ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΑΔΙΚΑ BAN

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

stalaras

New Member
κυριοι όλοι ήμασταν αυτόπτες μάρτυρες τις ευνοϊκής μεταχείρισης του PANOSLYDIOS από την πλευρά του CHS .ο PANOLYDIOS σε κάθε του πρόταση εμμέσως πλην σαφώς υπονοεί ότι είμαστε χαμηλής νοημοσύνης από την νικαράγουα που δεν αξίζει να μας απαντάει σε έναν έναν ξεχωριστά αλλα όλους μαζί σαν λαϊκές μάζες επειδή κατέχει την γνώση (curezone) ...και οποιος τολμήσει να τον ειρωνευτεί η θα φάει ban η προειδοποίηση.ο DIMIT έφαγε ban επειδή είπε πλάσμα ωκεανού αν είναι δυνατόν, ο tylerD έφαγε ban επειδή μίλησε όπως αξίζει στον PANOLYDOS και τον wenzem και ο gpireas πήρε προειδοποίση ότι άμα δεν είναι καλο παιδί θα φάει ban...κλειδώθηκε το θέμα του 234 ενώ το θέμα του panoslydios έμεινε ανοιχτό... και όλα αυτά για έναν χομπίστα που δεν έχει καν ανδρογενετική αλωπεκία,που στον ελεύθερο χρόνο του δηλαδή όλο το 24ορο είναι στο CUREZONE και μετά επειδή δεν έχει με ποιον να τα πει έρχεται και τα λέει εδώ ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ??!!!
και για να μην παρεξηγηθούμε εγώ δεν είμαι από τα άτομα στιλ vag25 που ζητάνε την φίμωση ... αλλα ζητάω όλοι να έχουμε ισα δικαιώματα όπως αυτός μας λέει στη μάπα εμμέσως πλην σαφώς ότι είμαστε χαμηλής νοημοσύνης έτσι θέλω να έχω και εγώ το δικαίωμα να απαντάω κατάλληλα χωρίς βρισιές πάντα... και όχι με το παραμικρό προειδοποίηση, ban, κλείδωμα θέματος επειδή είναι κολλητάρια του CHS...αυτό καταστρέφει την κοινότητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Δεν υπαρχει καμια ευνοικη μεταχειριση.

Απλα καποιοι δεν γνωριζουν την εννοια του διαλογου και εχουν λιγο χουντικη νοοτροποια.Καλη ωρα.
Τους χαλαει η διαφορετικη αποψη και βριζουν οταν δεν τους αρεσει.

Θα ελεγα οτι υπηρχε ανοχη σε τετοια ατομα.Χωρις να υπονοω οτι ο chs δεν κανει δικαια την δουλεια του.
Ισα ισα.

Ποια φιμωση ζηταω εγω ρε?Φιμωση στις προσβολες και βρισιες?Πας καλα?Βρες ενα ποστ μου που φιμωσα ΑΠΟΨΗ. Α Π Ο Ψ Η.
Μπορεις να διακρινεις την διαφορα του προσβλητικου ποστ σε προσωπικο επιπεδο,απο την μαμημενη την ΑΠΟΨΗ?Εχουν καμια σχεση?
Εχεις καταλαβει εστω 1% απο αυτα που γραφω?

Φιλε μου αυτο το ποστ ειναι κυριολεκτικα εκτος τοπου και χρονου σορρυ.
Πρεπει να αρχισουμε να μαθαινουμε απο την αρχη τι ειναι ο διαλογος και τι η φιμωση.
Δεν θα μπω σε αυτη την διαδικασια.
 

stalaras

New Member
vag25 είπε:
Δεν υπαρχει καμια ευνοικη μεταχειριση.

Απλα καποιοι δεν γνωριζουν την εννοια του διαλογου και εχουν λιγο χουντικη νοοτροποια.Καλη ωρα.
Τους χαλαει η διαφορετικη αποψη και βριζουν οταν δεν τους αρεσει.

