ΜΜ από τον αξιόλογο Γιατρό Μιχάλη Γεωργίου της MHRC...

vlafo

Well-Known Member
Sakispower
Βάλε καθαρές φώτο ανά μήνα να δούμε καθαρά.
Τι πάει να πει είσαι ευχαριστημένος?
Εμείς στα τυφλά θα βαδίζουμε?
Βάλε να σου πούμε και αφού εσύ είσαι ευχαριστημένος αυτό μετράει πάνω από όλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ακούστε λίγο παιδιά...κανένας γιατρός δεν μου είπε τίποτα μην τρωγεστε με τα ρούχα σας....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-07-05-21-22-17-998_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-07-05-21-22-17-998_com.miui.gallery.jpg
    985.4 KB · Προβολές: 387

Georgie

Well-Known Member
Οπότε το υποθέτεις.
Το ότι η παρουσίαση όπως ξεκίνησε δε μπορεί να σταθεί είναι άλλο, το ότι κάποιοι δε συνεχίζουν αυτό που ξεκίνησαν συμβαίνει με πολλά περιστατικά όλων των κλινικών .
Το παιδί έχει να ενημερώσει εδώ και ένα μήνα, που είδες ότι χάθηκε?
Με το σχόλιο σου δημιουργείς παρεξηγήσεις και υπόνοιες στα νέα μέλη
Πράγμα που δεν είναι σωστό κατά τη γνώμη μου .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Φίλε @sakispower καλή επιτυχία εύχομαι.
Βάζε λίγο καλύτερες φωτογραφίες σε συνθήκες καλές .
Και δώσε λίγο παραπάνω στοιχεία για τη μεταμόσχευση σου
 
Λοιπόν ακούστε και χαλαρώστε το εξήγησα από την αρχή δεν μπορώ να ασχολούμαι με την κεφαλή μου όλη μερα και να βγάζω φωτογραφίες όλη μέρα ..το είχα πει από την αρχή δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ....Ο danceworld βεβαίως και γνωρίζει πολύ καλά και ξέρει...Το να μπαίνω στη διαδικασία να βγάζω φωτό κάθε βδομάδα και να σχολιάζετε όπως ένας άλλος χρήστης στην αρχή που κατάλαβε από τη φωτογραφία πόσο μοσχεύματα έχουν τοποθετηθεί στη hairline με ξεπερνά ..Εστειλα ενδεικτικά κάποιες φωτογραφίες...Πιστέψτε ορισμένοι ότι με παρότρυνε ο Γιατρός που αν δεν υπήρχε αυτές πολλοί από εμάς θα κλεγανε ακόμα....Χαλαρώστε λοιπόν ...και μην με φάτε και εσυ ο αερατς πολύ αερατος είσαι μου φαίνεται
 
Και εσύ αγαπητέ με τη φωτογραφία του Τσάρλυ Τσάπλιν που σχολιασες ότι με παρότρυνε Ο κ.Γεωργιου γιατί μιλάμε για κύριο με Κ κεφαλαίο...καλό είναι να μην προτρεχεις...
 

Georgie

Well-Known Member
Και εσύ αγαπητέ με τη φωτογραφία του Τσάρλυ Τσάπλιν που σχολιασες ότι με παρότρυνε Ο κ.Γεωργιου γιατί μιλάμε για κύριο με Κ κεφαλαίο...καλό είναι να μην προτρεχεις...
Καλά ρε man χαλάρωσε και εσύ
Ετοιμος να πλακωθεις με όλους είσαι .
Κάνε τη παρουσίαση σωστά και όλα θα φανούν .
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ακούστε λίγο παιδιά...κανένας γιατρός δεν μου είπε τίποτα μην τρωγεστε με τα ρούχα σας....
Φαίνεται να πηγαίνεις πολύ καλά αδελφέ για 7μηνο.
Λογικά στους επόμενους 2-3 μήνες θα φουντώσεις ακόμη περισσότερο.
Αν σου δώσει η δεξιά πλευρά ακόμη περισσότερο θα πας για δυνατό αποτέλεσμα.
Αν μπορέσεις να βάλεις και άλλες φώτο κάποια στιγμή, από διαφορετικές πλευρές και με διαφορετικά χτενίσματα, θα ήταν καλό, για να καταλάβουμε περισσότερα.
Σε ευχαριστούμε πάντως για την ενημέρωση.
 
