Μεταμόσχευση στην Τουρκία

Nikos111

Member
Κ
Ποια 2η μμ ρε φίλε. Ούτε για πρώτη δεν μπορείς να πας με τέτοια δότρια. Δες λίγο το βίντεο με τις αγωγές, διάβασε πιο καλά και μετά αποφασίζεις. Πας να κάνεις ένα τραγικό λάθος.
Το κατανοώ απόλυτα απλά δεν μπορεί να γίνει αυτό που λέω ότι μπορεί να γίνει εξαγωγή και από άλλο σημείο εκτός από πίσω ; Και δεν εννοώ μόνο κεφάλι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Άμα κάνει σωστό στριπ και μετά φιου μια χαρά θα στρώσει ......αν έχει υπομονή και πλάνο όλα γίνονται...ασέ τα smp στην άκρη.....
Δεν θα του προτεινα στριπ, γιατι μπορει να θελει να τα ξυρισει μετα και να μη μπορει λογω της ουλης. Η δοτρια του καταρχην φαινεται σε κακη κατασταση, με τι μοσχευματα θα στρωσει για να καλυψει μια τεραστια επιφανεια; Και ειναι μολις 25...
 

Nikos111

Member
Τ
Δεν θα του προτεινα στριπ, γιατι μπορει να θελει να τα ξυρισει μετα και να μη μπορει λογω της ουλης. Η δοτρια του καταρχην φαινεται σε κακη κατασταση, με τι μοσχευματα θα στρωσει για να καλυψει μια τεραστια επιφανεια; Και ειναι μολις 25...
Τα πλαγιά είναι σε καλή κατάσταση πίσω όμως είναι πολύ αδύναμη η δότρια ... στριπ δεν θέλω να κάνω για τον λόγο ακριβώς που αναφέρεις
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το κατανοώ απόλυτα απλά δεν μπορεί να γίνει αυτό που λέω ότι μπορεί να γίνει εξαγωγή και από άλλο σημείο εκτός από πίσω ; Και δεν εννοώ μόνο κεφάλι

Αγαπητέ, τα άλλα είναι για "γέμισμα", όχι για το κυρίως πιάτο. Περιπτώσεις σαν την δικιά σου, αν η δότρια σου είναι τόσο χάλια όσο φαίνεται σε αυτή την φώτο, λέγονται DUPA (μάλλον) και αντιμετωπίζονται ΜΟΝΟ με φάρμακα εδώ και τώρα και μετά (υπό προϋποθέσεις) με ΜΜ. Δες ένα βιντεάκι για την DUPA στο φόρουμ και θα καταλάβεις.
 

manly_Man

Well-Known Member
Τ

Τα πλαγιά είναι σε καλή κατάσταση πίσω όμως είναι πολύ αδύναμη η δότρια ... στριπ δεν θέλω να κάνω για τον λόγο ακριβώς που αναφέρεις
Καταρχην πρεπει να παρεις φιναστεριδη να δεις, μηπως δυναμωσει η δοτρια σου. Και μετα βλεπεις για μια επεμβαση fue χωρις απαιτησεις απλα να εχεις καποιες τριχες πανω στο κεφαλι να μη γιαλυζει τοσο πολυ, και να εχεις ενα ξυρισμενο look
 

Nikos111

Member
Καταρχην πρεπει να παρεις φιναστεριδη να δεις, μηπως δυναμωσει η δοτρια σου. Και μετα βλεπεις για μια επεμβαση fue χωρις απαιτησεις απλα να εχεις καποιες τριχες πανω στο κεφαλι να μη γιαλυζει τοσο πολυ, και να εχεις ενα ξυρισμενο look
Νομίζω πως αυτό είναι που θέλω να πετύχω να γεμίσει κάπως και να το έχω κοντό ξυρισμένο .. γιατί καταλαναινω την κατάσταση που βρίσκομαι
 

Nikos111

Member
Αγαπητέ, τα άλλα είναι για "γέμισμα", όχι για το κυρίως πιάτο. Περιπτώσεις σαν την δικιά σου, αν η δότρια σου είναι τόσο χάλια όσο φαίνεται σε αυτή την φώτο, λέγονται DUPA (μάλλον) και αντιμετωπίζονται ΜΟΝΟ με φάρμακα εδώ και τώρα και μετά (υπό προϋποθέσεις) με ΜΜ. Δες ένα βιντεάκι για την DUPA στο φόρουμ και θα καταλάβεις.
Κατάλαβα πρέπει να επισκεφτώ κάποιον συγκεκριμένο δερματολόγο για να πάρω μια γνώμη ; Μπορείτε να με κατευθύνετε λίγο ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Να πας να κάνεις μερικές εξετάσεις για να δουν την κατάσταση της δότριας σου αναλυτικά (τριχόγραμμα, κλπ)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πιστεύω ο φίλος δεν χρειάζεται να ασχοληθεί για μεταμόσχευση σε τέτοια ηλικία με τόση φαλάκρα από επάνω και με χάλια δότρια του πάει πολύ επιθετικά η τριχόπτωση που νομίζω τα φάρμακα δεν θα του κάνουν τίποτα.
Ας πάρει γνώμες όμως και ας αποφασίσει.
 

