Μεταμόσχευση μαλλιών αυτή την εβδομάδα απόφαση SOS Θεσσαλονίκη

alex7

Well-Known Member
Ναι Κάπως έτσι εκεί που μπήκε το μόσχευμα έχει κανένα λάκκο η τρίχα δηλαδή βγαίνει από ένα λάκκο και όχι όπως Dhi Είναι το δέρμα επίπεδο και βγαίνει τρίχα φυσιολογικά σαν τά μαμα μαλλιά
τι άλλο θα διαβάσουμε εδω μέσα .Σε λίγο θα μας πουν ότι οι τρίχες βγαίνουν από αυγό
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Ναι Κάπως έτσι εκεί που μπήκε το μόσχευμα έχει κανένα λάκκο η τρίχα δηλαδή βγαίνει από ένα λάκκο και όχι όπως Dhi Είναι το δέρμα επίπεδο και βγαίνει τρίχα φυσιολογικά σαν τά μαμα μαλλιά
που τα είδες φίλε αυτά?
 
Η dhi έχει βρει άλλο τρόπο και δεν κάνει τρύπες?
Δε λέω αυτό απλώς ι Dhi Βγαίνουν τα μοσχεύματα πιο φυσιολογικά από την επιφάνεια του δέρματος και επίσης ότι τον τυρί καλά είπαμε πολλές περίπλοκες κόκκινα σημάδια δε φεύγουνε τόσο γρήγορα όσο την άλλη περίπτωση ότι ο πόνος είναι μεγαλύτερος ότι οι πολλές τρίχες δε βγαίνουν πολλά μοσχεύματα δεν πιάνουν η κανό λάθος ;
 

alex7

Well-Known Member
Δε λέω αυτό απλώς ι Dhi Βγαίνουν τα μοσχεύματα πιο φυσιολογικά από την επιφάνεια του δέρματος και επίσης ότι τον τυρί καλά είπαμε πολλές περίπλοκες κόκκινα σημάδια δε φεύγουνε τόσο γρήγορα όσο την άλλη περίπτωση ότι ο πόνος είναι μεγαλύτερος ότι οι πολλές τρίχες δε βγαίνουν πολλά μοσχεύματα δεν πιάνουν η κανό λάθος ;
η καταπόνηση στον Τυρκάλα είναι μεγαλύτερη γιατί πάει σε μεγαλύτερη εξαγωγή- εισαγωγή μοσχευμάτων αν εννοείς αυτό.Εγω δεν πόνεσα καθόλου στον Τυρκάλα.Αλλοι εδω πόνεσαν πολύ.Έχει να κάνει με το πόσο ελαστικό είναι το δέρμα του καθενός.Αν έχεις πολύ σκληρό δέρμα θα πονέσεις και όλα είναι πιο δύσκολα.Δεν είμαστε όλοι ίδιες περιπτώσεις.
 

Chris34

Well-Known Member
Η dhi έχει μείνει δυστυχώς πίσω εδώ και πολύ καιρό. Οι πυκνότητες τις είναι κάτω του μετρίου.
Έχω δει αποτέλεσμα από κοντά τώρα τελευταία.
 

alex7

Well-Known Member
η καταπόνηση στον Τυρκάλα είναι μεγαλύτερη γιατί πάει σε μεγαλύτερη εξαγωγή- εισαγωγή μοσχευμάτων αν εννοείς αυτό.Εγω δεν πόνεσα καθόλου στον Τυρκάλα.Αλλοι εδω πόνεσαν πολύ.Έχει να κάνει με το πόσο ελαστικό είναι το δέρμα του καθενός.Αν έχεις πολύ σκληρό δέρμα θα πονέσεις και όλα είναι πιο δύσκολα.Δεν είμαστε όλοι ίδιες περιπτώσεις.
Για το κατά ποσο πιάνει φυτρωση ο Τυρκαλας και οι άλλες κλινικές δες στο φόρουμ στα αποτελέσματα των κλινικών .Εκεί θα αξιολογήσεις τον καθένα για να διαλέξεις και πάντα βέβαια σύμφωνα με τα χρήματα που μπορείς να διαθέσεις
 

alex7

Well-Known Member
φανταζομαι εννοει το ridging η το pitting ο φιλος
Αυτο που εννοεί είναι η μμ κάποιου εδώ που είχε πολύ σκληρό δέρμα και κατά την εμφύτευση πετιόντουσαν τα μοσχεύματα έξω .Σε ακραία σκληρό δέρμα θέλει άλλη μέθοδο εμφύτευσης .Θέλει διάνοιξη οπών πριν την τοποθέτηση μοσχευμάτων και όχι μέσω implanter απευθείας .Ο συνάδελφος όμως τζάμπα τρομοκρατείται καθώς δεν γνωρίζει την ποιότητα του δέρματος που έχει ο ίδιος .Και η DHI και ο Τυρκαλας implanter χρησιμοποιούν
 

JimKan1

Well-Known Member
Αυτο που εννοεί είναι η μμ κάποιου εδώ που είχε πολύ σκληρό δέρμα και κατά την εμφύτευση πετιόντουσαν τα μοσχεύματα έξω .Σε ακραία σκληρό δέρμα θέλει άλλη μέθοδο εμφύτευσης .Θέλει διάνοιξη οπών πριν την τοποθέτηση μοσχευμάτων και όχι μέσω implanter απευθείας .Ο συνάδελφος όμως τζάμπα τρομοκρατείται καθώς δεν γνωρίζει την ποιότητα του δέρματος που έχει ο ίδιος .Και η DHI και ο Τυρκαλας implanter χρησιμοποιούν
απο τον τροπο που το ειπε δεν νομιζω να εννοουσε αυτο που λες, οπως και να εχει μονο ο ιδιος μπορει να μας διαφωτισει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

montecristo

Well-Known Member
αν η DHI, σου είπε 2000 μοσχεύματα, τότε τα ίδια μοσχεύματα θα σου έβαζε και ο Τυρκαλάς σε μονοήμερη συνήθως, εκτός και αν έκανες διήμερη. Οπότε ίδια πυκνότητα θα είχες και με τους 2 πάνω κάτω. Στην DHI μπορείς νομίζω να ρωτήσεις με ποιο γιατρό θα την κάνεις ή αν θέλεις κάποιο συγκεκριμένο να ζητήσεις. Η επιλογή είναι δική σου τι θα κάνεις.
 

Pan77

Active Member
Αυτη την περίπτωση από περιστατικό του Τυρκαλα περιγράφει .Εγώ αυτό καταλαβαίνω
Λάθος κατάλαβες. Ο φίλος αναφέρει ότι το παρατήρησε σε αρκετά περιστατικά (εγώ προσωπικά δεν το έχω παρατηρήσει) και όχι σε ένα. Επίσης, στην δικιά μου περίπτωση απο τις φωτο που έχω ανεβάσει δεν είναι εμφανές αυτό που περιγράφει ο φίλος.
 

Xristos87

Well-Known Member
Και με πήρε εχθές ο Τυρκαλας και μου είπε το Σάββατο έχω κενό μπορώ να κάνω την μεταμόσχευση 2500€
Να φανταστεις περυσι τετοιον καιρο διαθεσιμο ραντεβου ειχε μετα απο 4 μηνες ισως κ παραπανω...
τωρα εχει σε 5 μερες...
 
Να φανταστεις περυσι τετοιον καιρο διαθεσιμο ραντεβου ειχε μετα απο 4 μηνες ισως κ παραπανω...
τωρα εχει σε 5 μερες...
Μην είσαστε επιθετική έτσι άνθρωποι είμαστε νομίζετε πως δεν θέλουμε κάποιος να κοροϊδέψει τον άλλον με προέκυψε κάτι και δεν το έκανα όπως σήμερα ακύρωσα το ραντεβού με το τυρίκαλα

Υπάρχει λόγος Άσε και που με μπήκαν και κάποιες αμφιβολίες Πολύ έχουνε κάποιο πρόβλημα κάποιες επιπλοκές αλλά παρόλο αυτό πιστεύω είναι ο καλύτερος εδώ στη Θεσσαλονίκη

σας αγαπάω όλους και τον τυρκαλα
 

Xristos87

Well-Known Member
Μην είσαστε επιθετική έτσι άνθρωποι είμαστε νομίζετε πως δεν θέλουμε κάποιος να κοροϊδέψει τον άλλον με προέκυψε κάτι και δεν το έκανα όπως σήμερα ακύρωσα το ραντεβού με το τυρίκαλα

Υπάρχει λόγος Άσε και που με μπήκαν και κάποιες αμφιβολίες Πολύ έχουνε κάποιο πρόβλημα κάποιες επιπλοκές αλλά παρόλο αυτό πιστεύω είναι ο καλύτερος εδώ στη Θεσσαλονίκη

σας αγαπάω όλους και τον τυρκαλα
τι;;
 
Τότες είχα όντως ένα ραντεβού με τον κύριο τυρίακαλα και Το είχα ακυρώσει εγκαίρως τώρα έχω ένα ραντεβού τον Οκτώβριο με πήρε η Σταυρούλα τηλέφωνο πριν δύο μέρες και μου είπε αν μπορώ να πάω το Σάββατο την είπα εντάξει αλλά επειδή έχω φορτωμένης δουλειές και μπήκα και επίσης κάποιες αμφιβολίες αγχώθηκα λιγο και είπα ας πάρω λίγο το χρόνο μου ως τον Οκτώβριο και πήρα σήμερα τηλέφωνο την κυρία Σταυρούλα και το ακύρωσα για το Σάββατο
 

Pandora

New Member
Στον Τυρκαλά θα λύσεις το πρόβλημα σου και θα έχεις το καλύτερο δυνατό φυσικό αποτέλεσμα. Σου μιλάω από προσωπική πείρα και έχοντας δοκιμάσει την DHI στο παρελθον με πολύ φτωχό αποτέλεσμα. Ευτυχώς πήγα το φθινόπωρο στη STARKS και είδα οριστική λύση.
 
Μπλουζα