Μελλοντικη οριστικη θεραπεια, σχεδον ετοιμη???

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Πως γινεται να εχουν βρεθει τοσες θεραπειες για τοσες αρρωστιες,
και για τα μαλλια ακομη τιποτε...
 

vlafo

Well-Known Member
Πως γινεται να εχουν βρεθει τοσες θεραπειες για τοσες αρρωστιες,
και για τα μαλλια ακομη τιποτε...
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι η φαλάκρα έχει θεραπευτεί.Κάνεις μμ και τέλος εκτός και είσαι Βέγγος.Απλά δεν έχει βρεθεί ένα χάπι όπως θα ήθελες νομίζω να το παίρνεις και να βγάζεις πάλι τα μαλλιά σου.Θα γίνει και αυτό υπομονή.
Εγω πάντως προβλέπω ότι το πολύ μέσα σε 10 χρόνια θα έχει εκλείψει οριστικά.
 

wtf21

Member
Καλα αμα εβγαζες μαλλια με πατατες απ τα mc donalds καθε μερα εκει θα ημουν.....αλλα χλωμο. Η ουσια με καποιο αλλο τροπο ισως τοπικα καπως αλλιως τέλος πάντων ισως να κανει κατι
 

wtf21

Member
Btw φανταστειτε να ειναι οντως κανα διαφημιστικο trick με target group τους καραφλους για να αυξησουν τις πωλησεις τους
 

minoxidilis

Active Member
Πως γινεται να εχουν βρεθει τοσες θεραπειες για τοσες αρρωστιες,
και για τα μαλλια ακομη τιποτε...
Ρωτα την merk την pfizer και τον fda αυτοι ξερουν καλα,δλδ τι περιμενεις να βγει.Πας τα σκας στον ερντο μετα περνεις το βυζοχαπο βαρας και λιγο μινοξ και ετσι ειναι ολοι κομπλε με γεματες τσεπες,αν βγει καποιο φαρμακο για την ραφλα,τι αποτελεσματα λες να εχει στις κλινικες στο βυζοχαπο και στο μινοξ,λες να ανεβουν οι πωλησεις η να πεσουν.Μιλαμε για εμποριο σε ατομα που ειναι χεσμενα στην ιδεα τις καραφλας και βαζω και τον εαυτο μου μεσα,λες να σκεφτουν ποτε την στεναχωρια σου η λες να πουνε τον καημενο τωρα που τρωει τα reject απο τα γκομενακια αντε να το βγαλουμε να νιωσει καλυτερα,μιλαμε για λεφτα φιλε,και αυτες οι εταιριες οταν βλεπουν τα βυζακια σου θελουν να στα αρμεξουν μεχρι να φτασουν πατωμα,δεν ειναι φιλοι μας ουτε εχθροι μας,ειναι ατομα που πουλανε σταγονα νερο σε ατομα που ζουν στην ερημο.Καποιοι λενε πως αυτα ακουγονται συνωμοσιολογικα,τους εχω γραμμενους με αλφαβητικη σειρα πανω στα μπαλακια τα ενδοξα που παραγουν ανδρογονα,η αληθεια ποναει οποιος δεν αντεχει βαζελινη.
 

wtf21

Member
Καλα τα λες...αλλα πολλοι θελουν κομματι απ την πιτα. Επισης οποιος βρει κατι αποτελεσματικο κ μονιμο θα φαει ολη τη πιτα μονος του στην αρχη οποτε θα εχει τρελα λεφτα. Δεν θα κατσει να κανει συμαχια να μοιραζεται με τους αλλους λιγο λιγο.γενικα αυτα οχι για το ποστ
 

athenian

Well-Known Member
Ναι θα είχα εγώ θεραπεία και θα σκεφτόμουν την μερκ την πφιζερ και τις κλινικές που κάνουν μεταμόσχευση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

minoxidilis

Active Member
Ναι θα είχα εγώ θεραπεία και θα σκεφτόμουν την μερκ την πφιζερ και τις κλινικές που κάνουν μεταμόσχευση.
Δεν καταλαβες τι ειπα,δεν ειπα πως θα σκεφτω την μερκ και φτισερ,σου λεω σκεψου πως δεν ειναι μαλακες να σου δωσουν εσενα με μια σφερα λυση,αν πιστευεις πως 30 χρονια δεν εχουν βρει κατι καλο ειναι,η πιστη κανει θαυματα.
 

minoxidilis

Active Member
Καλα τα λες...αλλα πολλοι θελουν κομματι απ την πιτα. Επισης οποιος βρει κατι αποτελεσματικο κ μονιμο θα φαει ολη τη πιτα μονος του στην αρχη οποτε θα εχει τρελα λεφτα. Δεν θα κατσει να κανει συμαχια να μοιραζεται με τους αλλους λιγο λιγο.γενικα αυτα οχι για το ποστ
Το κομματι για να το παρεις απο μεγαλυτερο ψαρι πρεπει να εισαι δυνατοτερος,οταν κανουν διατριβες οι επιστημονες καταθετουν το paper για peer review,αν παρει εγκριση μετα παιζει δημοσιευση σε περιοδικο τυπου science today nature και τετοιες μαλακιες,μετα αν θες να πας για κυκλοφορια του φαρμακου πρεπει να βρεις καποιον να ριξει λεφτα για τις διαδικασιες που ειναι πανακριβες,μαντεψε ποιες εταιριες ριχνουν λεφτα,απο μονος του ο πειναλας επιστημονας ειναι ενα 0 χωρις τα λεφτα του νταβατζη,οποτε τα μπαλακια του θα γλειψει και οτι πουν θα κανει,το εμποριο ετσι δουλευει,για να μπει τριτος πρεπει να σου δωσει κατι που οι αλλοι 2 δεν προσφερουν,δλδ να δεις αποτελεσμα καλυτερο απο το βυζοφαρμακο χωρις παρενεργεις,και σου λεω αν βγει τετοιο φαρμακο εσυ θα επερνες μετα προσκαρ,η θα επερνες το νερο της πηγης που μετα απο λιγα χρονια ειναι μονο για να σου κανει τα ματια σαν του ραβουση ναι για το μινοξ λεω.
 
Μπλουζα