Μεταμόσχευση μαλλιών fut.

tasos33

Well-Known Member
Και τι είναι το κεφάλι σου? Πίνακας ζωγραφικής να τον πάρεις να πας εκεί να σου τραβήξει δυο μολυβιες στην κουτελα και να σε φτιάξει? Μα καλα εν έτη 2017 σας λένε οι γιατροί μμ τέτοιες μαλακιες κ τους παίρνετε στα σοβαρά κιολας



Αν δω ότι δεν είναι πυκνά όπως τα είπα με τον γιατρο γιατί αυτός μου είπε ότι γίνανε πυκνά γιατί δεν καλυψαμε και μεγάλη περιοχή τότε θα τον πάρω τηλ να συνεννοηθούμε για το τι θα κάνουμε και έτσι και αλλιώς ο γιατρός μου είπε από μόνος του ότι αν δεν σου αρέσει κάτι με παίρνεις τηλέφωνο κατευθείαν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα και πάλι μετά από σχεδίων 3 χρόνια!!
Η προηγούμενη μμ όπως πολύ είπατε θα ήταν κάπως αραιά τα μοσχεύματα έτσι είναι αλλά σαν αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό για εμένα...!!
Κα νομίζω τώρα να πάω σε κλινική στην Τουρκία τι γνώμη έχετε έχει πάει κάνεις???
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλησπέρα και πάλι μετά από σχεδίων 3 χρόνια!!
Η προηγούμενη μμ όπως πολύ είπατε θα ήταν κάπως αραιά τα μοσχεύματα έτσι είναι αλλά σαν αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό για εμένα...!!
Κα νομίζω τώρα να πάω σε κλινική στην Τουρκία τι γνώμη έχετε έχει πάει κάνεις???

Η κουβεντα να παω σε κλινικη στην Τουρκια δεν λεει τιποτα απο μονη της ουτε σου εξασφαλιζει αποτελεσμα.. προσεχε μη βιαστεις γιατι βλεπω να πηγαινεις σε καμια προσφορα με 1500ε ολα μεσα.. με καλη διαθεση στα λεω για να μην την πατησεις. Ψαξε καλα πριν αποφασισεις.
οντως αραιο το αποτελεσμα της πρωτης επεμβασης.
 
Η κουβεντα να παω σε κλινικη στην Τουρκια δεν λεει τιποτα απο μονη της ουτε σου εξασφαλιζει αποτελεσμα.. προσεχε μη βιαστεις γιατι βλεπω να πηγαινεις σε καμια προσφορα με 1500ε ολα μεσα.. με καλη διαθεση στα λεω για να μην την πατησεις. Ψαξε καλα πριν αποφασισεις.
οντως αραιο το αποτελεσμα της πρωτης επεμβασης.
Όχι δεν βιάζομαι η κλινική που έχω μιλήσει μαζί της είναι η hair loss instabul αν μπεις στο σάιτ που έχει και δεις τη δουλειά που κάνει είναι καταπληκτική και επίσης οι κριτικές όλες καλές..!
 
Μπλουζα