Μήπως έφτασε η ώρα;

sito

Active Member
Χαιρετώ όλη την παρέα,

Ποτέ δεν πίστευα οτι θα έγραφα σ'αυτήν την κατηγορία μιας και τα σχεδόν 7 χρόνια που είμαι στον αγώνα όλα πήγαιναν σχετικά καλά με τις τοπικές θεραπείες (δες εδώ) και τον τελευταίο χρόνο υποβοηθούσα την κατάσταση και με λίγο τοππικ. Πλέον όμως η κατάσταση δεν παλεύεται.

Έχω αραιώσει σε επιφάνεια nw6. Βέβαια το σημείο μεταξύ 5 και 6 κρατιέται ακόμα αξιοπρεπώς. Μεγαλύτερη αραίωση στο crown και στο κέντρο της χέρλαιν. Η αραίωση στο κέντρο της χέρλαιν είναι που με ενοχλεί περισσότερο. Διότι φαίνεται εντελώς ΑΦΥΣΙΚΟ.

Γι'αυτό σιγά σιγά μπήκα στο τρυπάκι να αναζητήσω γιατρό για μεταμόσχευση. Με όλη την έρευνα που έχω κάνει είμαι μεταξύ 3 κλινικών/γιατρών. Οι 2 γνωστές στην Κύπρο και ο τρίτος υποψήφιος είναι ο Ερτνογαν (Τουρκία)

Βρέθηκα στην Θεσσαλονική με τον Γε****ιου πριν 2 μήνες περίπου. Εκτίμησε οτι στην τωρινή μου κατάσταση θα έπρεπε να μπουν το πολύ 1100 μοσχεύματα. 700 μπροστα και 400 στην κορυφή.

Σας επισυνάπτω μερικές φώτο

Ποιά η γνώμη σας για τον αριθμό μοσχευμάτων; Εμένα μου φάνηκε μικρη η εκτίμηση του Γε****ου

Συνημμένα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
γνώμη μου είναι τι είσαι στη φάση που δεν πρέπει να κάνεις τίποτα, το shockloss θα σε κάνει χειρότερα.

poseidonas77

Well-Known Member
Ρωτα και τον χασον που κανει densepack.. βεβαια ειναι πανακριβος αλλα ισως θα εχεις μικροτερη πιθανοτητα σοκλος

sito

Active Member
Ξαναανοίγω το θέμα... Θα βγάλω φώτο τις επόμενες μέρες και θα τις ανεβάσω.

Σκέφτομαι όσο ποτέ την ΜΜ. Γενικά έχω αραιώσει λίγο ακόμα σε σχέση με τις φώτο του 2015, η χειρλαιν όμως δεν ανέβηκε πολύ.

Πάω για 6άρι με ψιλά πλαϊνά.

Τα θετικά μου: μικρό κεφάλι, άρα και μικρή επιφάνεια προς κάλυψη.
Τα αρνητικά μου: φαίνεται να έχω retrogade και ίσως και dupa.

Τώρα όσον αφορά τους γιατρούς, ο Λορέντσο με απέρριψε για κονσουλτατιον όταν ήταν Αθήνα.
Θέλω οπωσδήποτε να κάνω ένα σοβαρό κονσουλτατιον για να εκτιμήσουμε την κατάσταση της δότριας.

Επίσης θα με ενδιέφερε και BHT είτε από γένια (έχω πάρα πολύ πυκνά μούσια) αλλά και στήθος όπου θεωρώ ότι έχω πολύ καλή τρίχα. Είναι ίσια, πολύ λίγο πιο χοντρή από τρίχα μαλλιών και μεγαλώνει και πάρα πολύ (άνετα πιάνει 7-8 εκ.). Για BHT ποιον έχετε υπόψη;

gerassis

Active Member
Τον Αναστασάκη στην Αθήνα. Βεβαια έχει δηλώσει ότι οι ρίζες απο το στήθος και τα μούσια (BHT) δεν έχουν την φύτρωση της κανονικής δότριας.
Χρεώνει την επίσκεψη 100€ τα οποία και αφαιρούνται απο το ποσό της μμ αν την κλείσεις εκεί.

sito

Active Member
Τον Αναστασάκη στην Αθήνα. Βεβαια έχει δηλώσει ότι οι ρίζες απο το στήθος και τα μούσια (BHT) δεν έχουν την φύτρωση της κανονικής δότριας.
Χρεώνει την επίσκεψη 100€ τα οποία και αφαιρούνται απο το ποσό της μμ αν την κλείσεις εκεί.
Είμαι από το 2008 μέλος σε αυτό το φόρουμ... πως με κόβεις; να πηγαίνω για μμ στην Ελλάδα;

leas

Active Member
Φίλε sito καλησπέρα από θεραπείες τι κάνεις, μιας και πάντα το έψαχνες πολύ το θέμα;;;

Μπλουζα