Θα ελεγα οτι υπηρχε ανοχη σε τετοια ατομα.Χωρις να υπονοω οτι ο chs δεν κανει δικαια την δουλεια του.
Ισα ισα.

Ποια φιμωση ζηταω εγω ρε?Φιμωση στις προσβολες και βρισιες?Πας καλα?Βρες ενα ποστ μου που φιμωσα ΑΠΟΨΗ. Α Π Ο Ψ Η.
Εχεις καταλαβει εστω 1% απο αυτα που γραφω?

Φιλε μου αυτο το ποστ ειναι κυριολεκτικα εκτος τοπου και χρονου σορρυ.
Πρεπει να αρχισουμε να μαθαινουμε απο την αρχη τι ειναι ο διαλογος και τι η φιμωση.
Δεν θα μπω σε αυτη την διαδικασια.


Chs Έγραψε:
Αν εσύ έχεις μάθει να είσαι τουρκόγυφτας και να μην ξέρεις πως να πεις το κάθε τι παρά μόνο με προσβολές δεν σου φταίει κανείς... Δεν σου πούλησα καμία μούρη.. σου ζήτησα να μιλάς πιο ωραία, και το ποιός είναι γίδι από τους 2μας είναι ξεκάθαρο..

Δηλαδή θα πρέπει να κάνω ειδική παράκληση με pm σε εσένα για την συμπεριφορά σου;; Είναι δύσκολο να μιλάς πιο ευγενικά;; Εδώ είναι forum αδερφέ όχι λαχαναγορά.. εκεί βάλε και φωνή βάλε και κεφαλαία.. εδώ θα πρέπει να ακολουθείς κάποιους κανόνες.. Δεν σου αρέσει; Μην ξανα μπεις.. έχεις την επιλογή εξάλλου..



vag25 Έγραψε:
χαχα
+1.

ΥΓ.Ποιο σβησιμο account βρε gpeiraias.χαχα
Τι ειναι αυτα που λες?
Απλα δεν ξαναμπαινεις.Θα το ξεπερασουμε.
Οσα ποστ εχω δει δικα σου αλλωστε μεσα στην 37χρονη εμπειρια και σοφια ειναι.
Προσβολες,ειρωνιες και αλλες ομορφιες.
Απορω πως δεν εχεις φαει μπαν ακομα.Ειναι επειδη θελει να πουλησει μουρη ο chs..




:rifle
 

vag25

Well-Known Member
Και?
Που εβρισα?

Μπορεις να το χωνεψεις οτι εγω θελω διαλογο χωρις βρισιες και προσβολες?


ΥΓ.
Εγγραφη Αυγουστος 13.
9 δημοσιευσεις.
Μαλιστα.
τουλαχιστον αυτο ας μην μπαναριστει.Να προσεχεις λιγο.Hδη το πας καλα:D
ΥΓ2.Αν δεν κανω λαθος απαγορευονται τα διπλα,δεκαπλα accounts.
Ετοιμασου για ''φιμωση''.:D
 

panoslydios

New Member
Εστειλα ενα πμ στον 3746741 και του ειπα να μην χαλαει το υποστηρικτικο κλιμα που πρεπει να υπαρχει σε ενα φορουμ και οτι ειναι δικαιο να υπερασπιζομαι την θεση σχετικα με το να αναδεικνυω τις φυσικες
μεθοδους και να κατακρινω τα χημικα .

Και πηρα ως απαντηση:

''τις μαλακιες αυτες να τις βαλεις στον κωλο σου πουστρακι!!!

που σου αρεσει να γαμιεσαι παλιο αδερφαρα!

σου γαμω την μανα,αν γουσταρεις ελα να κανονισουμε να στο πω κ μες την μουρη σου απο κοντα!!''
 

vag25

Well-Known Member
panoslydios είπε:
Εστειλα ενα πμ στον 3746741 και του ειπα να μην χαλαει το υποστηρικτικο κλιμα που πρεπει να υπαρχει σε ενα φορουμ και οτι ειναι δικαιο να υπερασπιζομαι την θεση σχετικα με το να αναδεικνυω τις φυσικες
μεθοδους και να κατακρινω τα χημικα .

