Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

εγω απ' ο,τι καταλαβα ο ανθρωπος επαθε permanent shock loss ετσι οπως του βαλαν τα μοσχευματα και η κατασταση εξελιχθηκε σε κατι χειροτερο απ' αυτο που ηταν. και στην πρωτη και στη δευτερη επεμβαση.
ειπες οτι εχεις καλη δοτρια, καλο αυτο. πιστευεις οτι οπως εγιναν οι επεμβασεις πολλα μοσχευματα μπορει να μην επιασαν; γιατι κι αυτο υποθετω ειναι μια πιθανοτητα
δεν καταλαβα για ποιο λογο η τελευταια σου επεμβαση ηταν fue

http://www.hairtr*nspl*ntmentor.com/my-hair-tr*nspl*nt-story/ δες αυτο το site και πιστεψε το, ολα γινονται. υποθετω μπορεις να ψαχτεις για skype consult και με hasson αλλα και με αλλες εταιρειες εκτος ελλαδας.

ευχομαι τα καλυτερα, κρατα μας ενημερους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

teleiomenos

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Παίδες τέλος. Μαζεύω λεφτά για Ουμαρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω πάθει τρομερό σοκ απ'τα βίντεο στο κανάλι του: http://www.youtube.com/user/DrSUmar#p/u/8/_STSE9W3FzQ

Αυτός ανασταίνει και πεθαμένους, φαντάζομαι ότι εγώ που έχω ήδη κάποια πυκνότητα παντού θα γίνω μοντελάκι... Και ας μου πάρει και τρίχες απ'τα @@...
 

nikosgf7

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

ρε φιλε τι μια λες οτι δεν βγαζεις το καπελο κ τωρα λες οτι εχεις καποια πυκνοτητα??Βαλε μια φωτογραφια να σου πουμε κ εμεις τι γνωμη μας :)Μπορει το προβλημα σου να μην ειναι τοσο μεγαλο οσο σου φαινεται εσενα κ να το διογκωνεις λογο ψυχολογιας που οι περισσοτεροι εδω δεν εχουμε καλη κ συμβαινει αυτο :)Ανεβασε καμια για να σου πουν κ καποια παιδια πιο εμπειρα απο μενα κ μεχρι που μπορεις να φτασεις με μια μεταμοσχευση κ να σου προτεινουν κ κανενα καλο γιατρο ή να διαβασεις το θεμα με τις μεταμοσχευσεις που εχουν κανει παιδια απο το φορουμ :grandpa:
 

nikosgf7

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Α κ ξεχασα να σου πω γενικα να μην εμπιστευεσαι κ πολυ πωλητες κ διαφημισεις απο τους ιδιους τους γιατρους ;)
 

teleiomenos

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

nikosgf7 είπε:
ρε φιλε τι μια λες οτι δεν βγαζεις το καπελο κ τωρα λες οτι εχεις καποια πυκνοτητα??Βαλε μια φωτογραφια να σου πουμε κ εμεις τι γνωμη μας :)Μπορει το προβλημα σου να μην ειναι τοσο μεγαλο οσο σου φαινεται εσενα κ να το διογκωνεις λογο ψυχολογιας που οι περισσοτεροι εδω δεν εχουμε καλη κ συμβαινει αυτο :)Ανεβασε καμια για να σου πουν κ καποια παιδια πιο εμπειρα απο μενα κ μεχρι που μπορεις να φτασεις με μια μεταμοσχευση κ να σου προτεινουν κ κανενα καλο γιατρο ή να διαβασεις το θεμα με τις μεταμοσχευσεις που εχουν κανει παιδια απο το φορουμ :grandpa:


