Μεταμοσχευση crown fue

maradona

Member
Παιδιά καλησπέρα, 15 μήνες πριν έκανα μμ fue στο crown, δε πήγε καλά, ο συγκεκριμένος γιατρός μου επανέλαβε την διαδικασία πριν 8 μέρες, χωρίς καμία επιπλέον χρέωση,αυτή τη φορά πάνε όλα πολύ καλά,ίσως έφταιγα εγώ μετεγχειρητικα, δε πρόσεξα τις οδηγίες και προκάλεσα απώλεια των μοσχεύματα,αφού η φυτρωση ήταν ελάχιστη μπορώ να πω …να μη βιαζόμαστε να κατηγορησουμε κάποιον και βέβαια αναμένεται το αποτέλεσμα και είναι πολύ νωρίς ακόμη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maradona

Member
Θα βάζω συνεχώς φωτογραφίες από την εξέλιξη, κακώς κάποιοι εδώ μέσα βιάζονται να κατηγορήσουν, όπως έκανα και εγώ, εδώ είμαστε όλοι με το ίδιο πρόβλημα και ψάχνουμε λύση,όχι να βγάζουμε κακίες …ευχαριστώ
 

gkast

Active Member
Maradona καλή επιτυχία φίλε και καλή φύτρωση
Γίνε εάν μπορείς ....πιο σαφείς τι δεν έκανες σωστά μετά την μεταμόσχευση ...το ξέρω πως μετεγχειρητικά είναι μια κρίσιμη περίοδος για την επιβίωση των μοσχευμάτων ...
 

maradona

Member
Maradona καλή επιτυχία φίλε και καλή φύτρωση
Γίνε εάν μπορείς ....πιο σαφείς τι δεν έκανες σωστά μετά την μεταμόσχευση ...το ξέρω πως μετεγχειρητικά είναι μια κρίσιμη περίοδος για την επιβίωση των μοσχευμάτων ...
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Εγώ φοβούμενος πολύ μετεγχειρητικα στα λουσιματα, δεν ελουζα την ληπτρια περιοχή με τα ακροδαχτυλα, παρά μόνο γύρω γύρω,με αποτέλεσμα να μείνει εκτός από τα κακαδια -πηγματα, μια ολόκληρη κρουστα ξεραμενου αίματος κάτω από την οποία τα μοσχεύματα λόγω ζέστης και μικροβίων(Ιούλιο έκανα μμ),λογικά καταστραφηκαν, και όταν την απομακρυνα ήταν ήδη αργά…όσο πιο γρήγορα καθαρίσει η περιοχή τόσο καλύτερα, με προσοχή πάντα …
 

gkast

Active Member
Την θυμαμαι την περιπτωση σου νομιζω το ειχες ξανα αναφερει αυτο το προβλημα που ειχες στην ληπτρια πριν απο εναμησι χρονο αν δεν κανω λαθος..σε καθε περιπτωση καλη επιτυχια
 

maradona

Member
Την θυμαμαι την περιπτωση σου νομιζω το ειχες ξανα αναφερει αυτο το προβλημα που ειχες στην ληπτρια πριν απο εναμησι χρονο αν δεν κανω λαθος..σε καθε περιπτωση καλη επιτυχια
Έχεις απόλυτο δίκιο, θυμάσαι πολύ σωστά …αυτή τη φορά πρόσεξα πάρα πολύ και ελπίζω να πάνε όλα καλά! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, και επίσης δεν θα θελα αδίκως να δυσφημιστει ο γιατρός που μου έκανε τη μμ, ο κύριος Πα@€%&σίου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Φιλέ για crown τόσο άδειο όσο αυτό στη φωτό, νομίζω ότι 600 grafts είναι πολύ λίγα κ δε προκειται να το γεμίσουν. Μμ 600 grafts δεν έχω ξαναδεί εδώ μέσα...Βέβαια από τις φωτό που βάζεις δεν φαίνεται καθαρά ούτε το εμβαδόν ούτε ο βαθμός της αραίωσης γτ είναι πολύ κοντινές. Αν θέλεις βάλε κ καμία πιο μακρινή. Καλή επιτυχία, σου εύχομαι να φυτρώσουν όλα.
 

maradona

Member
Φιλέ για crown τόσο άδειο όσο αυτό στη φωτό, νομίζω ότι 600 grafts είναι πολύ λίγα κ δε προκειται να το γεμίσουν. Μμ 600 grafts δεν έχω ξαναδεί εδώ μέσα...Βέβαια από τις φωτό που βάζεις δεν φαίνεται καθαρά ούτε το εμβαδόν ούτε ο βαθμός της αραίωσης γτ είναι πολύ κοντινές. Αν θέλεις βάλε κ καμία πιο μακρινή. Καλή επιτυχία, σου εύχομαι να φυτρώσουν όλα.
 
Μπλουζα