Και πηρα ως απαντηση:

''τις μαλακιες αυτες να τις βαλεις στον κωλο σου πουστρακι!!!

που σου αρεσει να γαμιεσαι παλιο αδερφαρα!

σου γαμω την μανα,αν γουσταρεις ελα να κανονισουμε να στο πω κ μες την μουρη σου απο κοντα!!''

lol

του εστειλα και εγω pm,να περιμενω αναλογες πολιτισμενες ομορφιες?:p


Aυτα αν θελει μπορει να τα δει νομιζω ο admin σε τετοιες περιπτωσεις.
Ελπιζω να εχεις γραψει μουφες Pano απο το μυαλο σου βγαλμενες.
Πραγματικα ευχομαι να μην επιβεβαιωθει.:)
 

panoslydios

New Member
Εγω προτεινω να φτιαξουμε ενα φορουμ ελληνικο σαν το Immortal αλλα και εκει χωρις τα ψευτοεναλλακτικα: οπως να πινεις οξειδιο ασημιου,χημικο ιωδιο,μηχανη ηλεκτρισμου rife,χαπια-συμπληρωματα κτλ. Θα ειναι απλα για βοτανα(υπαρχουν απειρα),φυτικα εκχυλισματα δεντρων λουλουδιων,αιθερια ελαια κτλ και οτιδηπορε φυτικο για την τριχοπτωση,βουρτσισμα,ρολλερ,ασκησεις μασαζ,ασκησεις για τους μυς του τριχωτου και γενικα ενα φορουμ ολιστικο που σε μεγαλο βαθμο θα βλεπει την υγεια των μαλλιων σαν ενδειξη προσωπικης υγειας.
 

vag25

Well-Known Member
Ειδικα Ελλαδα δεν θα ειχε επιτυχια κατι τετοιο.
Μην ενθουσιαζεται.

Στο εξωτερικο βλεπουν αποτελεσματα με εναλλακτικους τροπους.Εδω βλεπεις τι γινεται.
Λιγοι ειναι ανοιχτοι σε αυτα.

Το φορουμ θα εκλεινε πριν ανοιξει.Αλλα αφου το θες γιατι δεν το κανεις εσυ?
 

panoslydios

New Member
vag25 είπε:
Ειδικα Ελλαδα δεν θα ειχε επιτυχια κατι τετοιο.
Μην ενθουσιαζεται.

Στο εξωτερικο βλεπουν αποτελεσματα με εναλλακτικους τροπους.Εδω βλεπεις τι γινεται.
Λιγοι ειναι ανοιχτοι σε αυτα.

Το φορουμ θα εκλεινε πριν ανοιξει.Αλλα αφου το θες γιατι δεν το κανεις εσυ?

Πρεπει να εχει εστω και λιγη ανταποκριση.

Ρε γαμωτο ειμαστε στην ελλαδα και αντι να χρησιμοποιουμε οτι μας εχει δωσει η φυση ,φρεσκα και αποτελεσματικα αγοραζουμε τα γρασα του εξωτερικου :(

Eδω υπαρχει απλως ενα υποφορουμ που ο τιτλος του δεν καταξιωνει τη θεραπευτικη δυναμη της φυσης.
 

vag25

Well-Known Member
panoslydios είπε:
vag25 είπε:
Ειδικα Ελλαδα δεν θα ειχε επιτυχια κατι τετοιο.
Μην ενθουσιαζεται.

Στο εξωτερικο βλεπουν αποτελεσματα με εναλλακτικους τροπους.Εδω βλεπεις τι γινεται.
Λιγοι ειναι ανοιχτοι σε αυτα.

Το φορουμ θα εκλεινε πριν ανοιξει.Αλλα αφου το θες γιατι δεν το κανεις εσυ?

Πρεπει να εχει εστω και λιγη ανταποκριση.