Ανεβάζω σε λίγο. Ρε Νίκο δεν έγραψα πουθενά πως δεν έχει φυτρώσει ούτε μια τρίχα απ'τις μεταμοσχεύσεις; Λίγο αδύνατο θα ήταν αυτό. Το αν θα μου πείτε ότι υπερβάλω δεν με ενδιαφέρει γιατί ειναι καθαρά προσωπικό θέμα. Εβγαλα φωτογραφίες απλά γιατι πρέπει. Να πάω στους καταραμένους να ζητήσω πως ήμουν πιο πριν δεν μπορώ γιατί δεν συνομιλώ με εχθρούς.. Τους μεγαλύτερους εχθρούς που έχω στον κόσμο
 

teleiomenos

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

blackblackheart είπε:
εγω απ' ο,τι καταλαβα ο ανθρωπος επαθε permanent shock loss ετσι οπως του βαλαν τα μοσχευματα και η κατασταση εξελιχθηκε σε κατι χειροτερο απ' αυτο που ηταν. και στην πρωτη και στη δευτερη επεμβαση.
ειπες οτι εχεις καλη δοτρια, καλο αυτο. πιστευεις οτι οπως εγιναν οι επεμβασεις πολλα μοσχευματα μπορει να μην επιασαν; γιατι κι αυτο υποθετω ειναι μια πιθανοτητα
δεν καταλαβα για ποιο λογο η τελευταια σου επεμβαση ηταν fue

http://www.hairtr*nspl*ntmentor.com/my-hair-tr*nspl*nt-story/ δες αυτο το site και πιστεψε το, ολα γινονται. υποθετω μπορεις να ψαχτεις για skype consult και με hasson αλλα και με αλλες εταιρειες εκτος ελλαδας.

ευχομαι τα καλυτερα, κρατα μας ενημερους


Ευχαριστώ για τις συμβουλές και το λινκ
 

teleiomenos

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

athens2013 είπε:
..νομιζω οτι απλα δεν προσανατολιστηκες προς τις πιο ενεδεδειγμενες λυσεις. οταν εχεις τοσο επιθετικη τριχοπτωση, δεν περιμενεις θαυματα απο μεταμοσχευση. αντε το πολυ πολυ να κανεις 4-5 και να εχεις παντου τριχουλες με καθολου πυκνοτητα οποτε και θα συνεχισει να σ απασχολει το προβλημα. εδω ρε μεγαλε, ειχα μια τοσο μικρη απωλεια που δε φαινοταν κιολας με λιγο κονσιλερ τοπικ κτλ και μεταμορφωνομουν σε μαλλια και παλι 2 μεταμοσχευσεις (η δευτερη σε καλη κλινικη) και παλι δε μπορουν να σου κανουν πυκνα μαλλια..απλα βελτιωνουν τιν κατασταση..οποτε τι ψαχνεις? anyway..εγω στη θεση σου (και το λεω ειλικρινα γιατι ειχα σκεφτει σοβαρα πως θα αντιμετωπιζα μια κατασταση σα τη δικη σου) ειναι να εψαχνα παρα πολυ την λυση των hair system... δεν ειναι περουκες με την εννοια που την ξερουμε εδω στο ελλαδισταν..

πχ ψαξε εδω αλλα και στο google..

http://www.network54.com/Forum/241571/
http://toplace.com/forum

με ενα μπελαλικη 1 φορα το μηνα η μια φορα το διμηνο και με καποιο κοστος,,,θα μπορουσες να εχεις πυκνα μαλλια για παντα. εγω δηλαδη δεν κουραζομαι που βαζω concealers καθε μερα?..αν τωρα δε θες να κουραστεις..χεσε μας.. ελπιζω να βοηθησα, φιλικα!


Ευχαριστώ για τις συμβουλές φίλε αλλά απ'ότι είδα γίνονται απίστευτες δουλειές έξω. Είχα σκεφτεί την περούκα αλλά τι να την κάνω μια ψεύτικη ζωή.. Άσε που σταμάτησα να ψάχνω όταν έμαθα ότι μυρίζουν.. Ήδη μαζεύω λεφτά για Ομάρ ή κάποιον άλλο..
 

teleiomenos

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

nikosgf7 είπε:
Α κ ξεχασα να σου πω γενικα να μην εμπιστευεσαι κ πολυ πωλητες κ διαφημισεις απο τους ιδιους τους γιατρους ;)


Ναι συμφωνώ.. Είδα όμως πολλά βίντεο με κοντινές λήψεις, χτένες κτλ και τρελάθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααα....

