Μεταμοσχευση fue -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Άκης είπε:
-Δεν επιτρέπονται στις υπογραφές, links προς κάποιο site που ασχολείται με το θέμα μεταμόσχευση, παρά μόνο σε κάποιο post που κάποιος έχει προσθέσει την δική του εμπειρία.

-Δεν επιτρέπονται posts από μέλη που αναφέρουν ότι συνεργάζονται με κάποια εταιρία.

-Δεν επιτρέπονται posts που απλώς αναφέρουν μια εταιρία και ότι είναι καλή, όπως επίσης δεν επιτρέπονται posts που κρίνουν αρνητικά μια εταιρία, αν το post δεν το συνοδεύουν και οι ανάλογες φωτογραφίες, πριν και μετά δηλαδή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

$$$

New Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

BLuEArMy είπε:
Κωνσταντίνο πραγματικά απορώ που υπάρχει πρόβλημα; Γιατί δηλαδή γίνεται αυτή η επίθεση; Δε βλέπεις την υπογραφή του ανθρώπου; Το λέει ξεκάθαρα ότι δουλεύει εκεί!
Εξάλλου η εταιρεία αυτή είναι η μόνη σοβαρή που υπάρχει στο χώρο μας και που μόνο ευχαριστημένους ασθενείς έχει.. αντιθέτως με όλες τις άλλες! Ποιό το πρόβλημα αν πει τη γνώμη του ο άνθρωπος;

bluearmy πραγματικά απορώ τι πετάγεσαι συνεχεια μόλις ακούσεις κάτι αρνητικό για hdc ;) όταν μίλησα με μάχο για hdc πετάχτηκες τώρα που μίλησε ο κωσταντίνος για hdc πάλι πετάχτηκες να σώσεις την αγαπημένη σου hdc ... μάλλον εσύ έχεις το πρόβλημα 8) πρόβλεψη... σύντομα θα είσαι και εσύ ένας υπερευχαριστημένος πελάτης τις hdc με μαλλί 15 χρόνου και θα μας φλομώσεις στις φωτογραφίες το έχουμε ξαναδεί το έργο ... 8)
 

BLuEArMy

Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Κι εγώ πάω στοίχημα ότι τα παίρνεις από φθαρτέμπορες...
Τόση διαφήμιση για κρεμμυδόφυλλα δεν έχω ξαναδεί πάντως..
Γι'αυτά που τρίβεις στο κεφάλι σου λέω :tease: :D
 

costa24

New Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Пαιδια βρηκα το βιντεο του dr. Ray Woods http://www.hairsite.com/hair-loss/board_entry-id-83268.html
Εμαθα οτι η τεχνικη λεγεται Stick and Place . Ξερω οτι αυτη τη τεχνικη χρησιμοποιει επισης και HLC Clinic . Ξερει κανενας για την τεχνικη αυτη ? Ειναι τοσο καλη οπως δειχνει το βιντεο ?
 

xDante

Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

και που να σφίξουν οι ζέστες !!! σε κάθε νήμα κώλος γινόμαστε :D :D :D :D
 

pavlos

Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Για μενα καλο θα ειναι να ηρεμισουμε ολοι, ολοι το ιδιο προβλημα εχουμε και ψαχνουμε απεγνωσμενα την λυση,οπως και εγω ετσι και πολλοι απο εσας ξεσπαμε και καμια φορα χωρις λογο.
Η αληθεια ειναι πολλοι εχουν βρει αυτο το site σαν καταλυμα για να σπανε πλακα η για να προωθησουν δικους τους ανθρωπους, το καλυτερο για ολους μας ειναι να κρατησουμε την ψυχραιμια μας και πολυ απλα σε αυτα τα φαντασματα απλα να μην δινουμε σημασια ουτε να απανταμε, χαλαμε την ζαχαρενια μας για μερικους που μας νομιζουν παιδια ενος κατοτερου θεου εως και ψυχακιδες. Εγω προσωπικα δεν ξανα ασχολουμε, χαλαμε παντα για ενα δυο τυπακια ολη την συζητηση και ενω περιμενω σχεδον καθε μερα να δω ενα καλο ποστ μεταμοσχευσης με καλα αποτελεσματα να βλεπω φαντασματα να κανουν την πλακα τους και να με παρασυρουν και εμενα να ασχολουμε μαζι τους χαλοντας μου την ψυχικη ηρεμια.
Να βρουμε λυση ψαχνουμε και οχι να μας κοροιδευουν ουτε να τσακωνομαστε μεταξυ μας, χαλαμε με ολα αυτα το site και ειναι κριμα πραγματικα κριμα.
 