Ρε γαμωτο ειμαστε στην ελλαδα και αντι να χρησιμοποιουμε οτι μας εχει δωσει η φυση ,φρεσκα και αποτελεσματικα αγοραζουμε τα γρασα του εξωτερικου :(

Eδω υπαρχει απλως ενα υποφορουμ που ο τιτλος του δεν καταξιωνει τη θεραπευτικη δυναμη της φυσης.

Ειμαι υπερ και των 2 ως τροφη για συζητηση.
Και για τα ''γρασα'' και για τις φυσικες μεθοδους.

Απλα δεν ειμαστε ετοιμοι να τα φιλοξενησουμε και τα 2.
Και εσυ εισαι απολυτος(σορρυ αλλα εισαι) και οι αλλοι το ιδιο.

Δουλεια ετσι και δεν γινεται.
 

stalaras

New Member
vag25 είπε:
Και?
Που εβρισα?

Μπορεις να το χωνεψεις οτι εγω θελω διαλογο χωρις βρισιες και προσβολες?


ΥΓ.
Εγγραφη Αυγουστος 13.
9 δημοσιευσεις.
Μαλιστα.
τουλαχιστον αυτο ας μην μπαναριστει.Να προσεχεις λιγο.Hδη το πας καλα:D
ΥΓ2.Αν δεν κανω λαθος απαγορευονται τα διπλα,δεκαπλα accounts.
Ετοιμασου για ''φιμωση''.:D

καταλαβαίνεις ότι διαβάζεις? η διαβάζεις ότι καταλαβαίνεις? δεν είπα πουθενά ότι έβρισες είπα ότι ψάχνεις την φίμωση και αποδεικνύεται από αυτά που είπες... τώρα άμα δεν το αντιλαμβάνεσαι και το παίζεις παναγια δεν μπορώ να πω κάτι άλλο λυπάμαι ο κόσμος αντιλαμβάνεται όμως... απαγορεύονται οι νέοι λογαριασμοί και δεν το κατάλαβα? τι έγινε ? ακυρώνεσαι vag25 μια ακόμα φορα μονος σου .. έλα γλείψε τον chs ... εισαι αξιολύπητος πραγματικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Orvilrvlafj