Έλληνας ιατρός καλός μόνο νεκρός!!!!! $%^&*(&^%$#$%^&*()(*&^%$%^&*()_)(*&^%$#@#$%^&*()_)(*&^%$
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

teleiomenos είπε:
Παίδες τέλος. Μαζεύω λεφτά για Ουμαρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω πάθει τρομερό σοκ απ'τα βίντεο στο κανάλι του: http://www.youtube.com/user/DrSUmar#p/u/8/_STSE9W3FzQ

Αυτός ανασταίνει και πεθαμένους, φαντάζομαι ότι εγώ που έχω ήδη κάποια πυκνότητα παντού θα γίνω μοντελάκι... Και ας μου πάρει και τρίχες απ'τα @@...

Φίλε, το αποτέλεσμα δεν είναι πολύ καλό. Μην ενθουσιάζεσαι. Έχει και καλύτερες περιπτώσεις. Και είναι και βίντεο που το έκανε ο ΙΔΙΟΣ ο γιατρός. Εμένα δεν με άρεσε πάντως...
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Ρε σεις, αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο. Σας λέει δεν νιώθει καλά κι εσείς τον κράζετε; Λίγη κατανόηση ρε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ε.Α.

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Είδα τις φωτό σου. Είσαι περίπτωση για πολλά τριχοθυλάκια. Αλλά ρε συ, δεν είσαι δύσκολη περίπτωση με την έννοια της ποιότητας. Εάν έχεις δότρια ή γένι (που παρεπιπτόντως δεν φωτογράφησες για να δούμε) θα γίνεις σαν τον Βαμβακούλα. Μην ανησυχείς καθόλου.

Και απ' ότι φαίνεται δεν σε καταστρέψαν το σκαλπ όπως εμένα με θυλακίτιδα, τρύπες κτλ. Είσαι καλά. Στείλε λίγο και φωτό και από δότρια και γένι, σε παρακαλώ.

Και κάτι άλλο. Μην βγάζεις έχθρα και εκδίκηση. Η εκδίκηση δεν είναι καλός σύντροφος.

Εσύ θες ένα απλό ριπέαρ. Μια καλή επιδιόρθωση. Αλλά κοίτα, εάν η δότριά σου δεν είναι τόσο καλή, τότε μένει το γένι σου. Το γένι είναι λογικά ασφαλές δότρια. Αλλά ίσως να μην φτάσει για να γίνεις σαν 18χρονος. Αλλά πραγματικά θα σε κάνει Ν2 ή Ν3.

Οπότε και στην χειρότερη των περιπτώσεων θα γίνεις ΠΟΛΥ μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλύτερα.

Αλλά να μην λέω αερολογίες. Στείλε και φωτό της δότριας και από το γένι...
 

sito

Active Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

teleiomenos είπε:

εισαι nw5a οπως ειπες και συ. (κ γω μαλλον για εκει παω στην καλυτερη). Στην περιπτωση σου πιστευω (χωρις να θελω να σου φουσκωσω τα μυαλα) μπορεις να κανεις μια παρα πολυ καλη μεταμοσχευση. οι φωτο σου μου θυμιζουν την περιπτωση που εχει ο οζγκουρ σε φωτο με τα 10000 τριχοθυλακια.

Μονη προυποθεση: 1. Να εχεις το χρημα
2. Να εχεις καλη δοτρια και αν δεν φτανει να εχεις γενι ή/και αλλες τριχες σωματος ποθ να κολλανε σχετικα με τα μαλλια σου.
 

badday

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

... την δοτρια περιοχη του παιδιου πως την διακρινατε απο τις φωτο που ανεβασε; :chinscratch
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

alekontas είπε:
Nα δείς που θα είναι ότι πρέπει για Τουρκία μεριά......ε?ε?ε? :D

Χαχα..ντα΄ξει ρε μην βαράς! Ας πάει όπου θέλει! Ντάξει εγώ έχω κάνει καλή προσωπική εμειρία στην Τουρκία. Τί να πω; Ότι δεν λέει;

Ας πάει Χάτσον που έχει δείξει καλύτερα από Ουμάρ. Πάρα πολύ καλύτερα.
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

badday είπε:
... την δοτρια περιοχη του παιδιου πως την διακρινατε απο τις φωτο που ανεβασε; :chinscratch