Aslan

New Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Χαίρετε
Με ενδιαφέρει και μένα μεταμόσχευση στη Τουρκία. Είναι πιο φτηνα να φανταστω
Φιλε μπορεις να με πεις λεπτομέρειες
Μένω στη Κω μου είναι το ίδιο να ρθω Τουρκία από το να πάω Αθηνα για παράδειγμα
Σταμάτησα το προσκαρ 1/4 πριν λίγο καιρό δουλειά δεν έκανε στύση χάλια και σπέρμα νερό
Συνεχίζω όμως rigein
 

loukas

Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Aslan είπε:
Χαίρετε
Με ενδιαφέρει και μένα μεταμόσχευση στη Τουρκία. Είναι πιο φτηνα να φανταστω
Φιλε μπορεις να με πεις λεπτομέρειες
Μένω στη Κω μου είναι το ίδιο να ρθω Τουρκία από το να πάω Αθηνα για παράδειγμα
Σταμάτησα το προσκαρ 1/4 πριν λίγο καιρό δουλειά δεν έκανε στύση χάλια και σπέρμα νερό
Συνεχίζω όμως rigein
ρε παιδια γιατι δεν γραφετε ηληκια και ποσο χρονο θεραπειας κανετε furious3 furious3 furious3 furious3 δεν ειναι ντροπη :grandpa: :grandpa: :spank :spank :spank
 

costa24

New Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Aslan είπε:
Χαίρετε
Με ενδιαφέρει και μένα μεταμόσχευση στη Τουρκία. Είναι πιο φτηνα να φανταστω
Φιλε μπορεις να με πεις λεπτομέρειες
Μένω στη Κω μου είναι το ίδιο να ρθω Τουρκία από το να πάω Αθηνα για παράδειγμα
Σταμάτησα το προσκαρ 1/4 πριν λίγο καιρό δουλειά δεν έκανε στύση χάλια και σπέρμα νερό
Συνεχίζω όμως rigein

Για σου φιλε και σενα . Εκανα επεμβαση στο http://www.esteworld.com.tr/sac-ekimi
και η τιμη ηταν 1ευρω το γραφτς επειδη η εξαγωγη των γραφτς εγινε με μικρομοτορ αλλα η εξαγωγη με το χερι μια μια ειναι καλυτερη γιατι εχει ποιο πολυ growing yield , για αυτο σου προτεινω εγω τον dr. Keser( Ankara) η dr. Özgür HLC( Ankara- Konstantinupoli) γιατι τα αποτελεσματα τους ειναι απο τα καλυτερα.
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Συμφωνώ με τον Κώστα. Απλά από προσωπική εμπειρία και μόνο θα σε πρότεινα τον Δρ. Όζγκιουρ πιο πολύ από τον Κέσερ. Ο Κέσερ είναι κι αυτός καλός αλλά δεν αναλαμβάνει πολλές πεεριπτώσεις. Διαλέγει δηλαδή κατά κάποιο τρόπο τις πιο "εύκολες".
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gezira

Member
Απ: Μεταμοσχευση FUE -micromotor 3500 grafts στη τουρκια

Aslan, αν μιλας την τουρκικη (ανηκεις δηλαδη στους μουσουλμανους της Κω), μπορεις να συζητησεις ΚΑΙ με την κλινικη για περισσοτερες πληροφοριες και να μας ενημερωσεις και εμας. Εγω γνωριζω πως η Τουρκια αναδεικνυεται ταχυτατα σε πολο ελξης "ιατρικου τουρισμου" (οπως η Ταυλανδη εδω και χρονια), πως σιγουρα υπαρχουν και εκει εξαιρετικοι γιατροι, αλλα δεν ξερω λεπτομερειες ή ονοματα.
 
Παιδιά κάτι νεότερο από πλευράς Τουρκίας έχουμε? Βλέπω ότι έχουν μεγάλη ανάπτυξη στο θέμα ΜΜ μαλλιών, έχει να πει κάποιος κάτι σχετικό?
 

gkast

Active Member
perisklis76 είπε:
Παιδιά κάτι νεότερο από πλευράς Τουρκίας έχουμε? Βλέπω ότι έχουν μεγάλη ανάπτυξη στο θέμα ΜΜ μαλλιών, έχει να πει κάποιος κάτι σχετικό?

Υπαρχει και άλλη μια κλινική A*D
είναι ο γιατρος hacan doganay πολυ καλά αποτελ'εσματα σε μεγάλα nw την εξαγωγη την κάνει με μοτεραρακι και την εισαγωγή την κανει με pen choi αλλα d*i ..το θέμα είναι κατα πόσον δεν θα τραυματιστουν τα μοσχευματα κατα την εξαγωγή είναι καθαρα θέμα γιατρου τι να πω ...αλλοι λένε πως αναπτύσει θερμότητα και χαλαει το μοσχευμα.
Απο την άλλη εαν είσαι μεγάλο nw πας και βάζεις 4000 μοσχευτα στην τουρκια.... και κάνεις το σταυρό σου να φυτρώσουν όλα και ξεμπερδέυεις
Πιστευω να σε κάλυψα :m02:
 
Ευχαριστώ φίλε, έχω βιντεάκια με αποτελέσματα αυτού του γιατρού και νομίζω ότι κάνει καλή δουλειά. Προσπαθώ να βγάλω άκρη, είναι και η γλώσσα ένα θέμα.
 
Μπλουζα