New Member
north face jacket
AAA Club Cruises From New York


City Council member arrives inside Harlem Success Academy 1, the flagship of her mushrooming charter-school networkHis idea is thereby ACCEPTED.Reform plans, no matter how technically sound, cannot be imposed without broad popular understanding and acceptance.Then we shot using doubles [on the mountain], and then more main drama with the actors in a refrigerated set.Related Posts.Romney also garners 47 percent of the Independent vote to Obama's 40 percent.Her father-in-law lives north of Montrose, in the town of Forest Lake, where he had a dairy farm and is now leasing land to a gas company.As he pushed the accelerator, the arrow of his on-screen speedometer moved farther to the right.They consist of two European copper beads and a wrought iron object, believed to be part of an ax, which was carefully buried near the center of the settlement.
Brees then led the Saints into field goal range, and Hartley hit a 43-yard attempt 鈥?but the Saints were called for holding, forcing Hartley to line up a 53-yarderRichards (Photo credit should read PAUL J.Sexy on the inside and the outside just like you.We have a political obligation to expose these programs, highlight how they impact oppressed communities in the U., Ryan said the state鈥檚 unemployment rate was 鈥渦nacceptable.re not banking on a sharp turnaround in the European economy.It can be worn as an insulating layer or just by itself.In the 1990s, North Korea publicly executed a top agricultural official following widespread starvation, Park said.Bernice ChorzepaLeft, right and centerBronx: Your postelection advice to President Obama: 鈥淣ow go to center鈥?(editorial, Nov.
Box 4000, 2-240L, Vacaville, CA 95696At this point I closed my laptop and joined the dinner party.and is now specifically a beginner area.His public apearances and TV appearances he made are both carved out of the exclusivity agreement.The Fourth Plinth brief is "quite open" says panellist Simons.Oh no, never.(France, Qatar) North American Premiere.Amid chants of "God is great.I have to ride my bike there from Chinatown, but it's worth it.Nintendo itself has projected that it will sell about 5.Why couldnt we have had a fisherman or a seafarer.
In every township there are shacks with no sanitation and electricityPlowman declined to say Thursday whether he will seek a life sentence.Nothing on Caleb he did a great job, said freshman receiver Stefon Diggs, who caught a career-high 11 passes for 152 yards.Clearly, then, the prevailing sentiment is daily becoming cloudier.Crew will report to Mr.That night and the following day passed in a blur of sobbing and sleeplessness and fruitless attempts to call Meena, then Luke, then Meena again.The concussion from the bombs were so great that every tile on the walls and floors of the home had been knocked from the walls.All this is possible because, nearly 12 years after leaving office still marred by impeachment, the former president is arguably the most popular figure on the political scene.
north face jackets sale
north face jacket
In November 2009, a former police chief of the Prince George鈥檚 County鈥檚 town of Morningside was charged with selling a stolen gun to a civilian (The Washington Post, November 18, 2009)Also seen at the fair were Stephanie Seymour, John Currin and Rachel Feinstein, Thelma Golden, Stefano Tonchi, Jil Sander, Cynthia Rowley and Chuck Close, not to mention musicians Shakira, Beyonce, Jay-Z, Grace Jones, and Lenny Kravitz.The dramatic 1,280ft verdant Matterhorn before you is known to locals as Makana (or "gift") but in the film was Bali Ha'i.
north face jackets for cheap
north face jackets sale
north face jackets sale
It will be going up for saleAlso interesting is of 2011 GDP growthby state from Tableau Software (HT: ).Avochi, a Congolese who as been in exile in Uganda since 2004."My brother came to get me.But the real mitigating factor, she argued, was that Gabriele had been acting in good faith.It faces two regional elections in May, first in Schleswig-Holstein and then crucially in the large state of North Rhine-Westphalia, regarded as a bellwether for the national political mood.Seabra's mother disputed the men were lovers.At the time of his affair Edwards was married to his wife, Elizabeth.Crew and a 14 screen movie theatre.Whenever she needs to show someone an apartment,.Imagine youre a Democrat representing a conservative state say, Joe Manchin from West Virginia.I mean, it鈥檚 been interesting to see how the U.
north face jackets sale
Together they could shoot an incoming missile in mid airSuch is the staggering debt that America has, it has caused more and more of a drag on our economy.We have Andre Ward, who won the Super 6 super middle-weight tournament recently, and he is based out of Oakland.鈥漇till, she was skeptical.(23.At that point the assistant steered him out of there and back to the hotel and the rest of the party came along.In Romney World, the Pentagons only role would be to engorge itself.Maybe you just looked really hot summer of '07.He and reliever Cory Wade packed up their lockers before Friday鈥檚 workout.am Comeaux, 112373, Camp D-Falcon 3, Angola, LA 70712.His good-natured attitude, his charisma, his wide smile -- they all came through.
north face jackets sale
north face jackets sale
Now the whispers are growing louderMost at risk include the porbeagle shark, the common skate, deepwater sharks and spiny dogfish.Santoro also claims that the single dad of 8 smoked pot and confessed to her that he stole $100,000 from Kate.The trial judge appointed a solo civil practitioner without any criminal trial experience much less any capital trial experience.107,200.The ancient citadel is a World Heritage site, while the modern industries and opulent shopping plazas of its richer quarters had made it one of the most sophisticated urban centres in the modern Levant.His coach, Will Ferrell pal Pete Carroll, openly expressed anger when he announced he was declaring eligibility for the NFL Draft earlier this year, saying Sanchez wasnt ready, and the fact that Sanchez hired his older brother as an agent seemed to confirm that notion.