Nikos111

Member
Πιστεύω ο φίλος δεν χρειάζεται να ασχοληθεί για μεταμόσχευση σε τέτοια ηλικία με τόση φαλάκρα από επάνω και με χάλια δότρια του πάει πολύ επιθετικά η τριχόπτωση που νομίζω τα φάρμακα δεν θα του κάνουν τίποτα.
Ας πάρει γνώμες όμως και ας αποφασίσει.
Ευχαριστώ για την συμβουλή
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βάλε όμως φωτογραφίες καλύτερες από πίσω γιατί εσύ δείχνεις μόνο την μίση δότρια όπως φωτός και από τα πλαϊνά δεξιά,αριστερά.
Εδω βάλε και την αρχική σου φώτο από πάνω μην ανοίγεις και άλλο νήμα γιατί το ξανακανες πριν.
 

crossfire

Well-Known Member
Το αντίγραφω από τον @TiEisai , από άλλο νήμα .
Ξυριζεις κεφάλι, ξεκινάς γυμναστήριο, σολάριουμ, λεύκανση δοντιών, μακραίνεις μούσι και χτυπάς και ένα τατουάζ μανίκι, έτοιμος
 

Nikos111

Member
Βάλε όμως φωτογραφίες καλύτερες από πίσω γιατί εσύ δείχνεις μόνο την μίση δότρια όπως φωτός και από τα πλαϊνά δεξιά,αριστερά.
Το αντίγραφω από τον @TiEisai , από άλλο νήμα .
Ξυριζεις κεφάλι, ξεκινάς γυμναστήριο, σολάριουμ, λεύκανση δοντιών, μακραίνεις μούσι και χτυπάς και ένα τατουάζ μανίκι, έτοιμος
αυτο είχα στο μυαλό μου απλά με λίγα μαλλιά πάνω και ξυρισμένος όχι τέρμα
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πιστεύω ο φίλος δεν χρειάζεται να ασχοληθεί για μεταμόσχευση σε τέτοια ηλικία με τόση φαλάκρα από επάνω και με χάλια δότρια του πάει πολύ επιθετικά η τριχόπτωση που νομίζω τα φάρμακα δεν θα του κάνουν τίποτα.
Ας πάρει γνώμες όμως και ας αποφασίσει.

τα φάρμακα έχουν την μεγαλύτερη απόδοση στην δότρια. Δεν χάνει τίποτα να δοκιμάσει για 1 χρόνο και μετά αποφασίζει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
τα φάρμακα έχουν την μεγαλύτερη απόδοση στην δότρια. Δεν χάνει τίποτα να δοκιμάσει για 1 χρόνο και μετά αποφασίζει.

Γιαυτό ζήτησα και φωτογραφίες καλύτερες.
Δεν έχει να χάσει κάτι σίγουρα άλλα από το προηγούμενο νήμα που είδα την φώτο με τόσο μεγάλη έκταση σε αυτήν την ηλικία και με την δότρια που βλέπουμε με κόψε τα φτερά λίγο στο να το πάει παραπέρα.
 

Nikos111

Member
Σας ευχαριστώ όλους για τον χρόνο σας οι απόψεις σας ήταν πολύ κατατοπιστικές .. για αρχή θα πέσει ένα ξύρισμα και μια γνωμάτευση από έναν ειδικό και μετά θα πέσει στο τραπέζι η ιδέα για το σολάριουμ και το τατουάζ μανίκι
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν θα του προτεινα στριπ, γιατι μπορει να θελει να τα ξυρισει μετα και να μη μπορει λογω της ουλης. Η δοτρια του καταρχην φαινεται σε κακη κατασταση, με τι μοσχευματα θα στρωσει για να καλυψει μια τεραστια επιφανεια; Και ειναι μολις 25...
Σήμερα οι στριπ ουλές έχουν πάχος μιας τρίχας αν πάει Γερμανία ειδικά.... αλλάξανε οι εποχές.....την ηλικία ξέχασε την ....είναι 25 κ είναι όπως ήμουν εγώ και στην ίδια ηλικία .....έπιασε πάτο πιθανόν .....εγώ πιστεύω ότι μπορεί να επιδιώξει ένα αξιοπρεπές αποτελέσμα αλλά όχι πηγαίνοντας για φιου και Τουρκία....αν το κάνει αυτό το λάθος το έκαψε όλο το πλάνο της μμ....
 
Μπλουζα