ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ RAHAL-ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΑ ΜΕΛΗ

3746741

Member
Οπως μπορει ορισμενοι να γνωριζετε 21 Νοεμβριου εχω κλεισει μεταμοσχευση στον Rahal.

Επειδη δεν γνωριζω καλα αγγλικα αποφασισα αντι να παρω ενα συνοδο πχ την μητερα μου που ουτε εκεινη γνωριζει να μιλησω με καποια μελη του φορουμ που πιθανο να τα ενδιεφερε να δουν την διαδικασια μιας μεταμοσχευσης ενος απο τους καλυτερους ιατρους στον κοσμο καθως κ να ρωτησουν κ τον Rahal για την δικη τους περιπτωση κ να τους δει απο κοντα μιας κ ολοι ξερουμε πως αλλο η γνωματευση απο φωτογραφιες κ αλλο απο κοντα!

Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ για αυτον που θα ερχοταν μαζι μου θα ηταν ΔΩΡΕΑΝ εισιτηρια κ ΔΩΡΕΑΝ διαμονη σε παρα πολυ καλο ξενοδοχειο μιας κ αυτα τα εξοδα θα τα πληρωνα ηδη για την μητερα μου...

Επισης οι ημερομηνιες θα ηταν: 19 Νοεμβριου θα φευγαμε απο Αθηνα κ θα επιστρεφαμε 29 Νοεμβριου το απογευμα!

Ετσι λοιπον βρεθηκε ο Crossfire που ηθελε πολυ να ερθει μιας κ γνωριζει αγγλικα συν οτι τον ενδιαφερει να τον δει κ ενας τετοιος γιατρος κ σχεδον ειχαμε τελειωσει με ολα τα διαδικαστικα....εισιτηρια/ξενοδοχειο...

Δυστυχως σημερα το πρωι με πηρε τηλ κ με ενημερωσε οτι ειχε χθες ατυχημα στο ποδοσφαιρο...συγκεκριμενα ριξη χιαστου....

Με λιγα λογια δεν θα μπορεσει να ερθει τελικα μαζι μου Καναδα!

Βγαζω λοιπον αυτη την κοινοποιηση κ οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ κ να μιλησουμε για λεπτομερειες!

Το εισιτηριο ειναι ηδη στο ονομα του crossfire κ επειδη θα αλλαχτει κ θα πληρωσω καποιο προστιμο γιαυτο οσο πιο νωρις το αλλαξω τοσο καλυτερα!
Συνεπως μεχρι την Κυριακη θα πρεπει να ξερω αλλιως αναγκαστικα θα παρω την μητερα μου μαζι!

ΥΓ.Παρακαλω ερωτησεις περι grafts/τιμη κ λοιπα που αφορουν την μεταμοσχευση μου δεν θα ηθελα εδω μιας κ θα ανοιξω αλλο thread για αυτο πριν φυγω!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Σου εύχομαι κάθε επιτυχία, νομίζω ότι επέλεξες έναν από τους καλύτερους (και ακριβότερους).
 

n094

Active Member
Παίδες, όποιος αποφασίσει να πάει με τον 3746741 στον Καναδά εκτός το ότι θα ζήσει την όλη εμπειρία είμαι σίγουρος ότι θα περάσει φοβερά γιατί ο 3746741 είναι και γαμώ τα παιδιά. Οπότε μην το σκέφτεστε "δηλώστε συμμετοχή". Στ. εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα θες και σε λίγο διάστημα να επιστρέψεις ανανεωμένος και χαρούμενος.
 

weznem

Well-Known Member
ευχομαι τα καλυτερα.παιδες οποιος μπορει ας βοηθησει το φιλο,ειναι κερδισμενος απο ολες τις πλευρες..
 

weznem

Well-Known Member
παιδια παρακαλω πολυ οποιος μπορει να βοηθησει το παιδι,,θα ρωτησω παιδια-φιλους μου, εξω απο το φορουμ αν μπορουν να βοηθησουν,.. αλλα καλο θα ηταν να παει ενας συμφορουμίτης,και για δικο του καλο,εμπειρια.διαγνωση απο καποιον πλυ καλο γιατρο στον τομεα του.. εγω αν μπορουσα θα πηγαινα δεν μπορω να παρω αδεια,και δεν μιλαω παρα πολυ καλα τα αγγλικα..ειναι ενας απο εμας που μας ζηταει ενα χέρι βοηθειας,τουλαχιστον ας προσπαθησουμε να βοηθησουμε,μην γραφετε στα @ρχιδια σας οτιδηποτε δεν σας αγγιζει,μην φέρεστε οπως δεν θα ήθελαν να σας φερθουν.. μιλαω γενικοτερα.. ας αφιερωσει ο καθενας 10 λεπτα χρονο απο την ζωη του,να σκεφθει πως θα μπορουσε να βοηθησει το παιδι...
 

Stripar

Established Member
Εγώ πάντως έστειλα π.μ στο φίλο...θα ήτανε χαρά μου να κάναμε το ταξιδάκι αυτό παρέα!.
 

joner

Member
Καλή επιτύχια 3746741!!
Όντως θα είναι φοβερή εμπερία να δείς μια μμ από κοντά και με έναν από τους κορυφαίους!!
Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά μπάινω φαντάρος!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα