Μεταμόσχευση μαλλιών

rosonero

New Member
Καλησπέρα!!! Χρόνια το ψάχνω το θεμα περι τριχόπτωσης και μεταμόσχευσης, μελος του φόρουμ πανω 5-6 χρονια. Ειχα συμβιβαστεί ομως πλεον πηρα αποφαση να κανω μεταμόσχευση μαλλιων. Οποτε επειδη εχω μπερδευτεί αντικείμενικα και φιλικα θα ήθελα την καλύτερη συμβουλη για γιατρο ή κλινική και εννοείται οτι θα τους επισκεφτώ για ενημέρωση πριν αποφασίσω που θα γινει η μεταμόσχευση. Μου εχει προταθεί ο γιατρος Παπαγγελοπουλος οποτε θα ηθελα και την αποψη σας για αυτον. Οποτε παρακαλω προτείνεται και σας ακουω. Ειμαι 31 και η κατάσταση μου στην φωτο που θα βαλω. Ακουω προτασεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180104_034621.jpg
    IMG_20180104_034621.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 923

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Καλη χρονια φιλε..
Δεν εχω ιδεα ποιος ειναι ο Γιατρος που ανεφερες και διαβαζω συστηματικα το φορουμ καπου 4 χρονια.
Η αληθεια ειναι πως με την ελληνικη αγορα μμ δεν εχω ασχοληθει αρκετα, γιατι προσωπικα την θεωρω παρα λιγο αστεια..Τον συγκεκριμενο γιατρο λοιπον δεν τον γνωριζω.Αν εσυ εχεις τσεκαρει καποια αποτελεσματα του, θα μπορουσες να μας επισυναψεις καποιο λινκ να ριξουμε μια ματια..Για την ελληνικη αγορα τα ονοματα που εχουν αρκετα αποτελεσματα περιστατικων ειναι η κλινικη του Βεκρη και η dhi..Καποια απο αυτα τα θεωρω καλα και για την εγχωρια αγορα νομιζω πως ειναι μονοδρομος..

Θα μπορουσες να ανεβασεις παντως καμποσες φωτο ακομη, να δουν και καποια εμπειρα μελη την κατασταση του τριχωτου σου..Γιατι απο αυτην και μονο που εχεις φαινεται πως υπαρχει προβλημα αρκετα μεγαλο αλλα δεν μπορει κανεις να καταλαβει ακριβως την κατασταση..Απο κληρονομικοτητα στο σοι πως παει ?απο ποτε ξεκινησε η αραιωση?
 

dimpgst

New Member
Γεια σου φίλε.Εμένα μου σύστησαν την Καλογιάννη.Εχω ήδη κάνει την τελευταία 10ετια 2 μεταμοσχεύσεις.
Η πρώτη πήγε καλά η δεύτερη τζίφος!Καλό ψάξιμο σου εύχομαι!
 

FreeThinker

Well-Known Member
Τις φωτογραφιες που εχει τις ειδες? Εσενα σ αρεσουν αυτα τα αποτελεσματα? Με εξαιρεση 2-3, τα περισσοτερα ειναι ελεεινα
 

rosonero

New Member
Ναι τις ειδα... Δεν ενθουσιαστηκα γιαυτο και το ψαχνω ακόμα. Θα ηθελες να μου πεις την δικια σου πρόταση εκ εμπειρίας, γνωσης κλπ. Ευχαριστώ
 

FreeThinker

Well-Known Member
Προσωπικη εμπειρια δεν εχω απο μεταμοσχευση, παρακολουθω ο,τι λενε οσοι ασχολουνται ενεργα με τα θεματα των μεταμοσχευσεων, αν θες για Ελλαδα, 2 αξιοπρεπεις επιλογες υπαρχουν, advanced hair clinics και dhi. Τωρα αν εισαι απαιτητικος για κατι καλυτερο πρεπει να κοιταξεις εξωτερικο, αλλα για να το σκεφτοσουν για την κλινικη που διαφημιζει το παραρτημα της στην Αλβανια δε σε κοβω πολυ απαιτητικο! :p
 

kolias

Active Member
οντως η συγκεκριμενη κλινικη καποιους τους καταεστρεψε .το προβλημα σου απο οτι μπορει να διακρινει κανεις εχει εκταση και ειναι κριμα να καταστρεψεις το κεφαλι σου στα 31 μην σου πω ειναι εγκλημα
 

kolias

Active Member
προκοπη σαν τι? αν κανεις οτι μπαινεις στα σαιτ κλινικων στην ελλαδα θα φριαξεις με αυτα που βλεπεις ......δεν μπορω να το πιστεψω οτι υπαρχουν , δεν θα επρεπε να υπαρχουν
 
Μπλουζα