Μεταμοσχευση μαλλιων crown

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member

Φιλε Μαραντονα, σου το ειχα γραψει και πριν ενα χρονο. Ουτε ο ιδιος ο αειμνηστος Ντιεγκο δεν εκανε τετοια κολπα, τετοια ζογκλερικα.

Αυτο που εκανες σημερα θα γραφτει στην ιστορια του forum...η ιδια φωτογραφια εικοσι φορες...ετσι, για να την εμπεδωσουμε καλυτερα!!! :p :D ;)

Αφηνοντας στην ακρη το χιουμορ, φαινεται, φιλε μου, οτι η κατασταση στο crown βελτιωθηκε. Τελικα φαινεται οτι ηταν καλη η δουλεια που εκανε ο κ. Ραπτης.

Χαιρομαι που μετα απο αρκετη ταλαιπωρια μπορεσες να βελτιωσεις την εικονα του μαλλιου σου. Καλη συνεχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Αφηνοντας στην ακρη το χιουμορ, φαινεται, φιλε μου, οτι η κατασταση στο crown βελτιωθηκε. Τελικα φαινεται οτι ηταν καλη η δουλεια που εκανε ο κ. Ραπτης.

Χαιρομαι που μετα απο αρκετη ταλαιπωρια μπορεσες να βελτιωσεις την εικονα του μαλλιου σου. Καλη συνεχεια.
Tol
Έχεις εικόνα του φίλου πριν τη μμ πως ήταν?
Πώς ξέρεις ότι βελτιώθηκε η εικόνα του?
Πάντως έχει πολύ ωραίο μαλλί και πρέπει να έχει να δώσει και άλλη μμ στον κ.Ράπτη.
 

maradona

Member
Φιλε Μαραντονα, σου το ειχα γραψει και πριν ενα χρονο. Ουτε ο ιδιος ο αειμνηστος Ντιεγκο δεν εκανε τετοια κολπα, τετοια ζογκλερικα.

Αυτο που εκανες σημερα θα γραφτει στην ιστορια του forum...η ιδια φωτογραφια εικοσι φορες...ετσι, για να την εμπεδωσουμε καλυτερα!!! :p :D ;)

Αφηνοντας στην ακρη το χιουμορ, φαινεται, φιλε μου, οτι η κατασταση στο crown βελτιωθηκε. Τελικα φαινεται οτι ηταν καλη η δουλεια που εκανε ο κ. Ραπτης.

Χαιρομαι που μετα απο αρκετη ταλαιπωρια μπορεσες να βελτιωσεις την εικονα του μαλλιου σου. Καλη συνεχεια.
Χαχα φίλε μου Τολ με το φοβερό σου χιούμορ!!!!είχα προσπαθήσει να ανεβάσω 5 φωτογραφίες αλλά δε τις είχα συμπιέσει οπότε αφού το έκανα ανέβηκαν όλες από 3 φορές η κάθε μία ...λοιπόν η δουλειά δεν είναι προϊόν του Ράπτη..μη γελάσεις έκανα άλλη μια στη medi jeneusse την 1/6/2020...έβαλα 900 μοσχεύματα ακόμα .. έχω κλείσει 7 μήνες πιστεύω θα βελτιωθεί ακόμη..μου το έκανε κάποια Κυρία Ραμόνα Κιορπελιδου.πιστευω πάει καλά όπως λέτε μετά από τόση ταλαιπωρία... έπρεπε να φύγει το ίνδαλμα μου για να δω λίγο μαλλί στην κορυφή κρίμα...⚽
 

maradona

Member
Tol
Έχεις εικόνα του φίλου πριν τη μμ πως ήταν?
Πώς ξέρεις ότι βελτιώθηκε η εικόνα του?
Πάντως έχει πολύ ωραίο μαλλί και πρέπει να έχει να δώσει και άλλη μμ στον κ.Ράπτη.
Αυτή η φωτό είναι πρίν και του Ράπτη...αλλά όπως έγραψα έκανα και την 1/6/2020 στη medi jeneusse με 900 μοσχεύματα Screenshot_2021-01-15-10-26-38-225_com.android.chrome_compress11.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η εικόνα σου είναι σαφώς βελτιωμένη.
Πήγαινε σε ένα σοβαρό γιατρό να κάνεις μια καλή μμ να ηρεμήσεις και να τελειώσεις οριστικά από το να κάνεις τσούκου τσούκου και να μπαινοβγαίνεις στα χειρουργεία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

maradona

Member
Η εικόνα σου είναι σαφώς βελτιωμένη.
Πήγαινε σε ένα σοβαρό γιατρό να κάνεις μια καλή μμ να ηρεμήσεις και να τελειώσεις οριστικά από το να κάνεις τσου τσου και να μπαινοβγαίνεις στα χειρουργεία.
έχω Κλείσει 7 μισή μήνες σχεδόν.πιστευω θα γίνει ακόμα λίγο καλύτερη η εικόνα.δε μπορώ άλλα χειρουργεία έχω ταλαιπωρηθεί πολύ ειλικρινα έχετε δίκιο που με κραζατε.αισθανομαι πιο καλά με την εικόνα της κορυφής μου,τις έβαλε η γιατρός Ραμόνα Κιορπελιδου σε μεγαλύτερο εύρος και με κυκλική διάταξη σωστή για να έχει την εικόνα αυτή.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα βελτιωθεί και άλλο μέχρι το 12μηνο.
Κατανοητό,να κάνεις υπομονή να το απολαύσεις γιατί είσαι σε πολύ καλύτερη κατάσταση πλέον.
 

maradona

Member
Θα βελτιωθεί και άλλο μέχρι το 12μηνο.
Κατανοητό,να κάνεις υπομονή να το απολαύσεις γιατί είσαι σε πολύ καλύτερη κατάσταση πλέον.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Vlafo , μακάρι...!ήδη αισθάνομαι καλύτερα βέβαια είναι και λίγο πιο μακριά τα μαλλάκια και καλύπτουν λίγο είναι δύσκολη η περιοχή
 

veg

Active Member
νομιζω φιλε Maradona δεν χρειαζεσαι αλλη μμ , μια χαρα ειναι το crown σου , διαβασα για 4 μεταμοσχευσεις , αν καταλαβα καλα εκανες 4 μικρα σεσιον ? Ολα στο crown ? Δηλαδη το πυκνωνες σε δοσεις ? Το crown σου πριν την 1η μμ ηταν εντελως αδειο ? αυτη η φωτο 'πριν ' ειναι η αρχικη ?
 

tol

Well-Known Member
Χαχα φίλε μου Τολ με το φοβερό σου χιούμορ!!!!είχα προσπαθήσει να ανεβάσω 5 φωτογραφίες αλλά δε τις είχα συμπιέσει οπότε αφού το έκανα ανέβηκαν όλες από 3 φορές η κάθε μία ...λοιπόν η δουλειά δεν είναι προϊόν του Ράπτη..μη γελάσεις έκανα άλλη μια στη medi jeneusse την 1/6/2020.

Ε, οχι...αυτο δεν περιμενα να το διαβασω...

Εισαι θεουλης, φιλε maradona. 7η μεταμοσχευση, ρε μπαγασα!!! o_Oo_O

Εχουμε χασει την καταμετρηση...ανοιγεις ενα νημα και μας "ξεφουρνιζεις" δυο και τρεις νεες μεταμοσχευσεις!!!

Προσωπικα εισηγουμαι στον Cvial να σε ονομασει επιτιμο μελος. Σου αξιζει το βραβειο του πιο επιμονετικου μελους που δεν το βαζει κατω και καθε χρονο περνα την πορτα του χειρουργειου.

τις έβαλε η γιατρός Ραμόνα Κιορπελιδου σ

Ποια η γνωστη Ραμονα του Big brother; :D :cool:


Tol
Έχεις εικόνα του φίλου πριν τη μμ πως ήταν?
Πώς ξέρεις ότι βελτιώθηκε η εικόνα του?

