Ματσιουκασ dhi πληροφοριεσ

ΣΥΣΤΑΣΗ

  • ΘΕΤΙΚΗ

    Ψηφοφορίες: 1 25.0%
  • ΑΡΝΗΤΙΚΗ

    Ψηφοφορίες: 3 75.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    4
  • Η δημοσκόπηση ολοκληρώθηκε .

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Νομίζω πρώτη φορά παίζει αυτό το όνομα εδώ μέσα. Η πιο safe επιλογή εκεί μάλλον είναι ο Παπανικολάου
 
ναι και εγώ κοιτάξα εδώ και δεν βρήκα τίποτα σχετικό για αυτό το όνομα εν'ω μου είπαν κιόλας στη dhi ότι είναι από τους πιο παλιούς γιατρόυς εκεί(όχι ότι τους έχω εμπιστοσύνη σε αυτά που λένε)
 

piros75

Well-Known Member
Καλησπέρα, σε επανεξέταση που έκανα για το δίμηνο (δηλαδή πάει αρκετός καιρός από τότε) είχα δίπλα μου έναν, ο οποίος έκανε με τον συγκεκριμένο. Δεν έχω εικόνα το πως ήταν πριν, αλλά η εικόνα του εκείνη την στιγμή ήταν πολύ καλή. Ήταν 12μηνο, δηλαδή με ολοκληρωμένη φύτρωση και από ότι μου είπε είχε βάλει 1800 τρίχες σε κροτάφους και 1000 πίσω, αυτό που είδα εγώ ήταν ένα φυσικό αποτέλεσμα χωρίς να καταλαβαίνεις ότι έχει γίνει κάτι και από πυκνότητα ήταν πολύ καλός. Ωστόσο, ξαναλέω, δεν έχω εικόνα του πως ήταν πριν την μμ. Ελπίζω να βοήθησα.
 

piros75

Well-Known Member
Αν πατήσεις το link της υπογραφής μου, θα δεις το νήμα μου. Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος μιας και η απόφαση που είχα πάρει ήταν να κινηθώ με πλάνο δύο μμ.
 

nino24

Member
Απ ό,τι έχω δει ο συγκεκριμένος γιατρός δίνει φυσικό αποτέλεσμα. Δεν σου τάζει σίγουρα λαγούς με πετραχήλια και φαίνεται πολύ ντόμπρος. Ωστόσο, θα ήθελα και εγώ να μάθω περισσότερα για αυτόν τον γιατρό (αν έχει κάποιος κάποια εμπειρία να μοιραστεί). Σίγουρα τον διαφημίζουν πολύ τελευταία και θέλουν να του δώσουν boost. Ελπίζω επειδή πιστεύουν σε αυτόν και στις ικανότητές του.
 

tasos33

Well-Known Member
Απ ό,τι έχω δει ο συγκεκριμένος γιατρός δίνει φυσικό αποτέλεσμα. Δεν σου τάζει σίγουρα λαγούς με πετραχήλια και φαίνεται πολύ ντόμπρος. Ωστόσο, θα ήθελα και εγώ να μάθω περισσότερα για αυτόν τον γιατρό (αν έχει κάποιος κάποια εμπειρία να μοιραστεί). Σίγουρα τον διαφημίζουν πολύ τελευταία και θέλουν να του δώσουν boost. Ελπίζω επειδή πιστεύουν σε αυτόν και στις ικανότητές του.
Που τα έχεις δει όλα αυτα,?
 

nino24

Member
Δυο νηματα να ρωτανε για ονοματα ιατρων της ιδιας κλινικης. Ελεος με αυτες τις τακτικες των "σουπερμαρκετ" κλινικων...
Δεν καταλαβαίνω...Εδώ είναι ένας χώρος που μοιραζόμαστε (θέλω να πιστεύω) απόψεις και εμπειρίες. Θέλουμε να μάθουμε για τον συγκεκριμένο γιατρό περισσότερα. Εγώ π.χ το σκέφτομαι να κάνω με αυτόν και αν κάποιος έχει κάποια προσωπική εμπειρία, θα με βοηθούσε αρκετά. Στις παρουσιάσεις μ.μ τα περιστατικά είναι μετρημένα στα δάχτυλα και τα μισά κάτι χρόνια πριν. Που είναι το κακό;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Το σωστό είναι να υπάρχουν σταθεροί ιατροί ώστε να ξέρουμε τι μας γίνεται (τι εμπειρία έχουν, τα αποτελέσματα τους κλπ)
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ουφφφ...
 

Συνημμένα

  • 72A156C5-E8FA-441B-BCA2-D9BC662CE202.jpeg
    72A156C5-E8FA-441B-BCA2-D9BC662CE202.jpeg
    97.4 KB · Προβολές: 395

nino24

Member
Έχω την εντύπωση πως ώρες ώρες οι καχυποψία μερικών εδώ μέσα, υπερισχύει και κάνει «ζημιά» στον βασικό σκοπό αυτου του φόρουμ. Τα πράγματα είναι πιο απλά από τα απλά και τα σχόλια που βλέπω με κάνουν να νιώθω πως πρέπει να απολογηθώ για να λάβω «βοήθεια». Ας το κάνουμε λοιπόν! Έκανα ραντεβού με την κλινική και ζήτησα να υπάρχει και γιατρός όταν πάω. Μου έφεραν τον συγκεκριμένο γιατρό και καναμε κουβέντα για την περίπτωσή μου. Δεν μπορώ μα βρω τπτ για αυτόν τον γιατρό πέρα από τις λίγες πληροφορίες που έχω (κάποιες από αυτές δεν μπορώ να ξέρω κιόλας αν αληθεύουν). Όπως έψαχνα λοιπόν στο φόρουμ να βρω σχετικες πληροφορίες, βρήκα και αυτό το θρεντ.

Αφού το λύσαμε λοιπόν, ας επιστρέψουμε στον βασικό σκοπό του φόρουμ...ξέρει κάποιος κάτι για αυτόν τον γιατρό; Δεν είναι προφανώς μόνο η Μπιρου και ο Ευαγγελάτος στην DHI επειδή μόνο αυτά τα δείγματα έχουμε εδώ μεσα. Εκτός αν η DHI κάνει 2 μ.μ το 5μηνο. Αυτό το λέει η λογική μου. Ευχαριστώ πολύ.
 
  • Like
Reactions: tol

nino24

Member
Το σωστό είναι να υπάρχουν σταθεροί ιατροί ώστε να ξέρουμε τι μας γίνεται (τι εμπειρία έχουν, τα αποτελέσματα τους κλπ)
Συμφωνώ απόλυτα. Στο φόρουμ όμως έχουμε δείγματα 2-3 γιατρών από DHI. Η Μπιρου έγινε γνωστή εδώ επειδή έκανε αρχικά μια τσάμπα μ.μ. για διαφήμιση. Τελευταία έχω την εντύπωση πως θέλουν τον συγκεκριμένο γιατρό να τον διαφημίσουν. Οποίος έχει αλληλεπιδράσει πρόσφατα με την εταιρία θα το έχει διαπιστώσει. Αυτό κρύβει φυσικά και κινδύνους επειδή παρόλο που μας λένε πως είναι από τους πιο παλιούς, δεν μπορούμε να το ξέρουμε! Και εγώ λέω πως είμαι ο σούπερ μαν.
Αν λοιπόν κάποιος έχει κάποια εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό, εμένα προσωπικά θα με βοηθούσε παρά πολύ η γνώμη του.
Αν δε θέλει να το πει δημόσια, ας μ στείλει PM. Θα το εκτιμούσα πολύ.
 
Μπλουζα