Μεταμόσχευση μαλλιών Seneca 3540 grafts κ. Μπανκοφσκα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Ρε παιδια, η Σενεκα απο που ακριβως ξεφυτρωσε ξαφνικα και εχει και σε ολο τον κοσμο παραρτηματα> Εγω πρωτη φορα την ακουσα σαν ονομα πριν 2 χρονια με τον Τσουβι και λενε οτι εχουν 30 χρονια εμπειρια
νομιζω εφτασαν ηδη τα 40
 

bobby

Well-Known Member
Το ότι έκανε breakthrough στην τεχνολογία όταν ξεκίνησε την FUE με implanter δεν σημαίνει ότι θα ήταν πάντα ο οδηγός των εξελίξεων……
 

jimpas

Member
Το σωστό πλάνο είναι ντύσιμο Α Β και σβήσιμο προς Γ τα πίσω αδερφέ!Θα φανεί πιο φυσικό!
Θα το συζητησω και την Δευτερα πριν την επεμβαση και θα αποφασισουμε τι ειναι καλυτερο για να εχουμε την μεγιστη καλυψη και να μην εχουμε κενα
 

jimpas

Member
Φοβάσαι την φιναστεριδη αλλά την περίπτωση (λόγω πιθανότητας ρέτρο που μάλλον έχει χτυπήσει τα πλαϊνά και πιθανόν και τα πίσω στο μέλλον) τα μοσχεύματα που θα πάρουν να πέσουν, δεν σε φοβίζει;
Η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα σκεφτει κατι τετοιο, αλλα θα το συζητησω και με την γιατρο , απλα ακουω τοσα πολλα για την φιναστεριδη που με φοβιζουν
 

jimpas

Member
Ρε παιδια, η Σενεκα απο που ακριβως ξεφυτρωσε ξαφνικα και εχει και σε ολο τον κοσμο παραρτηματα> Εγω πρωτη φορα την ακουσα σαν ονομα πριν 2 χρονια με τον Τσουβι και λενε οτι εχουν 30 χρονια εμπειρια
Ειναι οντως στην αγορα απο την δεκαετισ του 90 και καποιοι μεγαλοι γιατροι με δικες τους κλινικες δουλευαν παλιοτερα στην seneca
 

jimpas

Member
Καλη επιτυχία @jimpas . Νομίζω έκανες καλή επιλογή καθώς έχει δείξει θετικά δήγματα η συγκεκριμένη κλινική. Αναμένουμε τη παρουσίαση της μεταμόσχευσης σου!
Σε ευχαριστω παρα πολυ. Ελπιζω να πανε ολα καλα. Θα ανεβαζω για να ενημερωνω για την εξελιξη
 

LoverBoy

Well-Known Member
Όλα καλά θα πάνε αδερφέ μην αγχώνεσαι!Απο προσωπική εμπειρία στο λέω καθώς είχα αηχωθεί και εγώ πολύ αλλά είναι όλα τόσο οκ μέσα απο το προσωπικό μέχρι και τις αίθουσες που δεν θα καταλάβεις τίποτα!Λίγο στην αρχή που θα κάθεσαι μπρούμυτα αλλά περνάει γρήγορα!Μετά μπορείς να δεις ταινία και θα δεις ότι τσάμπα είχες άγχος!Περιμένουμε με το καλό το αποτέλεσμα σου!Σκέψου όμως σοβαρά την θεραπεία.....
 

jimpas

Member
Όλα καλά θα πάνε αδερφέ μην αγχώνεσαι!Απο προσωπική εμπειρία στο λέω καθώς είχα αηχωθεί και εγώ πολύ αλλά είναι όλα τόσο οκ μέσα απο το προσωπικό μέχρι και τις αίθουσες που δεν θα καταλάβεις τίποτα!Λίγο στην αρχή που θα κάθεσαι μπρούμυτα αλλά περνάει γρήγορα!Μετά μπορείς να δεις ταινία και θα δεις ότι τσάμπα είχες άγχος!Περιμένουμε με το καλό το αποτέλεσμα σου!Σκέψου όμως σοβαρά την θεραπεία.....
Σε ευχαριστω πολυ φιλε!! Ελπιζω να πανε ολα οπως τα λες!!για την θεραπεια θα μιλησω και με την γιατρο και θα αποφασισω
 

LoverBoy

Well-Known Member
Σε ευχαριστω πολυ φιλε!! Ελπιζω να πανε ολα οπως τα λες!!για την θεραπεια θα μιλησω και με την γιατρο και θα αποφασισω
Μην ανησυχείς θα περάσει νερό και θα το χαρείς μετά!Μια εμπειρία είναι και αυτή.......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jimpas

Member
Καλησπερα, πρωτη μερα της επεμβασης σημερα. Η γιατρος πηρε μοσχευματα απο την αριστερη πλευρα πισω και πλαγια, ωστε να καλυψουμε την κορυφη και αυριο θα παρουμε μοσχευματα απο πισω δεξια και πλαγια.

Σημερα πηραμε συνολο 1670 μοσχευματα εκ των οποιων :
179 μονοτριχα
813 διτριχα
547 τριτριχα
124 τετρατριχα
7 πεντατριχα

Συνολο 3977 τριχες με μεσο ορο σχεδον 2,4 τριχες ανα τριχοθυλακιο και προσπαθησαμε για την μεγιστη πυκνωση

Ανεβαζω και φωτογραφια και αυριο εχουμε την συνεχεια για την μεση και μπροστα
 

Συνημμένα

  • 20240401_180644.jpg
    20240401_180644.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 74

LoverBoy

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φίλε μου!Με το καλό και αύριο!!!!Μέχρι πόσο έφτασε πίσω?Μπορείς να ανεβάσεις φώτο?Το λέω καθώς αυτό θέλω να κάνω και εγώ!
 

jimpas

Member
Καλή φύτρωση φίλε μου!Με το καλό και αύριο!!!!Μέχρι πόσο έφτασε πίσω?Μπορείς να ανεβάσεις φώτο?Το λέω καθώς αυτό θέλω να κάνω και εγώ!
Σε ευχαριστω πολυ φιλε!! Πισω πηγε μεχρι εκει που φαινεται στην φωτο γιατι πιο κατω δεν ειχα θεμα. Τις επομενες μερες που θα βγαλω τις γαζες θα ανεβασω πιο πολλες φωτογραφιες
 

LoverBoy

Well-Known Member
Σε ευχαριστω πολυ φιλε!! Πισω πηγε μεχρι εκει που φαινεται στην φωτο γιατι πιο κατω δεν ειχα θεμα. Τις επομενες μερες που θα βγαλω τις γαζες θα ανεβασω πιο πολλες φωτογραφιες
Πως πήγε η πρώτη μέρα?Πόση ώρα έκανε η διαδικασία?
 
Μπλουζα