Φιλε vlafo, φυσικα και γνωριζω την προηγουμενη κατασταση. Ο φιλος maradona εχει ανοιξει πολλα νηματα με τις μεταμοσχευσεις του. Αφου δεν εχεις τι να κάνεις, για να περασεις τον καιρο σου (πλεον εισαι σε καραντινα λογω μμ), διαβασε τα. Πραγματικα εχουν εξαιρετικο ενδιαφερον.

διαβασα για 4 μεταμοσχευσεις , αν καταλαβα καλα εκανες 4 μικρα σεσιον ? Ολα στο crown ? Δηλαδη το πυκνωνες σε δοσεις ?

Φιλε vag, δεν καταλαβες καλα...εχασες τον λογαριασμο...εχεις μεινει πολυ πισω...7 μεταμοσχευσεις εχουν γινει.


έπρεπε να φύγει το ίνδαλμα μου για να δω λίγο μαλλί στην κορυφή κρίμα.

Α, ρε φιλε maradona, σαν τον αειμνηστο Ντιεγκο:

Ξεκινησες πριν μια πενταετια με την πρωτη σου "ντριπλα" στην ps medical με τον κ. Παπαθανασιου...

Συνεχισες με αλλες τρεις "ποδιές" με τον ιδιο γιατρο...

Ανεβηκες επιπεδο και εκανες ενα φοβερο "τακουνακι" στην iq hair με τον κ. Τζερμια...

Ομως δεν ειχες φθασει ακομη στην κορυφη και συνεχισες με ενα "ζογκλερικο" κολπο στον κ. Ιωαννη Ραπτη...

Και το κερασακι στην τουρτα...τελειωσες (;;; τροπος του λεγειν, αφου εσυ εισαι πλεον απροβλεπτος :p ) με ενα φοβερο "αναποδο ψαλιδακι" με την κ. Ραμονα Κιορπελιδου.

Το ινδαλμα σου, ο Ντιεγκο, θα ειναι πραγματικα περηφανος για τα μαγικα κολπα σου!!!

Περαν του χιουμοριστου πνευματος του σχολιου μου... φιλε μου, ειλικρινα σε θαυμαζω για την υπομονη σου. Τουλαχιστον, μετα απο τεραστιες ταλαιπωριες ειδες, επιτελους, βελτιωση στο crown. Εχει κλεισει αρκετα και σε συνδυασμο με το καλο μαλλι που εχεις στις μπροστινες ζωνες, νομιζω οτι τωρα εισαι ικανοποιημενος.

Σου ευχομαι εκ βαθους καρδιας να χαιρεσαι την καινουργια εικονα σου, απαλλαγμενος απο το αγχος και την επιπονη προσπαθεια ολων των τελευταιων χρονων να καταπολεμησεις την τριχοπτωση.
 

vlafo

Well-Known Member
Φιλε vlafo, φυσικα και γνωριζω την προηγουμενη κατασταση. Ο φιλος maradona εχει ανοιξει πολλα νηματα με τις μεταμοσχευσεις του. Αφου δεν εχεις τι να κάνεις, για να περασεις τον καιρο σου (πλεον εισαι σε καραντινα λογω μμ), διαβασε τα. Πραγματικα εχουν εξαιρετικο ενδιαφερον.
Φίλε Tol
Δεν θα το κάνω γιατί δε θέλω να ανεβάσω πίεση μη μου φύγει τίποτα.
Θέλω να είμαι χαλαρός με το τσιμέντο που έχω πάνω μου..
 

maradona

Member
Ε, οχι...αυτο δεν περιμενα να το διαβασω...

Εισαι θεουλης, φιλε maradona. 7η μεταμοσχευση, ρε μπαγασα!!! o_Oo_O

Εχουμε χασει την καταμετρηση...ανοιγεις ενα νημα και μας "ξεφουρνιζεις" δυο και τρεις νεες μεταμοσχευσεις!!!

