Μαλλια που ζηλευουμε

FreeThinker

Well-Known Member
Ξερει κανενας τον Mariano di Vaio? Ειναι Ιταλος και μοντελο που του κανουν like ολες οι κοπελες του φβ. Πραγματικα θεωρω οτι το μαλλι του εχει παιξει καθοριστικο ρολο στην καριερα του. Δεν εχω δει πιο πυκνο και ωραιο μαλλι στη ζωη μου. Οποτε τον βλεπω κοιταω τα μαλλια του και με πιανει καταθλιψη για τα δικα μου!

Αρεσει στην κοπελα μου κιολας και ζηλευω ακομα περισσοτερο. :p

Εσεις ποιον ζηλευετε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχα.....τι τρελα εχεις?και τι νημα?
Εγω ζηλευω τον jason statham,ειναι καραφλη μαιμου αλλα ολες θελουν να τον πηδηξουν :D:D:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ναι μπηκα και ειδα,ειναι γαματα.καιτα αυτος και καραφλος παλι ωραιος θα ηταν το εχει.εχει και σωμα.
Ελα νεος ειναι το παληκαρι στα 40 ισως ειναι 6αρις.
Απο την αλλη ισως να την εχει και μικρη μην μασας.Ισως ειναι και γκει.
αλλα τι να μας πει αν φτιαξω crown και αφησω hairline τσουλουφια μετα ας ερθει να κοντραριστουμε.
Βαλε περουκα βρε με ιδιο μαλλι.Γιατι να χουμε ταμπου στις περουκες.
 

xk

Active Member
τα μαλλιά που είχα στα 16....σα του πιρλο ήταν,ίδια τρίχα,ίδιο μάκρος και γυάλιζε όταν ήταν φρεσκολουσμένη.Τι να σου κάνουν μετα οι μεταμοσχευσεις και οι περούκες και τα ξυρισματα,τετοιο μαλλί δε ξαναβλέπεις αν περάσεις το nw3

Andrea_Pirlo_italia.jpg


Andrea_Pirlo_press_conference_Euro_2012_(3).jpg
 

sven

Active Member
Έδινα και την ψηχή μου στο διάολο ...που λέει και ο λόγος για αυτό το μαλλί. Έτσι ακριβώς, τέτοια τρίχα και τόσο μακριά.

Βλέπω μερικούς στον δρόμο που δεν έχουν θέμα και ουτε που ξέρουν πως να τα χτενίσουνε. Πόσοι απο αυτους έχουν το ίδιο χτένισμα απο τότε που πήγεναν δημοτικό. Α ρε άδικη που είναι η ζωή.
 

Συνημμένα

  • f9e7af6d44223af95e701d7f3a6dd8e5.jpg
    f9e7af6d44223af95e701d7f3a6dd8e5.jpg
    51.6 KB · Προβολές: 311
Τελευταία επεξεργασία:

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Έδινα και την ψηχή μου στο διάολο ...που λέει και ο λόγος για αυτό το μαλλί. Έτσι ακριβώς, τέτοια τρίχα και τόσο μακριά.

Βλέπω μερικούς στον δρόμο που δεν έχουν θέμα και ουτε που ξέρουν πως να τα χτενίσουνε. Πόσοι απο αυτους έχουν το ίδιο χτένισμα απο τότε που πήγεναν δημοτικό. Α ρε άδικη που είναι η ζωή.

Δικός μου είσαι εσύ. Το τέλειο τέτοιο μαλλί το είχε ο Peter Steele, μέχρι και τα 50 που πέθανε δεν είχε χάσει τρίχα.
 

sven

Active Member
Τα μαλλιά που ζηλεύουν όλοι είναι αυτά που είχαν στα νιάτα τοους!

Στην Δευτέρα λυκείου είχα μακρί μαλλί και το έκοψα και άλλαξα την χωρίστρα στο πλάι γιατι στην μέση που την είχα η αραίωση ήτανε ήδη εμφανές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα