Λίγο βοήθεια παιδιά !!

Georgie

Well-Known Member
Ξεκινά και κάνε έρευνα για laser αφαίρεσης tattoo άμεσα .
Κάνε σωστή έρευνα, και αν έχεις άγνοια πως να κινηθείς θα σε βοηθήσω ψάχνοντας για εσένα ειλικρινά.
Μη τη ξανακάνεις την ανοησία όμως φίλε .

Ασχολούμαι επειδή στεναχωρέθηκα βλέποντας τη ζημιά που σου έκαναν στο κεφάλι .Και με δική σου ευθύνη όμως.

Όποιος μπορεί να προτείνει και να κατευθύνει το φίλο σε υπεύθυνη κλινική αφαίρεσης tattoo ας το κάνει
Κρίμα είναι νέο παιδί να τραβάει αυτό .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xarhs

New Member
Ξεκινά και κάνε έρευνα για laser αφαίρεσης tattoo άμεσα .
Κάνε σωστή έρευνα, και αν έχεις άγνοια πως να κινηθείς θα σε βοηθήσω ψάχνοντας για εσένα ειλικρινά.
Μη τη ξανακάνεις την ανοησία όμως φίλε .

Ασχολούμαι επειδή στεναχωρέθηκα βλέποντας τη ζημιά που σου έκαναν στο κεφάλι .Και με δική σου ευθύνη όμως.

Όποιος μπορεί να προτείνει και να κατευθύνει το φίλο σε υπεύθυνη κλινική αφαίρεσης tattoo ας το κάνει
Κρίμα είναι νέο παιδί να τραβάει αυτό .
Ευχαριστώ για τν χρόνο σου φίλε μου , και όπως είπες οποίος έχει να μου προτείνει κάτι είμαι όλος αυτιά .. thanks!!
 

F1ght3r

Well-Known Member
Πριν κάποιους μήνες είχε έρθεις στο forum η Μαρία Κωλώνι. Είναι μέλος αλλα παρουσιάσεις δεν έχει κάνει.



 
Τελευταία επεξεργασία:

Quarantine

Active Member
Κάτι τέτοιο θα ήθελε να σου κάνει μάλλον αλλά σε χαντακωσε ο τύπος.
 

Nick33

New Member
Για λασερ βρήκα ένα στην Θεσσαλονίκη ..έχουν ξανά κάνει αφαίρεση smp δηλαδή είδα κάποια φωτό .. τώρα για το smp δυστυχώς στην Ελλάδα η επιλογές είναι πολύ λίγες .. μια κυρία βρήκα που ασχολείται και έχει αρκετές πριν και μετά φωτός ..

Κάτι τέτοιο θα ήθελε να σου κάνει μάλλον αλλά σε χαντακωσε ο τύπος.
Τελικά τι έκανες αδερφέ;
 
Μπλουζα