν το κάνει αυτό το λάθος το έκαψε όλο το πλάνο της μμ....
Γιώργο το στριπ με αραίωση στη δοτρια δεν μπορει να γίνει καταρχήν.. περα οτι ειναι ρισκο και το στριπ πως θα φαινεται, όσο καλο κ να είναι αμα θελει να το εχει σχεδόν ξυρισμένο οπως λεει θα φαινεται. Ο ιδιος κιολας δεν θελει.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο το στριπ με αραίωση στη δοτρια δεν μπορει να γίνει καταρχήν.. περα οτι ειναι ρισκο και το στριπ πως θα φαινεται, όσο καλο κ να είναι αμα θελει να το εχει σχεδόν ξυρισμένο οπως λεει θα φαινεται. Ο ιδιος κιολας δεν θελει.
Μετά από θεραπεία γίνεται...εγώ το βλέπω μονόδρομο...αν θέλει μμ δεν γίνεται χωρίς Στριπ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Μετά από θεραπεία γίνεται...εγώ το βλέπω μονόδρομο...αν θέλει μμ δεν γίνεται χωρίς Στριπ....
Υποθετικα αν επανελθει. Δεν το ξερεις αν δεν το δοκιμασει πρωτα....εμεις κρινουμε με την τωρινη κατασταση. Μπορει κιολας να μη διαθετει το μπατζετ για στριπ που του λες να κανει στη Γερμανια και γενικα για πολλαπλες επεμβασεις σε ακριβους γιατρους. Και στην Τουρκια μπορει να κανει στον Dr karadeniz strip, με πιο οικονομικη τιμη.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κάποιες φορές νομίζω πρέπει να παίζεις όλα η τίποτα...το να δώσει ένα κάρο λεφτά για να πάρει ένα αποτέλεσμα τι? Στην περίπτωση που κινδυνεύει να χάσει και τα μοσχεύματα λόγο dupa μελλοντικα....αυτό που θέλω να πω μπορεί να ρισκάρει στην πιο οικονομική λύση και ότι γίνει.Για την συγκεκριμένη περίπτωση μιλάω...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Υποθετικα αν επανελθει. Δεν το ξερεις αν δεν το δοκιμασει πρωτα....εμεις κρινουμε με την τωρινη κατασταση. Μπορει κιολας να μη διαθετει το μπατζετ για στριπ που του λες να κανει στη Γερμανια και γενικα για πολλαπλες επεμβασεις σε ακριβους γιατρους. Και στην Τουρκια μπορει να κανει στον Dr karadeniz strip, με πιο οικονομικη τιμη.
Πολύ σπάνια αν κάποιος αποφασίζει το χαπακωμΑ δεν σταθεροποιεί και δυναμώνει την δοτρια έστω.... Συνήθως βλέπουμε βελτίωση απλά κάνεις και τον σταυρό σου να το κρατήσεις χωρίς παρενέργειες όσο περισσότερο πάει και να πάνε καλά οι μμ.... Γολγοθάς μεγάλος το χάπι....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οι αποφάσεις δεν πρέπει να παίρνονται εν θερμώ και χωρίς ιεραρχία. Με βάση την κοινή λογική και την επιστήμη αυτή την στιγμή 2 επιλογές έχει: ή χάπι ή Ti.Eisai. Τα άλλα εν καιρώ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για τι χάπι μιλάμε ;

ξεκινά από εδώ


και εδώ

 

Nikos111

Member
παντως οχι αναβολικα για το γυμναστηριο :p

χαπι φιναστεριδης φιλε
Θα αρχίσω με ένα ξύρισμα και θα πάω να ακούσω κάποιον ειδικό
ξεκινά από εδώ

Πραγματικά σας ευχαριστώ όλους ! Θα αρχίσω με ένα ξύρισμα και θα ακολουθήσω μια συμβουλή ειδικού.. ίσως η απελπισία μου μου έφερε την τρελα της μμ αλλά πλέον νιώθω ότι ότι είναι να γίνει να γίνει σιγά σιγά
 

gerassis

Well-Known Member
Ο δότρια μου θα μπορέσει να καλύψει το στριπ όμως ;
Φιλε για να έχεις τόσο αδύνατη δοτρια σημαίνει οτι το συντριπτικό ποσοστό των τριχοθυλακιων σου επηρεάζεται σοβαρά απο τη DHT. Ακόμη και η ζωνη της σταθερής τριχοφυιας που συνήθως δεν επηρεάζεται έχει αραιώσει αρκετά. Έχεις μια και μονη ευκαιρία να βελτιώσεις την εικόνα σου αλλά αυτή δε πιστεύω να έχει διάρκεια. Δοκίμασε να πάρεις Φινα για 12 μήνες κατω απο ιατρική παρακολούθηση και μπορείς να επανέλθεις ξανά μετά με νεα δεδομένα
 
Μπλουζα