Ορίστε και μια με φουλ βρεγμένο μαλλί....Τι θέλετε να σας πω ότι το κεφάλι μου πλέον είναι η μέρα με τη νύχτα??? Ελπίζω στο εννιαμηνο να πάρει περισσότερο όγκο η τρίχα... Γιατί σε Θεμα.πυκνοτητας είμαι ευχαριστημένος όσο δεν πάει...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-07-05-21-41-37-755_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-07-05-21-41-37-755_com.miui.gallery.jpg
    945.9 KB · Προβολές: 390

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Όχι δεν τσακώνομαι με κανένας απλά δεν είναι πρέπον να λέγονται κάποια πράγματα...και θα ποσταρω καιια συγκριτική να δείτε διάφορα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Μια χαρά πας αδελφέ.
Καμία σχέση η εικόνα σου σε σχέση με πριν την ΜΜ.
Και μέχρι το 10μηνο θα ωριμάσει ακόμη περισσότερο η τρίχα.
Έχει να δώσει ακόμη πιστέυω..
 

vlafo

Well-Known Member
Σε αυτή τη φώτο η χερλάιν είναι κλασσική Γεωργίου.
Φυσική και πυκνή όπως πρέπει απλά υπέροχη.
Στις άλλες λίγο δεν μπορώ να καταλάβω.
Φαίνεται ο ένας κρόταφος υπολείπεται του άλλου αλλά δείχνει μια χαρά.
 

giannis1991

Well-Known Member
Σακη η παρουσιαση σου οπως καταλαβαινεις δεν ειναι καλη αλλα σιγουρα φαινεται να εχει θετικο προσημο και αυτο ειναι το καλο!Να βλεπουμε το Μιχαλη να κανει δουλειες ανταξιες των δυνατοτητων του...
Νικο και να ζητησε ο Μιχαλης να κανει παρουσιαση δεν λεει κατι,δεν ειναι κατι κακο δηλαδη εδω εχουμε δει αλλα και αλλα(ή και δεν εχουμε δει)...Και σου απανταω γιατι εχω δει τα γραφομενα σου και πραγματικα σε εκτιμω και σε θεωρω εξυπνο και ψαγμενο με λογικη...
Γενικα κιολας και δεν το λεω για σενα αυτο ,μην γινεται εξαντληση της αυστηροτητας μας (ή και θεοποιηση) σε καποιους ενω σε αλλους ειμαστε το λιγοτερο ελαστικοι...
 
Μπράβο φίλε μου να χαίρεσαι το μαλλάκι σου
Μπράβο και στον Γεωργίου αν και μας έχει συνηθίσει σε καλά αποτελέσματα
Καλό θα ήταν να βλέπουμε πιο συχνά δουλειές του γιατί τον έχουμε χάσει
Υπομονή τώρα κανά τρίμηνο ακόμα να στρώσει η τρίχα και να δώσει ότι έχει να δώσει
 

aeratos28

Just aeratos
Να μην άνοιγες νήμα τότε..δεν σε υποχρέωσε κανένας..αν δεν ξέρεις πως ανοίγεται ένα νήμα και τι (απαιτήσεις) έχει αυτό,τότε θα έπρεπε να ρωτήσεις εξαρχής τι χρειάζεται να κάνεις..μια φωτό πριν και μετά δεν λέει απολύτως τπτ..φόρουμ είμαστε ,όχι σελίδα από κλινική που απλά δείχνει πριν μετά μόνο, παραμυθιαζοντας το κοινό ..και φταις και θα μας την πεις κιόλας..όσο αερατος θέλω είμαι τι είσαι εσύ,παράθυρο και με κόβεις επειδή έκλεισες?
Υ.γ
Για ποια κεφαλή μιλάς? Παπάκι είσαι και φοράς κεφαλή?τι κεφαλή είναι?takegawa? Ως γνήσιος καγκουρακος ,ο μικρός αερατος είχε
Λοιπόν ακούστε και χαλαρώστε το εξήγησα από την αρχή δεν μπορώ να ασχολούμαι με την κεφαλή μου όλη μερα και να βγάζω φωτογραφίες όλη μέρα ..το είχα πει από την αρχή δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ....Ο danceworld βεβαίως και γνωρίζει πολύ καλά και ξέρει...Το να μπαίνω στη διαδικασία να βγάζω φωτό κάθε βδομάδα και να σχολιάζετε όπως ένας άλλος χρήστης στην αρχή που κατάλαβε από τη φωτογραφία πόσο μοσχεύματα έχουν τοποθετηθεί στη hairline με ξεπερνά ..Εστειλα ενδεικτικά κάποιες φωτογραφίες...Πιστέψτε ορισμένοι ότι με παρότρυνε ο Γιατρός που αν δεν υπήρχε αυτές πολλοί από εμάς θα κλεγανε ακόμα....Χαλαρώστε λοιπόν ...και μην με φάτε και εσυ ο αερατς πολύ αερατος είσαι μου φαίνεται

μια τετοια στο παπακιον του πριν πολλά χρόνια.!!! Τι μου θύμισες.!!!
 

montecristo

Well-Known Member
Να χαίρεσαι το αποτέλεσμα σου φίλε. Η αλλαγή στην εμφάνισή σου είναι μεγάλη και δικαίως είσαι πολύ χαρούμενος με το αποτέλεσμα σου. Καλή συνέχεια εύχομαι μέχρι το 12μηνο !
Μη μου σχολιασετε δεν έκανα rotate κτλ....ότι μπόρεσα έβγαλα...φτιαγμένο μαλλί με το πως ήμουνα... ευχαριστώ πολύ
 
Μπλουζα