Μεταμοσχευση 19.06.20, hdc, Βρυωνιδου, 3250 grafts, ratio 1.7, 37 ετών

Aldo

Well-Known Member
Σωστή η ανάλυση για το πλάνο. Το 1.7 όμως δεν είναι ο native λόγος του. Αυτός είναι μεγαλύτερος, περί το 2.2 στην occipital. Εδώ δεν είναι μόνο το πλάνο το θέμα αλλά και η επέμβαση.
H αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να αποδείξω τα περί λόγου, κ πως προέκυψε ο χαμηλότερος και γι αυτό δεν στάθηκα εκεί..
εαν όντως ισχύουν αυτά, που το έχω δει και άλλου , θέλουν αφανισμό «οι κύριοι» και δεν με νοιάζει που ανήκουν τι και πως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Ο λόγος ποσο πρέπει να είναι στην πρώτη mm όταν κανεις hairline με μονοτριχα? ασχετα σε πια κλινική το κανεις? Είναι 2 2.3 2.5 ποιος είναι ο νορμαλ λόγος ας το πούμε έτσι?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θέλει αρκετή ανάλυση αυτό αλλά το 1.7 είναι καταστροφή, καλύτερα να μην κάνεις μμ εκτός και αν είναι native. Είδες πως φαίνεται από μπροστά η hairline του?=
 

Kalow

Member
Η λυση που καταφευγω τωρα είναι να αφήσω το μηκος μακρυ ωστε με layering προς τη μια πλευρα να μη φαίνεται το see through. Δε μιλαμε για χτένισμα προς τα πανω...
 

oreo

Well-Known Member
Crown 82cm2 x 35gr/cm και ποσα για middle και ποσα για hairline.. Εχω πολύ μαλλι ελεγε ο Φιουρης..
Δεν νομίζω οτι μπορούν να βγουν αυτά τα νούμερα, κάπου πρέπει να θυσιάσεις και να κάνεις κάλυψη με layering προς τα πίσω αφου πρώτα ενισχύσεις την hairline.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η χρηση της μικροκαμερας ηταν παραπάνω απο αποκαλυπτική.
Εκεί γίνεται η αποκάλυψη του Ιωάννη φίλε.
Πάρε τη φίνα σου εσύ και θα δούμε που θα κάτσει στο τέλος η μπίλια.
Ψυχραιμία απλά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

koumparos

Well-Known Member
Αυτή η δοτρια αισθητικά δεν πρόκειται να φτιάξει ούτε σε 100 χρόνια.Ειναι τραγική η εικόνα δυστυχώς και κρίμα για την κλινική.
 
Μπλουζα