Κρεμα για ουλες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παστάς

New Member
Καλημερα!

Γνωριζει καποιος αν υπαρξει βελτιωση της τομης μετα απο μεθοδο Strip, χρησιμοποιωντας αλοιφη Kelosoft????

Εκανα μεταμοσχευση, πριν 7ετιας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Kelosoft!

Aν αποφασίσεις να χρησιμοποιήσεις kelosoft, να θυμάσαι πως το τραύμα πρέπει να έχει επουλωθεί πλήρως και πως το minimum που πρέπει να τη βάζεις είναι 6 μήνες

για ουλές επίσης καλές είναι οι Ellicina και ένα λαδάκι λεγόμενο Βio Οil ( http://www.bio-oil-direct.co.uk/)

βέβαια,
οι κρέμες μπορεί να βοηθήσουν άλλα μην περιμένεις θαύματα...
 

sovagg

New Member
Σημερα ειδα μια διαφημιση στην τηλεοραση για μια κρεμα που απ οτι λεει βοηθαει καθε ειδους μετεγχειρητικη ουλη να αποχρωματιστει κ γενικα να γινει πιο αορατη..Η τιμη της βεβαια ειναι λιγο τσιμπημενη(38 ευρω)..Αναρωτιεμαι αν βοηθαει στην επουλωση της τομης απο μεταμοσχευση..Ψαχνομαι αυτον τον καιρο για κατι που θα αποχρωματισει το κοκκινο χρωμα της τομης που εχω απο τη μεταμοσχευση που ειχα κανει 3 χρονια πριν...Τουλαχιστον για να μπορω να κουρευομαι πιο κοντα τωρα που εχω πλεον πολυ λιγα μαλλια στο πανω μερος του κεφαλιου...Γιατι καραφλα πανω κ μακρια μαλλια γυρω γυρω ειναι λιγο ακυρο..Λοιπον το λινκ της εν λογω κρεμας ειναι εδω--------->http://www.otc.gr/product_info.php?products_id=441
Γνωμες??Την εχει δοκιμασει κανεις??
 

xDante

Member
Απ: Κρεμα για ουλες

3 χρόνια ? :chinscratch
δεν ξέρω αν σου κάνει δουλειά αν και δεν χάνεις τπτ να δοκιμάσεις
παλαιότερα είχα δοκιμάσει μια κόκκινη κρέμα αλλά ήταν για πρόσφατο τράυμα δλδ στην διαδικασία επούλωσης για after εγχειρητική πολύ μετά δεν ξέρω

Sovagg έχεις καμιά φωτό πουθενά στο φόρουμ με την ουλή να δούμε ??
 

sovagg

New Member
Απ: Κρεμα για ουλες

Δλδ xDante δεν παιζει να κανει δουλεια η κρεμα για τοσο καιρο μετα την εγχειριση εεε???Εσενα αυτη η κοκκινη κρεμα που λες ειχε αποτελεσμα??Οχι,φωτο της ουλης δεν εχω αναρτησει στο φορουμ.Αν ειναι θα τραβηξω μια να την αναρτησω..
 

akol

Member
Απ: Κρεμα για ουλες

kelosoft είχα βαλει για διαστημα 6 μηνών πριν καμια πενταετια για να καλυψω ουλη απο κήλη.χαμένοs χρόνοs...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα