Μεταμοσχευση nw5-6

Theo4

New Member
Καλησπερα παιδια κι εγω νεο μελος στο φορουμ, ειμαι 29 ετων και σας παρακολουθω αρκετο διαστημα αλλα δισταζα να γραψω....
Ειμαι στην κατηγορια νομιζω μεταξυ nw5 και nw6 θα ανεβασω και συντομα φωτο να δειτε και να κρινετε οι πιο εμπειροι... Σιγουρα δεν ονειρευομαι μαλλια σαν του Τσαλικη ή του Ρουβα οπως διαβασα σε ενα ποστ... ομως δεδομενου οτι ειμαι αρκετα αδειος πισω.... σε μια μορφη σαν του ποδοσφαιριστη Σαλπιγγιδη(πριν κανει την μεταμοσχευση κι αυτος) περιπου , θα ηθελα την γνωμη σας πανω σε τι να πατησω για να κανω αυτο που θελω πραξη...Σιγουρα δεν το φυσαω το χρημα ενας απλος υπαλληλος ιδιωτικης εταιριας ειμαι... ομως για να γινει σωστη δουλεια προτιμω να σκιστω και να τα σκασω και να ειμαι ησυχος, Θελω τις γνωμες ολονων και κυριως των παιδιων που εχουν δει αποτελεσματα στον τομεα της μ/μ. Ευχαριστω εκ των προταιρων για την κατανοηση και το χρονο σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλως ηρθες Theo4 αναμενουμε φωτος και οτι μπορουμε ειμαστε εδω να βοηθησουμε....
Κατσε διαβασε για τις μεταμοσχευσεις τι παιζει σιγα σιγα να παρεις μια ιδεα και θα τα πουμε.
 
Μπλουζα