Μεταμόσχευση Ελλάδα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GATOS

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

ΦΙΛΟΣ ΕΧΕΙ Κ ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΑ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ. ΒΑΛΕ ΣΤΟ youtube το ονομα του γιατρου κ ΔΕΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ Η ΜΙΑ ΣΤΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ Κ Η ΑΛΛΗ ΣΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙΝΑΔΙΚΟ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ........ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΠΗΓΑ Κ ΤΟΝ ΕΙΔΑ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ......... Κ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ....... ΤΗ ΨΙΛΟΨΑΧΝΩ ΑΚΟΜΑ.........
 
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Και γω ακριβως στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι...Δεν μπορώ να εμπιστευτώ το κεφάλι μου σε 'Ελληνα.
:D :D
 

bz

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Αυτό που πρέπει να πούμε κατ αρχήν είναι οτι τα εισαγωγικά τα λέει καλά .

Πράγματι ο περιστατικός φαίνεται μια πολύ καλή περίπτωση . ΤΑ πίσω και πλάγια μαλλιά έχουν μείνει ψηλά ( μέχρις ώρας τουλάχιστον ) , η τρίχα του φαίνεται καλής ποιότητας και η δότρια πυκνή .

Μακάρι να ξέραμε δυο τρία στοιχεία παραπάνω . Πλήθος μοσχευμάτων και τριχών (κατά προτίμση ανα τεχνική μια και ακολουθησε και τις δύο ) .

Σαν εικόνα , και εμένα που φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό (αν υποθέσουμε οτι δεν έχουν χρησιμοποιηθεί κονσίλερς ) χωρίς να θέλω να υπονοήσω τίποτα .

Πάντως εντυπωσιακό το γκριζάρισμα του Μπαμπη . Καλά πόσος καιρός πέρασε ανάμεσα στο πριν και το μέτά
 

bz

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

σκεπτικιστή σα να χεις δίκιο . Δεν το χα προσέξει !
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Το εχω ψαξει και εγω το θεμα με τον συγκεκριμενο γιατρο..εμενα με δειχνει ωρες ωρες οτι το εχει ξυρισμενο το μαλλι εκει πανω και απλα του ξαναβγηκαν οι τριχες...
 

best1210

Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

το αποτελεσμα οπως παρουσιαζεται ειναι σουπερ δεν το συζητω,,

ομως ποτε προλαβε κ γκριζαρε?

εκτος αν τα βαφε πριν..τι να πω..
 

vag25

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Mονο σε μενα φαινεται ξηρισμενο το κεφαλι απο πανω? :D

Και δεν ειναι μονο αυτο.Ακομα και αν δεν φαινοταν οτι ηταν ξυρισμενο,αποκλειεται να μην ειχε ουτε μια τριχα στο πανω μερος στο κεφαλι,με την συγκεκριμενη καραφλα που εχει..

Δεν υπαρχει αμφιβολια οτι του εβαλε τριχες και οτι το αποτελεσμα ειναι καλο,αλλα αν ειχε 500-1000 τριχες ξυρισμενες σε εκεινο το σημειο,το αποτελεσμα ειναι μουφα με βαση το μεγεθος του προβληματος που θελουν να παρουσιασουν οτι εχει.
 

best1210

Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Aksizei na to zeis - ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΑΛΛΙΩΝ - Dr. Γκούρας

Pano stin ora- ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΑΛΛΙΩΝ - Dr. Γκούρας


παιδες ο γιατρος αυτος πρεπει να χει κανει του δαντη κ του καραφωτη..

ο γκριζομαλλης στο δευτερο βιντεο ( αν ειναι τοσο καλο οσο δειχνει) μοιαζει εντυπωσιακο αποτελεσμα..
 

pavlos

Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Ειχα παει εγω στο γραφειο του στο κολωνακι αλλα δεν με επεισε η αληθεια ειναι και δυσκολα να πιστεψω οτι τους εβαλλε τοσα πολλα graft , πιστευω εχει πεσει μπολικο τοppik και στους 2 για τετεοια πυκνωτητα θα ηθελαν τουλαχιστον 5000 graft και να φυτρωσουν τουλαχιστον το 97% sorry αλλα λιγο ψεμα μου φαινεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

σε εμένα το κεφαλαι του δρ. μου φάνησε "κάπως" .
Κάτι από λίγο μαλλί με πολύ σπρέι, κάτι από κακιά περούκα .....κάτι δε μου άρεσε.
 

rivale

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Στο 2:41 του δευτερου βιντεο φαινεται ποσο πυκνο ειναι το μαλλι, που το δειχνει κοντρα στον ανοιχτοχρωμο τοιχο. Το δερμα του κεφαλιου μπροστα φαινεται εντελως σκουρο και μεσα απο το μαλλι φωτιζει ο τοιχος! Σιγουρα εχει τοππικ.
 

pavlos

Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

ΨΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!Τι παρατηρησες βρε φιλε rivale, το εκανες το βιντεο scaning αυτα ειναι, βαλε nick name λαγονικο!!!!! :D :D :D
Εισαι θεος!!!!!!
 

rivale

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

:D Μπορει σιγα σιγα να μας εγκαταλειπουν τα μαλλια, αλλα τουλαχιστον το μυαλο μας μενει στη θεση του! ;)
 

giorgio10

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Παιδια τελικα μπορει καποιος να κανει καλη μεταμοσχευση στην Ελλαδα;Και ποσο κοστιζει μια σχετικα καλη;
 

sakismantis

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

O Μπάμπης στο βίντεο του "Αξίζει να το δεις" 00:15 έχει πάνω μαλλιά από πριν.

Υπάρχει επισης αντίστοιχη φωτο στο επίσημο site του γιατρού στο φωτο gallery.

Οπότε ήταν μια ατυχής στιγμή του γιατρού ο οποίος αντί να αναφέρει ότι για τους χ, ψ λόγους ο μπάμπης στο 1ο βίντεο έχει το κεφάλι ξυρισμένο, μιλάει και λέει ότι έχει μια εκτεταμένη φαλακρή(και όχι ξυρισμένη) επιφάνεια να καλύψει :D
Αυτά κάνουν και χαλάνε την όποια καλή εικόνα αρχίζουμε και σχηματίζουμε.
Στην Ελλάδα πάντως (και όχι μόνο) σε αρκετούς από αυτούς που κάνουν μεταμοσχεύσεις πρέπει να τους απονεμηθεί Βραβείο Ταχυδακτυλουργού.
 

gorilas

Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Δεν θα επρεπε και ο ιδιος ο γιατρος να εχει λιγο καλυτερα μαλλια???????Μου φαινεται σαν περουκινι αυτο που εχει στο κεφαλι του!!!
 

sakismantis

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Ελλάδα

Άσε φίλε όλοι εκεί στο panel κάτι φοράνε στα κεφάλια τους, δεν το συζητάω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα