Λίγο βοήθεια παιδιά !!

Xarhs

New Member
Καλησπέρα παιδιά .. δν θέλω να σας κουράσω γι'αυτό θα είμαι πολύ σύντομος !!

Έχω κάνει hair tattoo (smp) αλά πολύ αποτυχημένο και είναι χάλια ! Ψάχνω επηγοντος να το Καλυψώ .σκέφτομαι για κάποια μετασοχευση να πάει από πάνω .. όποιος μπορεί να δώσει λίγο φως στο θέμα μου παρακαλάω !! Η να μου προτείνει κάτι άλλο να κάνω εκτός από λασερ π.χ ούτε να δώσω ένα σκασμός λεφτά για μεταμόσχευση .. ευχαριστώ αλάνια
 

Συνημμένα

  • IMG_20210929_133619.jpg
    IMG_20210929_133619.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 443
  • IMG_20210929_133604.jpg
    IMG_20210929_133604.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 427

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flag17

Well-Known Member
Χάρη δυστυχώς εκεί που το έχεις φτάσει ότι μαλλί και να κάνεις μεταμόσχευση δεν καλύπτεται θεωρώ. Που το έκανες αυτό το smp ? Να κάνεις κάποιο tattoo στο κεφάλι το σκέφτεσαι ?
 

Flag17

Well-Known Member
Όχι τατού μαλλιά , κάποιο σχέδιο πάνω στο κεφάλι λέω . Να στο πατήσει πάνω από αυτό . Που το έκανες τελικά ?
 

Xarhs

New Member
Τι σχέδιο όμως θα μπορούσε να καλύψει αυτό ; Το έκανα σε έναν και καλά που το σπούδασε αλά το κατέστρεψε
 

giorgosv

Active Member
Καλησπέρα φίλε. Laser για αφαίρεση tattoo μπορείς να κάνεις. Με τον ίδιο τρόπο αφαιρούν κανονικά τατουάζ. Μόνο έτσι θα φύγει εντελώς αυτό που σου έκαναν.
Από εκεί και πέρα έχεις επιλογές. Ξανά smp από επαγγελματία, μεταμόσχευση, πρόσθετο, ξυρισμα κεφαλιού.
 

Xarhs

New Member
Ευχαριστώ για την απάντηση.. απλά δν θέλω καθόλου να μπλέξω με λασερ αυτό είναι το θέμα ..άμα πάω σε αφαίρεση λασερ μετά πάμε αλλού
 

giannis1991

Well-Known Member
Θες να στείλεις στην Μαρια Κολωνη που κάνει smp μπας και σε κατευθυνει?Δεν την ξερω προσωπικα αλλά επειδή ασχολείται με αυτό και από ότι φαίνεται με πολυ καλα αποτελέσματα ίσως να σε ξεκλειδώσει για το πως πρεπει να κινηθείς..
 

giorgosv

Active Member
Ευχαριστώ για την απάντηση.. απλά δν θέλω καθόλου να μπλέξω με λασερ αυτό είναι το θέμα ..άμα πάω σε αφαίρεση λασερ μετά πάμε αλλού

Δεν βλεπω αλλο τροπο. Αν πχ δεν σβησει το τριγωνακι που σου εχουν κανει κοντα στους κροταφους τι αλλο να κανεις? δεν ειναι δυσκολη η εφαρμογη του laser για αφαιρεση τατουαζ με 2-3 εφαρμογες θα φυγει εντελως. ψαξτο. καλη επιτυχια
 

Georgie

Well-Known Member
Δεν βλεπω αλλο τροπο. Αν πχ δεν σβησει το τριγωνακι που σου εχουν κανει κοντα στους κροταφους τι αλλο να κανεις? δεν ειναι δυσκολη η εφαρμογη του laser για αφαιρεση τατουαζ με 2-3 εφαρμογες θα φυγει εντελως. ψαξτο. καλη επιτυχια
Ξέρεις για τι διαδικασία μιλάμε φίλε?
Ειδικά σε αυτη την έκταση?

Καλα ρε φίλε Χάρη
Δε μπορω να καταλάβω .
Οταν στο σχεδίασε, του είπες προχωρα?

Στη φάση που εισαι δε μπορεις να κανεις πολλα δυστυχώς φίλε .
Μάλλον καλυτερα να συμβιβαστείς .
Τα λίγα που μπορεις ίσως να κανεις να ξέρεις οτι κοστίζουν αρκετά παραπάνω απ´οσο νομίζεις .
 

Xarhs

New Member
Ξέρεις για τι διαδικασία μιλάμε φίλε?
Ειδικά σε αυτη την έκταση?

Καλα ρε φίλε Χάρη
Δε μπορω να καταλάβω .
Οταν στο σχεδίασε, του είπες προχωρα?

Στη φάση που εισαι δε μπορεις να κανεις πολλα δυστυχώς φίλε .
Μάλλον καλυτερα να συμβιβαστείς .
Τα λίγα που μπορεις ίσως να κανεις να ξέρεις οτι κοστίζουν αρκετά παραπάνω απ´οσο νομίζεις .


Ξέρω ακριβώς που έμπλεξα ..μου έλεγε ότι θα σβήσει και θα φαίνεται πολύ ελαφρύ .. τι να πω δν ξέρω έχω σκεφτεί τα πάντα πραγματικά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Ξέρω ακριβώς που έμπλεξα ..μου έλεγε ότι θα σβήσει και θα φαίνεται πολύ ελαφρύ .. τι να πω δν ξέρω έχω σκεφτεί τα πάντα πραγματικά
Πριν ποσο καιρο το έκανες , φαίνεται πρόσφατο .
Οτι με το καιρο θα εξασθενίσει ειναι σίγουρο, οχι αρκετά όμως για να μη φαίνεται .
Επίσης καλο θα ηταν να αναφέρεις το ονομα του studio που το έκανες
Έτσι θα προστατεύσεις άλλους που ίσως εχουν βάλει στο radar για smp.
 

Xarhs

New Member
Πριν ποσο καιρο το έκανες , φαίνεται πρόσφατο .
Οτι με το καιρο θα εξασθενίσει ειναι σίγουρο, οχι αρκετά όμως για να μη φαίνεται .
Επίσης καλο θα ηταν να αναφέρεις το ονομα του studio που το έκανες
Έτσι θα προστατεύσεις άλλους που ίσως εχουν βάλει στο radar για smp.
Το έκανα πριν 6 μήνες ..
Θα τα αναφέρω όλα γιατί το παλικάρι δν παραδέχεται καν το λάθος του είναι απαράδεκτος .. απλός δν είναι το θέμα αυτό τώρα ..πιο πολύ είναι να βρω μια λύση αλά θα το αναφέρω σίγουρα
 

Georgie

Well-Known Member
Το έκανα πριν 6 μήνες ..
Θα τα αναφέρω όλα γιατί το παλικάρι δν παραδέχεται καν το λάθος του είναι απαράδεκτος .. απλός δν είναι το θέμα αυτό τώρα ..πιο πολύ είναι να βρω μια λύση αλά θα το αναφέρω σίγουρα
Ψάξου με laser tattoo removal τοτε .
Ειναι η μοναδική λύση
Δεν υπαρχει κατι άλλο
 

Georgie

Well-Known Member
Υπάρχει κάποιο προϊόν που να το σβήσει ; Αν γνωρίζεις βέβαια .. η μετά σκέφτηκα ακόμα και hair system άστα
Οχι δεν υπαρχει .
Και το hairsystem πανάκριβο ειναι ,Ασε που δε θα σε βολέψει αφού το μεγαλυτερο λάθος ειναι η πολυ χαμηλή και ευθεια hairline .
Επίσης φαίνεται οτι το μελάνι ειναι αρκετά σκούρο και δε κανει blend με τα μαλλια ακομα και αν τα ξυρίσεις .

Αν σε ενοχλεί πολυ να φορας σκούφο και καπέλα , δεν υπαρχει κατι άλλο εκτός απο το laser φίλε .
 

Xarhs

New Member
Μπλεξαμε
Οχι δεν υπαρχει .
Και το hairsystem πανάκριβο ειναι ,Ασε που δε θα σε βολέψει αφού το μεγαλυτερο λάθος ειναι η πολυ χαμηλή και ευθεια hairline .
Επίσης φαίνεται οτι το μελάνι ειναι αρκετά σκούρο και δε κανει blend με τα μαλλια ακομα και αν τα ξυρίσεις .

Αν σε ενοχλεί πολυ να φορας σκούφο και καπέλα , δεν υπαρχει κατι άλλο εκτός απο το laser φίλε .
Μπλεξαμε αδερφέ .. ευχαριστώ να είσαι καλά
 

Gianney

Well-Known Member
Ερε φίλε έμπλεξες, έπρεπε ν πάρεις τον Βαλάντη να σου γράψει σε ένα χαρτάκι όπως λέει και το τραγούδι του,τον γιατρό που έκανε αυτός smp γιατί φαίνεται άψογο
 

bobby

Well-Known Member
Φίλοι μου η λύση για την καράφλα είναι φάρμακα ή/και μεταμόσχευση όλα τα αλλά είμαι ημίμετρα και με προβλήματα. Αν δεν μπορείς με τα φάρμακα και την ΜΜ καλύτερα ξύρισμα ….
 
Μπλουζα