http://www.thefashionthroughmyeyes.com/north-face802/
http://rusedin.ru/802-north-face/
http://www.amerikanews.com/802the-north-face/
http://royalweddingpaperdolls.org/north-face-outlet802/
http://www.amerikanews.com/802the-north-face/
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
είπα ότι ψάχνεις την φίμωση και αποδεικνύεται από αυτά που είπες... τώρα άμα δεν το αντιλαμβάνεσαι και το παίζεις παναγια δεν μπορώ να πω κάτι άλλο λυπάμαι ο κόσμος αντιλαμβάνεται όμως... απαγορεύονται οι νέοι λογαριασμοί και δεν το κατάλαβα? τι έγινε ? ακυρώνεσαι vag25 μια ακόμα φορα μονος σου .. έλα γλείψε τον chs να σε χαϊδέψει τα αυτάκια όπως τον panoslydios ...αξιολύπητος πραγματικά.

Ναι κανονικα στα φορουμ απαγορευονται οι διπλοι και πανω λογαριασμοι.
Πληροφοριακα.
Κανονικα εισαι για ''φιμωση''.(oχι οτι υπαρχουν κανονες ξερω γω για βρισιες,διπλα account,εχεις τους δικου σου εσυ).
LOL

Απο κει και περα ακρη δεν βγαζουμε.
Οταν απο ολα αυτα που γραφω τοσο καιρο εσυ εχεις καταλαβει οτι θελω την φιμωση και οχι το αναποδο,περαστικα σου.
Δεν χαλαω αλλο σαλιο.
Απλα μην ασχολεισαι και εσυ μαζι μου.
 

stalaras

New Member
vag25 είπε:
panoslydios είπε:
Εστειλα ενα πμ στον 3746741 και του ειπα να μην χαλαει το υποστηρικτικο κλιμα που πρεπει να υπαρχει σε ενα φορουμ και οτι ειναι δικαιο να υπερασπιζομαι την θεση σχετικα με το να αναδεικνυω τις φυσικες
μεθοδους και να κατακρινω τα χημικα .

Και πηρα ως απαντηση:

''τις μαλακιες αυτες να τις βαλεις στον κωλο σου πουστρακι!!!

που σου αρεσει να γαμιεσαι παλιο αδερφαρα!

σου γαμω την μανα,αν γουσταρεις ελα να κανονισουμε να στο πω κ μες την μουρη σου απο κοντα!!''

lol

του εστειλα και εγω pm,να περιμενω αναλογες πολιτισμενες ομορφιες?:p


Aυτα αν θελει μπορει να τα δει νομιζω ο admin σε τετοιες περιπτωσεις.
Ελπιζω να εχεις γραψει μουφες Pano απο το μυαλο σου βγαλμενες.
Πραγματικα ευχομαι να μην επιβεβαιωθει.:)

τα pm είναι για τα προβλήματα σας δεν μας αφορά ... και οι άντρες ποτε δεν βγάζουνε τα prive στην φορα...
 

Prosim

Member
Το να δημοσιοποιείς Pm (προσωπικά μηνύματα), ό,τι και να σου έχει πει ο άλλος, σε καθιστούν ΚΑΙ ρουφιάνο, εκτός από ψεύτη (τα έγγραφα του "κινέζου" πού είναι; ).

Είναι ντροπή αυτό που γίνεται. Δεν υποστηρίζω πλευρές και εξ αρχής σε προσέγγισα φιλικά, αυτά όμως που διαβάζω, ξεπερνούν κάθε όριο. Είσαι τουλάχιστον γελοίος με αυτό που έκανες και απορώ τι κάνουν οι διαχειριστές...

Είναι κρίμα για την κοινότητα.
 

stalaras

New Member
vag25 είπε:
stalaras είπε:
είπα ότι ψάχνεις την φίμωση και αποδεικνύεται από αυτά που είπες... τώρα άμα δεν το αντιλαμβάνεσαι και το παίζεις παναγια δεν μπορώ να πω κάτι άλλο λυπάμαι ο κόσμος αντιλαμβάνεται όμως... απαγορεύονται οι νέοι λογαριασμοί και δεν το κατάλαβα? τι έγινε ? ακυρώνεσαι vag25 μια ακόμα φορα μονος σου .. έλα γλείψε τον chs να σε χαϊδέψει τα αυτάκια όπως τον panoslydios ...αξιολύπητος πραγματικά.

Ναι κανονικα στα φορουμ απαγορευονται οι διπλοι και πανω λογαριασμοι.
Πληροφοριακα.

Απο κει και περα ακρη δεν βγαζουμε.
Οταν απο ολα αυτα που γραφω τοσο καιρο εσυ εχεις καταλαβει οτι θελω την φιμωση και οχι το αναποδο,περαστικα σου.
Δεν χαλαω αλλο σαλιο.
Απλα μην ασχολεισαι και εσυ μαζι μου.

ωραία που είδες τον διπλό λογαριασμό? φιλε προφανώς εκτος από δερματολόγο για την τριχόπτωση χρειάζεσαι και οφθαλμίατρο... αν και πιστεύω άμα κανεις πλύσεις με καστορέλαιο θα δεις ξεκάθαρα ότι είμαι ένας λογαριασμός STALARAS...
 

vag25

Well-Known Member
Prosim είπε:
Το να δημοσιοποιείς Pm (προσωπικά μηνύματα), ό,τι και να σου έχει πει ο άλλος, σε καθιστούν ΚΑΙ ρουφιάνο, εκτός από ψεύτη (τα έγγραφα του "κινέζου" πού είναι; ).

Είναι ντροπή αυτό που γίνεται. Δεν υποστηρίζω πλευρές και εξ αρχής σε προσέγγισα φιλικά, αυτά όμως που διαβάζω, ξεπερνούν κάθε όριο. Είσαι τουλάχιστον γελοίος με αυτό που έκανες και απορώ τι κάνουν οι διαχειριστές...

Είναι κρίμα για την κοινότητα.


Φιλε μου συμφωνω μαζι σου σε καποιον βαθμο.
Εσυ τι θα εκανες?
 

panoslydios

New Member
vag25 είπε:
panoslydios είπε:
vag25 είπε:
Ειδικα Ελλαδα δεν θα ειχε επιτυχια κατι τετοιο.
Μην ενθουσιαζεται.

Στο εξωτερικο βλεπουν αποτελεσματα με εναλλακτικους τροπους.Εδω βλεπεις τι γινεται.
Λιγοι ειναι ανοιχτοι σε αυτα.

Το φορουμ θα εκλεινε πριν ανοιξει.Αλλα αφου το θες γιατι δεν το κανεις εσυ?

Πρεπει να εχει εστω και λιγη ανταποκριση.

Ρε γαμωτο ειμαστε στην ελλαδα και αντι να χρησιμοποιουμε οτι μας εχει δωσει η φυση ,φρεσκα και αποτελεσματικα αγοραζουμε τα γρασα του εξωτερικου :(

Eδω υπαρχει απλως ενα υποφορουμ που ο τιτλος του δεν καταξιωνει τη θεραπευτικη δυναμη της φυσης.

Ειμαι υπερ και των 2 ως τροφη για συζητηση.
Και για τα ''γρασα'' και για τις φυσικες μεθοδους.

Απλα δεν ειμαστε ετοιμοι να τα φιλοξενησουμε και τα 2.
Και εσυ εισαι απολυτος(σορρυ αλλα εισαι) και οι αλλοι το ιδιο.

Δουλεια ετσι και δεν γινεται.

Tα εχω δοκιμασει τα δηλητηρια φιλε και απο εκει δεν ξαναπερναω .
Η νιασινη μου προκαλεσε τριχοπτωση σε πρωτο βαθμο. Ηπια χημικο ιωδιο απο τους αλλους του ψευτο εναλλακτικους που επισης αυτοδηλητηριαζονται και κοιμομουν για ολοκληρη τη μερα και μου ελεγανν οτι ειναι detox!!!!.Aν και το να βαφεις βαμμα ιωδιου για μενα ειχε ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ kαι πραγματικα αισθανομαι τυχερος που μου εβγαλε τοσο πολλα απο μεσα μου.
Εβαλα ενα χημικο σαμπουαν οταν ειχα τρελη ΣΔ που μου προκαλεσε τοσο εντονη φαγουρα μεχρι να ξυνομαι σε σημειο αιματος ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.

Και ομως υπαρχουν καποιο που ακομη υπερασπιζονται τετοια πραγματα και καυχιωνται για οτι μονο αυτο υπαρχει.Ναι μαθαινεις απο αυτα.Απλα μαθαινεις απο τις ζημιες που σου κανουν.

Η μινοξιδιλη πρηζει το προσωπο-κανενα λαδι-αιθεριο ελαιο δεν το κανει.
Οι βιταμινες σου καινε το στομαχι απο τα γαστρικα οξεα-τα βοτανα ειναι φαγητα και μπορεις να πιεις ενα βαμμα βοτανου μεχρι να μεθυσεις!!!!
Η φιναστεριδη σου αλλαζει το ορμονικο προφιλ σου.
Το διοξειδιο του τιτανιου στις αντιηλιακες παγιδευεται για χρονια στη λεμφικη κυκλοφορια.

Οι ακτινες x στις εξετασεις παγιδευονται επισης για χρονια στο σωμα μας.

Η λογικη ειναι οταν παμε να θεραπευσουμε κατι:''Mην κανεις παραπανω ζημια στον ευατο σου''.
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
ωραία που είδες τον διπλό λογαριασμό? φιλε προφανώς εκτος από δερματολόγο για την τριχόπτωση χρειάζεσαι και οφθαλμίατρο... αν και πιστεύω άμα κανεις πλύσεις με καστορέλαιο θα δεις ξεκάθαρα ότι είμαι ένας λογαριασμός STALARAS...

Τελος παντων εγω πιστευω οτι εισαι το ιδιο ατομο.Μεχρι και για καστορελαιο μας μιλας...
Ποσο πιο μπαμ ποια.

Μπορει να την γλυτωσεις ομως.Ας μην το συζηταμε και πολυ και καρφωνεσαι κριμα ειναι.
Παμε παρακατω.
 

stalaras

New Member
vag25 είπε:
stalaras είπε:
ωραία που είδες τον διπλό λογαριασμό? φιλε προφανώς εκτος από δερματολόγο για την τριχόπτωση χρειάζεσαι και οφθαλμίατρο... αν και πιστεύω άμα κανεις πλύσεις με καστορέλαιο θα δεις ξεκάθαρα ότι είμαι ένας λογαριασμός STALARAS...

Πριν εγραψες
stalaras είπε:
απαγορεύονται οι νέοι λογαριασμοί και δεν το κατάλαβα? τι έγινε ?
Τωρα που σου ειπα οτι μπαναρονται το γυριζεις?LOL

Τελος παντων εγω πιστευω οτι εισαι το ιδιο ατομο.Μεχρι και για καστορελαιο μας μιλας...
Ποσο πιο μπαμ ποια.

Μπορει να την γλυτωσεις ομως.Ας μην το συζηταμε και πολυ και καρφωνεσαι κριμα ειναι.
Παμε παρακατω.
ναι απαγορεύεται κάποιος να έμπαινε χωρίς όνομα και να κάνει ένα λογαριασμό? διακρίνω ανικανότητα αντίληψης τις κατάστασης? κόψε τα πορτοκαλια φιλε ...
τελικά ταιριάζετε με τον panoslydio ο ένας ρουφιανεύει τα prive και ο άλλος κάνει τον 007 για διπλούς λογαριασμούς ... φιλε δεν με νοιάζει το ban και ξέρω ότι θα το φάω γιατί με τόσο γλείψιμο που έριξες στον chs σίγουρα δεν θα μείνει ασυγκίνητος...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα