Μάγκες δυστυχώς χάσαμε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Αν παίρνεις φινα σταματάς το forum για εξΙ μήνες, ΝΟΜΟΣ, αλλιώς υπάρχει περίπτωση να κοιτάς καθρέφτη και να βλέπεις μέχρι και ουρά γάιδαρου.
 

acaysa

Member
Μινο δεν ξεκίνησα ποτέ γιατί ξέρω ότι δεν θα ήμουν τακτικός. Φίνα παιρνω εδώ και 1.5 μήνα και πλέον δεν έχω καθόλου πρωινές στήσεις ούτε λίμπιντο. Βέβαια για να είμαι ειλικρινής παρατήρησα ότι 1 εβδομάδα πριν πάρω φίνα ξεκίνησε αυτό επειδή όντως περνάω πρώτη φορά ψιλοκαταθλιψη και πολύ άγχος για τα μαλλιά . Οπότε δεν ξέρω αν ευθύνεται καθαρά η φίνα.
Δεν έχεις ούτε πρωινές στήσεις ούτε λίμπιντο, Καλο είναι να σταματήσεις τη φίνα
 

Gianney

Well-Known Member
Βασικά μεταξύ σοβαρού και αστείου παίζει να έχεις αλλά θέματα αλλά ένα από αυτά δεν είναι τα μαλλιά σου.Βαλε κάποια φωτό που ναι είναι αντιπροσωπευτική αν θες
 

edyuser1

Active Member
Φιλε εσυ που εκανες το ποστ αυτο θα καταλαβεις και μεσα απο το χαβαλε που κανουμε για ομαδες και αλλα οτι η ζωη συνεχίζεται και ολοι εχουμε περασει απο διαφορα σταδια μην σε παιρνει απο κατω. Τωρα μπορει να μην το καταλαβαινεις αλλα θα το καταλαβεις αργοτερα. Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει δυνατοτερο αυτο να θυμασαι
 

Chris34

Active Member
Είναι το πρώτο σοκ της αραίωσης των μαλλιών. Το έχουμε περάσει όλοι και ξέρουμε το συναίσθημα. Όταν αυτό συνυπάρχει και με άλλες δύσκολες καταστάσεις όπως απώλεια δουλειάς, χωρισμός γίνεται πιο βαρύ.
Ρίξε το βάρος αλλού προσπαθώντας να βελτιωθείς σε όλα τα επίπεδα. Σώμα, οικονομικά, εργασία, φίλοι και προσπάθησε να είσαι απασχολημένος για να το ξεπεράσεις. Κάνε τη ρουτίνα σου για τη φροντίδα των μαλλιών. Αν σε ενοχλεί το χάπι βάλε τοπική φίνα και αφρό μινοξιδιλης.
Βρες ένα καλό σαμπουάν που Βάσου ταιριάζει.
Πάλεψε τα όλα και βελτίωσε τον εαυτό σου.
Τα μαλλιά ακόμη και να πέσουν κάποια στιγμή θα τα διορθώσεις με μεταμόσχευση.
 

Pistolero1998

New Member
Παιδιά μια ερώτηση μιας και έχουμε ανοιχτό νήμα ….εχει δεις κανεις διαφορα στις θηλές του από φιν;;όχι κάτι τρομακτικό απλά έχω παρατηρήσει ότι είναι λίγο πιο σφιχτές σαν όταν ανατριχιάζεις πχ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Κι ομως γινεται σε καποια τρανς με τα ορμονικα δεν ξερω γω τι παιρνουν.
Φίλε Τζον τα τρανς πιθανώς παίρνουν θερμοπυρηνικά φάρμακα και όχι μια απλή φίνα, το 1/5 κιόλας της δόσης που παίρνουν οι ασθενείς προστάτη……..αν ήταν τόσο «τοξική» η φίνα όλα τα παπούδια με προστάτη θα είχαν γίνει τραβέλια…..

Όλα τα νήματα του φορουμ με την φίνα και την ντουτα έχουν γεμίσει με υπερβολές, δοξασίες και PFS….. (Profound Foolish Speculation……)

Παίρνει ο άλλος ένα χαπάκι και σε τρεισ μέρες νομίζει ότι έχει βγάλει βυζιά, του έχει εξαφανιστεί το κ@…λί και έχει γίνει Χειλουδάκη……
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ολα ηταν χιουμορ τα παραπανω δεν ειπα οτι η φινα σον κ καλα θα βγαλεις γαλα αλλα συμβαινει αυτο με τα τρανς. Κ εγω επαιρνα 2 χρονια αλλα ειχα ολες τις αλλες παρενεργειες δεν αντεξα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ολα ηταν χιουμορ τα παραπανω δεν ειπα οτι η φινα σον κ καλα θα βγαλεις γαλα αλλα συμβαινει αυτο με τα τρανς. Κ εγω επαιρνα 2 χρονια αλλα ειχα ολες τις αλλες παρενεργειες δεν αντεξα.
Οταν την σταμάτησες επανήλθες στα κανονικά?Και με το μαλλί τι έγινε?Είδες απώλειες?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οταν την σταμάτησες επανήλθες στα κανονικά?Και με το μαλλί τι έγινε?Είδες απώλειες?
Nw 5 ημουν με λιγες τριχες παντου ουτε ειχα επαννεκφυση ουτε τπτ ουτε απωλειες ειχα κανει τοτε την πρωτη μεταμοσχευση το 2012. Επανήλθα μετά από καιρό. την δευτερη την εκανα 2019 . Δεν κανω θεραπειες μινοξ ποτε δεν εβαζα. βιταμινες αν θυμιθω.
 

psilos86

New Member
Ρε φιλε τρελα πουλας? διαβασα το κειμενο κ περιμενα να δω καμια καραφλα και βλεπω ολοκληρη μαλλουρα. τι να πουμε κ οι υπολοιποι?
Σε εριξε η φαση με την γκομενα και μετα η μλκ που εκανες με την φινα κ σου εβγαλε παρενεργειες.

Χτενιζεις το μαλλακι και εισαι πενα. η κοβεις την φινα και επανερχεσαι η την συνεχιζεις κ μετα απο καιρο θα εισαι παλι κομπλε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στην τέταρτη φωτογραφία φαίνεται να έχασε έδαφος. Πρέπει να βάλει καθαρές.
 
Μπλουζα