Μήπως ξέρει κάποιος που έκανε μεταμόσχευση ο Καπουτζί

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Μήπως ξέρει κάποιος που έκανε μεταμόσχευση ο Καπου

hairline με στοχο να βαλεις τοπικκ σου κανουν και ορισμενα μελη του φορουμ αν θελεις. ειναι τοσο καλα καταρτισμενοι (χωρις καμια ειρωνεια η υπερβολη) απ' τα ζορια τους που πιστεψε με εγω τους εδινα 50 ευρω αν ηταν να δωσω 80 σε ενα που ταχαμου θα κανε τη διαγνωση και ειχε απλα ενα πτυχιο επειδη περασε ενα μαθημα χημειας και φυσικης και παραμεταφυσικης, καταλαβαινεις. αν και ολοι εδω ξερουμε οτι οι διαγνωσεις ειναι τσαμπα και οποιος τσιμπησει για το real deal.
αν βαλω ενα φραχτη και τον ζωγραφισω απο μεσα στα χρωματα. θα ειμαι σενιος. δες τον καπουτζιδη απο κοντα. κι αν θες καλυτερα, δες το rooney απο κοντα που του εκαναν ενα πραγματικο θαυμα (χρονο δεν εχει κλεισει και ειναι σουπερ γιαυτο που ηθελε).

πορισμα: μην ξεγελιεσαι απ' την τηλεοραση, και ο λογος: toppik.


ps: ψαξε καλα και δες ποιος ειναι ο (ελεινα)(αυτο)διαφημιζομενος και ποιος ο γιατρος.

ps2: απορω τι εκαναν στο rooney. στην προκειμενη δε μπορει να φορας τοππικ και να ιδρωνεις και να βαζεις γκολ με κεφαλιες και να ναι ολα ενταξει. σαν ουδετερος παρατηρητης απλα απορω, τουλαχιστον με την πυκνοτητα των κροταφων του που πριν ηταν αδειοι.
για αυτον που ανοιξες το τοπικ ισχυουν ολα τα παραπανω.
 

horhitto4

Member
για τον ρουνευ ισχυει οτι εκανε εμφυτευση σε κλινικη στο λονδινο και το κοστος της ηταν 30.000 λιρες...λογικο δεν ειναι να πετυχει??/επισσης ειναι διασημος και ειχαν ενα κινητρο παραπανω να κανουν προσεγμενη δουλεια...
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Και εγω αυτο πιστευω.Ο Ρουνει εχω ξαναπει εχει χρημα και κανει οτι γουσταρει.Εδω εχουν κανει ατομα απο το site που δεν ειναι διασημα,πολυ καλη δουλεια κ δεν εχουν δωσει τοσο χρημα.
 

horhitto4

Member
σημερα τον εβλεπα με την αστον βιλα...τουμπανο ειναι φιλε αστο...τωρα για φωτο δε ξερω τι λες...περυσι τον ειδα και απο κοντα στο ολντ τραφορντ...ηταν και στα ξεκινηματα του μετα τη μεταμο.....πεζει και η καλυτερη που εχω δει...
 

vag25

Well-Known Member
Aυτο δεν θα το ελεγα καλο αποτελεσμα.Για την ακριβεια,ολα τα παιδια εδω μεσα ειχαν καλυτερο.
article-2216532-15749774000005DC-187_638x703.jpg


Με τοπικ γινεται τουμπανο και ο βεγγος που λεει ο λογος.
 

horhitto4

Member
θα ποσταρα φωτογραφια του χθεσινου ματς...αλλα ειναι χαζομαρα να μπουμε σε μια τετοια παραθεση φωτογραφιων του ρουνευ...εχθες τον εδειχνε τουμπανο...απο κοντα τον ειδα το καλοκαιρι αγγλια στο γηπεδο επισσης...τοππικ βαζουν οπως και να χει ολοι.....
 

vag25

Well-Known Member
Iσως βαζει τοπικ,αλλα μου κανει εντυπωση που εδω μεσα με πολυ λιγοτερα χρηματα(ακομα και στην Ελλαδα να εχει γινει η μεταμο) εχω δει σαφως καλυτερα αποτελεσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

horhitto4

Member
πρεπει να ειχε και τρελο κενο παντως πριν....εκανε εξυπνο κουρεμα και δε τον θυμαμε ποσο καραφλας ηταν...ειναι και πορτοκαλι το μαλλι...κατω απο φωτισμο ρε φιλε λογικο....δλδ να το καλυπτε ολο και να μη φαινοταν ποτε κενο θα επρεπε να ειχε βαλει καμια 10.000 θυλακες με fue....ε δε γινετε....
 

tropheus

Well-Known Member
Πυκνό μαλλί από μεταμόσχευση απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ...
Και εγώ να ανεβάσω φώτο (το έχω ήδη κάνει) χωρίς toppik και Photoshop που νομίζεις ότι από την πυκνότητα "πνίγεται σκνίπα" ... η αλήθεια βέβαια είναι άλλη
και την έχω πει πολλές πολλές φορές ...
 
Μπλουζα