Δεν την καταλάβαμε φίλε. Υποθέσεις κάνουμε. Όταν θα ανεβάσει φωτό, τότε θα μπορέσαουμε να εκφέρουμε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη. Αλλά πάλι χωρίς να είμαστε γιατροί ή ειδικοί.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Αλλο να προσπαθεις να αναπτερωσεις το ηθικο καποιου....και αλλο να του λες αυτα που του λετε......
το συγκεκριμενο κεφαλι δεν ειναι καθολου καλη περιπτωση για μεταμοσχευση....ας μην γελιομαστε....καλο ειναι να ειναι προσγειωμενος ο ανθρωπος.....και οχι να περιμενει λαγους με πετραχιλια....και στο τελος αν δε του αρεσει το αποτελεσμα....ειναι που ειναι η τελευταια του ελπιδα η μεταμοσχευση.....θα τον απογοητευση κι αυτη...και μετα παει....τον χανουμε....

Λοιπον να πω κι εγω τι πιστευω...αφου αυτο κανουμε ολοι εδω περα.....
Το κεφαλι σου φιλε μου...ειναι δυσκολη περιπτωση.....η αραιωση σου...εχει παρα πολυ μεγαλη εκταση.....πολυ μεγαλη ομως...
και παει απο μπρος εως πισω...και τα πλαγια σου εν το μεταξυ δε βοηθανε καθολου....μιας και εχουν υποχωρησει και κατεβει παρα πολυ....
κι εκτος οτι εχεις καραφλα απο μπρος εως πισω....ειναι και πολυ φαρδια....
με 10κ θυλακες το κεφαλι σου θα δειχνει ακομα πολυ αραιο....οι 10κ δεν φτανουν για τετοια αραιωση.....χρειαζεσαι 15κ τουλαχιστον.....
απ τις οποιες οι μισες περιπου θα ειναι γενια/σωματος κτλπ γιατι η δοτρια του κεφαλιου σου δε την βλεπω για πανω απο 8κ το μαξιμουμ.....
Επισης οι τριχες σωματος δεν καλυπτουν το ιδιο καλα με τις τριχες κεφαλιου....ουτε εχουν ιδια υφη....
Οποτε δυσκολα τα πραγματα φιλαρακι......εισαι δυσκολη περιπτωση.....και μην περνουν τα μυαλα σου αερα...να εισαι προσγειωμενος και να εχεις πολυ πολυ ρεαλιστικες απαιτησεις......για να μην προσγειωθεις αποτομα....η αληθεια καλο ειναι να λεγεται....
και επειδη βλεπω οτι εισαι πολυ νεος ακομα στις μεταμοσευχεις...και στα πρωτα βιντεο που ειδες.....εμεινες με το στομα ανοιχτο......να ξερεις οτι τα πραγματα δεν ειναι καθολου απλα....και καθολου ετσι οπως στα παρουσιαζουν....ειναι πολυ πιο δυσκολα.....
Αλλα οπως και να χει....μπορεις να κανεις πολλα για το κεφαλι σου και να εχεις μια μετρια η αξιοπρεπη εμφανιση για να κυκλοφορησεις εξω....αλλα μεχρι εκει....μην περιμενεις ουτε μαγικα ουτε θαυματα....ουτε να δεις καποιος το κεφαλι σου και να το ζηλεψει....απλα θα παρεις στην καλυτερη ενα αποτελεσμα που θα μπορεις να κυκλοφορησεις εξω στον δρομο χωρια να ντρεπεσαι πλεον.....

