Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Ριχνοντας μια γρηγορη ματια στα αποτελεσματα τον Armani , rahal cole kai hasson & wong στις ιστοσελιδες αν ειναι πραγματι ετσι οπως φαινονται στις φωτο οι ανθρωποι ειναι τεχνιτες το θεμα ειναι ποσο θα κοστισει αυτη η δουλεια εκει!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Κοστίζουν αρκετά. Επίσης βάλε μέσα μεταφορικά και διαμονή.
Πχ ο Feller χρεώνει ως και $15,750 για 4,500 μοσχεύματα.
Κάπου εκεί θα παίζουν πάνω κάτω και οι άλλοι κορυφαίοι.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Ακη πω πω ειναι πανακριβως 10.700 ευρο ειναι το ποσο περιπου που ειπες φανταζομε ποσο θα χρεωνει ο ο αρμανι ή hasson & wong αλλα η δουλεια τους δεν εχει καμια σχεση με τις δουλειες των αλλων σε Ελλαδα
 

Άκης

Administrator
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Ε, το καλο πράγμα πληρώνεται (δες tsakalo πχ).
Ασε που στο Ελλαδιστάν με τα 700-1000€ που ζητάνε αυτοί, αμφιβάλλω το τι θα δεις.
Και αν σκεφτείς ότι στην Ελλάδα συνήθως όλα είναι ακριβότερα από'τι έξω, αν υπήρχε περίπτωση να δείς το αποτέλεσμα του tsakalou εδώ, θα έπρεπε να δώσεις 25.000-30.000€,
[ειρωνία] έτσι γιατί είμαστε Έλληνες και δεν μασάμε να πληρώσουμε ότι μας ζητάνε [/ειρωνία]
 

karaflas_1

New Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Τσακαλος για crown filling και dense packing ποιος κατα την γνωμη σου ειναι ο καλυτερος?
Υπαρχει τροπος να υπολογισω στο περιπου τα grafts που χρειαζομε για να εχω ενα καλο αποτελεσμα?
 

@ggelos

New Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

παιδιά εγώ σκέφτομαι παρα πολύ σοβαρά τον Rahal για το καλοκαίρι που θα κάνω (μάλλον), για 2000 μοσχεύματα που θέλω περίπου είναι γύρω στα 9000 δολλάρια καναδά, το οποίο δεν θεωρώ ακριβό σε σχέση με τα αποτελέσματα του. Εσείς ανάμεσα σε Rahal, Bisanga kai HDC τι θα λέγατε? Ρωτάω γιατί αυτοι θελουν παρόμοιο budget.
 

dont

New Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Ρε παιδια αληθεια ποσοι ξερετε ατομα που εκαναν μεταμοσχευση εξωτερικο? Βαλτε καμια φωτο αμα ειναι γιατι απο λογια αλλο τιποτα. Εγω συνιστω σε οποιον το σκεφτεται να κανει πολυ καλη ερευνα αγορας, να δει αποτελεσματα απο κοντα πριν κανει οτιδηποτε. Ειναι πολυ σημαντικο πιστεψε με εχω βαρεθει να βλεπω σημαδεμενα κεφαλια και φτωχα πολυ φτωχα αποτελεσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

ρε παιδια πηγα στον γκουρο και ειδα φωτο απο νταλαρα λιβιερατο αθεριδη δαντη ... με πολυ καλα αποτελεσματα δεν μπορει να ειναι απατη αφοθ τουσ βλεπουμε στην τν καθε μερα . τι λετε εσεισ?
 

best1210

Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..
το παραθετω εδω γιατι δεν βρηκα κατι αλλο σχετικο..
ειδα ενα νεο βιντεο απο χασον κ εντυπωσιαστηκα πραγματικα.
μιλαμε για τρομερη δουλεια..


Hair Transplant Patient - Dr Hasson - 4634 Grafts

πραγματικα φοβερο....
 

best1210

Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

επισης επειδη δεν μπορω να βαλω το λινκ κ υπαρχει προβλημα στην σελιδα του χασον αν τσεκαρει κανεις τα before and after videos υπαρχει μια περιπτωση με μια μεταμ 4573 grafts που πραγματι αξιζει σχολιασμου..!!!

καθως κ αυτο εδω!!!!

Megasession Hair Transplants - 11, 548 Grafts - 3 Sessions
 

pavlos

Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Αχ και μενα ετσι ειναι καπως το μαλλι μου σε καστανο λετε να κανω μεταμοσχευση και να γινω σαν αυτον........ αχ τι ωραια που θα ειναι......
Δεν λεει ποσα graft εβαλε ομως..... ενω στο πρωτο λεει
 

best1210

Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

οκ τωρα το ειδα..το δευτερο εννοεις..
γυρω στα 4000 grafts πρεπει να εχει βαλει..
αν μπεις στην σελιδα της κλινικης θα δεις οτι ειναι μια πολυ σοβαρη κλινικη κ μαλιστα ολα τα αποτελεσματα ειναι σε βιντεακια..
τον συγκεκριμενο τον εκανε τουμπανο...
 

pavlos

Member
Απ: Μεταμοσχευση στο εξωτερικο

Ναι φιλε το δευτερο εννοω , thanks θα μπω να τσεκαρω ,τετοια ωραια αποτελεσματα θελω να βλεπω , αμα ο γιατρος κανει την δουλεια του σωστα ζωγραφιζει ρε γαμωτο και με λιγοτερη πυκνοτητα χαρουμενος θα ημουν
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα