Μεταμοσχευση στο κ.Γι@@νη Γκ@@ρα το 2008

geeorgee

Active Member
John_John1 είπε:
boukla πηρε την μεταμοσχευμενη τριχα απο την δοτρια ετσι μεγαλη οπως ειναι και του την μεταμφυτευσε για να του δειξει και το τελικο αποτελεσμα.

Ναι αλλα αφου εκανε strip και δειχνει σε καποια στιγμη στο video
οτι εχει ξυρισει το κομματι που θα αφαιρεσει μετα πως την πηρε ολοκληρη?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geeorgee

Active Member
αφου δειχνει και τη φατσα του δες στο video απο το 2.31 λεπτο ως το 2.40
ρε θα μας τρελανει τελειως αυτος χαχαχα
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Παιδιά το περάσαμε στο γέλιο, στην πραγματικότητα όμως έχουμε τον φίλο εδώ που άνοιξε το ποστ με ενα αισχρό αποτέλεσμα και 3 χήνες μείον στην τσέπη και ειρωνία, και αυτό δεν επιτρέπεται.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αμαν ρε dance αφου ξερεις οτι ειμαστε με το παλικαρι μην μας μαλωνεις :slap και μας στεναχωρεις τωρα.
 

zax886

New Member
Φιλε Dance δεν ειναι τοσο τα 3000 ευρω που εδωσα..Οχι οτι μου περισευουν βεβαια...Αλλα η κακη ψυχολογια μετα απο ενα τετοιο αποτελεσμα και απο μια συμπεριφορα σαν αυτη...Μακαρι σε αλλους ασθενεις να λειτουργησε διαφορετικα (αν και δε το νομιζω) και οχι κατ αυτο το τροπο.
Απλα ολη αυτη την ιστορια την εχω ξεχασει και απλα στην επομενη μμ που θα κανω θα ειμαι πιο προσεκτικος ωστε στο τελος να δω ενα αποτελεσμα αρκετα πιο ικανοποιητικο.. :)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν σας μαλώνω παιχταράδες μου, και εγώ πρώτος την πλάκα!!! Πάντως κάτι πρέπει να γίνει με αυτόν τον σκιτζογιατρό τον κατσαπλιά τον ψευτομουφτή.
 
Μπλουζα