** και οπως εχουν πει κι αλλα παιδια.....ψυχολογος ουτε εγω ειμαι....αλαλ θα συμφωνησω με αυτους που ειπαν οτι κλαιγεσαι....γιατι οντως κανεις σαν παιδακι που δε του αγορασαν το τζι αι τζο και κλαιει......εισαι μεγαλος ανθρωπος 35 χρονων....και σαν αντρας που εισαι ωφειλεις να αντιμετωπιζεις τα προβληματα σου με τον τροπο που τους αξιζει.....και οχι να κρυβεσαι πισω απ αυτα σαν κοριτσακι.....
ειναι αλλοι στην ηλικια σου...που εοχυν γυναικες παιδια και δεν εχουν λεφτα αυτη τη στιγμη να ταισουν την οικογενεια τους....να πληρωσουν το νοικι....χρωστανε στις τραπεζες και του πετανε στο δρομο γιατι εχουν μεινει χωρις δουλεια.....και παρ ολα αυτα βγαινουν εξω και το παλευουν...κι εσυ καθεσαι και κλαισ για τις τριχες??? σοβαρεψου λιγο.....και αντιμετωπησε την κατασταση σαν αντρας αδερφε....γινε παραδειγμα προς μιμηση....γιατι τωρα σε ολους δειχνεις οτι εισαι παραδειγμα προς αποφυγη.....
και τελος παντων ζησε την ζωη σου οπως αρμοζει στην ηλικια σου....βγες εξω διασκεδασε...κανε βολτες ταξιδια....εισαι αρτιμελης εχεις υγεια....
ζησε αυτα που σου χαριζει η ζωη στην ηλικια που εισαι.....πηγαινε και με γυναικες επι πληρωμη μοντελα στην τελικη....δεν ειναι ντροπη...ολοι οι διασιμοι αυτο κανουν....με πορνες πολυτελειας πανε.....και ξεκολα απ την κατασταση που εισαι....
γιατι τωρα ειναι τα χρονια σου...κι αν τωρα κανεις ετσι?? αργοτερα που θα αρχισεις να ασπριζεις να κανεις ρυτιδες να γερνας...και να ασχημενεις....και να χανεις την υγεια την ευεξια την δυναμη και την νεανικοτητα που τωρα την θεωρεις δεδομενη(αλλα την εχεις φυλακισει) τοτε τι θα κανεις δλδ???
δε φταιει η καραφλα φιλε.....φταιει η σταση ζωη σου.....και ο τροπος σκεψης σου....να τον αλλαξεις....
αυτα ως προς τον ψυχολογικο τομεα....στα ειπα μηπως σε βοηθησω να τα δεις αλλιως....γιατι τα βλεπεις λαθος...και να τονισω παλι οτι δεν ειμαι ψυχολογος....ειπα απλα οτι θεωρησα σωστο....
 

Ε.Α.

New Member
Απ: Λίγο πριν την μεταμόσχευση

Panos1982 είπε:
Αλλο να προσπαθεις να αναπτερωσεις το ηθικο καποιου....και αλλο να του λες αυτα που του λετε......
το συγκεκριμενο κεφαλι δεν ειναι καθολου καλη περιπτωση για μεταμοσχευση....ας μην γελιομαστε....καλο ειναι να ειναι προσγειωμενος ο ανθρωπος.....και οχι να περιμενει λαγους με πετραχιλια....και στο τελος αν δε του αρεσει το αποτελεσμα....ειναι που ειναι η τελευταια του ελπιδα η μεταμοσχευση.....θα τον απογοητευση κι αυτη...και μετα παει....τον χανουμε....

Λοιπον να πω κι εγω τι πιστευω...αφου αυτο κανουμε ολοι εδω περα.....
Το κεφαλι σου φιλε μου...ειναι δυσκολη περιπτωση.....η αραιωση σου...εχει παρα πολυ μεγαλη εκταση.....πολυ μεγαλη ομως...
και παει απο μπρος εως πισω...και τα πλαγια σου εν το μεταξυ δε βοηθανε καθολου....μιας και εχουν υποχωρησει και κατεβει παρα πολυ....
κι εκτος οτι εχεις καραφλα απο μπρος εως πισω....ειναι και πολυ φαρδια....
με 10κ θυλακες το κεφαλι σου θα δειχνει ακομα πολυ αραιο....οι 10κ δεν φτανουν για τετοια αραιωση.....χρειαζεσαι 15κ τουλαχιστον.....
απ τις οποιες οι μισες περιπου θα ειναι γενια/σωματος κτλπ γιατι η δοτρια του κεφαλιου σου δε την βλεπω για πανω απο 8κ το μαξιμουμ.....
Επισης οι τριχες σωματος δεν καλυπτουν το ιδιο καλα με τις τριχες κεφαλιου....ουτε εχουν ιδια υφη....
Οποτε δυσκολα τα πραγματα φιλαρακι......εισαι δυσκολη περιπτωση.....και μην περνουν τα μυαλα σου αερα...να εισαι προσγειωμενος και να εχεις πολυ πολυ ρεαλιστικες απαιτησεις......για να μην προσγειωθεις αποτομα....η αληθεια καλο ειναι να λεγεται....
και επειδη βλεπω οτι εισαι πολυ νεος ακομα στις μεταμοσευχεις...και στα πρωτα βιντεο που ειδες.....εμεινες με το στομα ανοιχτο......να ξερεις οτι τα πραγματα δεν ειναι καθολου απλα....και καθολου ετσι οπως στα παρουσιαζουν....ειναι πολυ πιο δυσκολα.....
Αλλα οπως και να χει....μπορεις να κανεις πολλα για το κεφαλι σου και να εχεις μια μετρια η αξιοπρεπη εμφανιση για να κυκλοφορησεις εξω....αλλα μεχρι εκει....μην περιμενεις ουτε μαγικα ουτε θαυματα....ουτε να δεις καποιος το κεφαλι σου και να το ζηλεψει....απλα θα παρεις στην καλυτερη ενα αποτελεσμα που θα μπορεις να κυκλοφορησεις εξω στον δρομο χωρια να ντρεπεσαι πλεον.....

** και οπως εχουν πει κι αλλα παιδια.....ψυχολογος ουτε εγω ειμαι....αλαλ θα συμφωνησω με αυτους που ειπαν οτι κλαιγεσαι....γιατι οντως κανεις σαν παιδακι που δε του αγορασαν το τζι αι τζο και κλαιει......εισαι μεγαλος ανθρωπος 35 χρονων....και σαν αντρας που εισαι ωφειλεις να αντιμετωπιζεις τα προβληματα σου με τον τροπο που τους αξιζει.....και οχι να κρυβεσαι πισω απ αυτα σαν κοριτσακι.....
ειναι αλλοι στην ηλικια σου...που εοχυν γυναικες παιδια και δεν εχουν λεφτα αυτη τη στιγμη να ταισουν την οικογενεια τους....να πληρωσουν το νοικι....χρωστανε στις τραπεζες και του πετανε στο δρομο γιατι εχουν μεινει χωρις δουλεια.....και παρ ολα αυτα βγαινουν εξω και το παλευουν...κι εσυ καθεσαι και κλαισ για τις τριχες??? σοβαρεψου λιγο.....και αντιμετωπησε την κατασταση σαν αντρας αδερφε....γινε παραδειγμα προς μιμηση....γιατι τωρα σε ολους δειχνεις οτι εισαι παραδειγμα προς αποφυγη.....
και τελος παντων ζησε την ζωη σου οπως αρμοζει στην ηλικια σου....βγες εξω διασκεδασε...κανε βολτες ταξιδια....εισαι αρτιμελης εχεις υγεια....
ζησε αυτα που σου χαριζει η ζωη στην ηλικια που εισαι.....πηγαινε και με γυναικες επι πληρωμη μοντελα στην τελικη....δεν ειναι ντροπη...ολοι οι διασιμοι αυτο κανουν....με πορνες πολυτελειας πανε.....και ξεκολα απ την κατασταση που εισαι....
γιατι τωρα ειναι τα χρονια σου...κι αν τωρα κανεις ετσι?? αργοτερα που θα αρχισεις να ασπριζεις να κανεις ρυτιδες να γερνας...και να ασχημενεις....και να χανεις την υγεια την ευεξια την δυναμη και την νεανικοτητα που τωρα την θεωρεις δεδομενη(αλλα την εχεις φυλακισει) τοτε τι θα κανεις δλδ???
δε φταιει η καραφλα φιλε.....φταιει η σταση ζωη σου.....και ο τροπος σκεψης σου....να τον αλλαξεις....
αυτα ως προς τον ψυχολογικο τομεα....στα ειπα μηπως σε βοηθησω να τα δεις αλλιως....γιατι τα βλεπεις λαθος...και να τονισω παλι οτι δεν ειμαι ψυχολογος....ειπα απλα οτι θεωρησα σωστο....

Φίλε Πάνο, δηλαδή με μια καλή ριπέαρ, δεν θα γίνει ουτε Ν3 λες;
 
Μπλουζα