Προσωπικα εισηγουμαι στον Cvial να σε ονομασει επιτιμο μελος. Σου αξιζει το βραβειο του πιο επιμονετικου μελους που δεν το βαζει κατω και καθε χρονο περνα την πορτα του χειρουργειου.



Ποια η γνωστη Ραμονα του Big brother; :D :cool:




Φιλε vlafo, φυσικα και γνωριζω την προηγουμενη κατασταση. Ο φιλος maradona εχει ανοιξει πολλα νηματα με τις μεταμοσχευσεις του. Αφου δεν εχεις τι να κάνεις, για να περασεις τον καιρο σου (πλεον εισαι σε καραντινα λογω μμ), διαβασε τα. Πραγματικα εχουν εξαιρετικο ενδιαφερον.



Φιλε vag, δεν καταλαβες καλα...εχασες τον λογαριασμο...εχεις μεινει πολυ πισω...7 μεταμοσχευσεις εχουν γινει.




Α, ρε φιλε maradona, σαν τον αειμνηστο Ντιεγκο:

Ξεκινησες πριν μια πενταετια με την πρωτη σου "ντριπλα" στην ps medical με τον κ. Παπαθανασιου...

Συνεχισες με αλλες τρεις "ποδιές" με τον ιδιο γιατρο...

Ανεβηκες επιπεδο και εκανες ενα φοβερο "τακουνακι" στην iq hair με τον κ. Τζερμια...

Ομως δεν ειχες φθασει ακομη στην κορυφη και συνεχισες με ενα "ζογκλερικο" κολπο στον κ. Ιωαννη Ραπτη...

Και το κερασακι στην τουρτα...τελειωσες (;;; τροπος του λεγειν, αφου εσυ εισαι πλεον απροβλεπτος :p ) με ενα φοβερο "αναποδο ψαλιδακι" με την κ. Ραμονα Κιορπελιδου.

Το ινδαλμα σου, ο Ντιεγκο, θα ειναι πραγματικα περηφανος για τα μαγικα κολπα σου!!!

Περαν του χιουμοριστου πνευματος του σχολιου μου... φιλε μου, ειλικρινα σε θαυμαζω για την υπομονη σου. Τουλαχιστον, μετα απο τεραστιες ταλαιπωριες ειδες, επιτελους, βελτιωση στο crown. Εχει κλεισει αρκετα και σε συνδυασμο με το καλο μαλλι που εχεις στις μπροστινες ζωνες, νομιζω οτι τωρα εισαι ικανοποιημενος.

Σου ευχομαι εκ βαθους καρδιας να χαιρεσαι την καινουργια εικονα σου, απαλλαγμενος απο το αγχος και την επιπονη προσπαθεια ολων των τελευταιων χρονων να καταπολεμησεις την τριχοπτωση.
Χαχαχα λοιπόν μακάρι να ήταν η Ραμόνα του big brother!!σας έχω μπερδέψει πολύ δε τα πάω καλά με την τεχνολογία,δε καταλαβαίνω τι είναι νήμα μπλέκονται τα πράγματα... είναι λοιπόν 6 οι μμ στo crown,όπως έγραψα είμαι 7μηνες και 14 μέρες από την τελευταία που εκανα στη medi jeneusse.η πορεία μου λοιπόν ήταν σα τη ζωή του θεου Ντιέγκο αυτοκαταστροφικη...μακάρι να κλείσει κι άλλο δε μπορώ άλλη ταλαιπωρία...φαίνεται όντως καλά ,πριν κάνω καμία μεταμόσχευση είχε σχήμα πεταλούδας και τελείως γυμνή η περιοχή με μαλλιά γύρω γύρω κι ήταν πολύ άσχημο....καλή χρονιά σε όλους και ότι θέλετε με ρωτάτε...ΥΓ:θα ανεβάσω και ποδοσφαιρική μου φωτό
 
Μπλουζα