Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jdim

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Για τον Farjo στο Μαντσεστερ της Αγγλιας τι γνωμη εχουν τα εμπειρα μελη του site στις μεταμοσχευσεις??? Τωρα που η λιρα βρισκεται σε χαμηλα επιπεδα οι τιμες ειναι καλες. Σαν γιατρος θεωρειται κορυφη οπως αντιστοιχοι στην Κυπρο , Τουρκια ?? Σκεφτομαι μεταμοσχευση εξωτερικο αλλα προς Ευρωπη μερια μονο κ οχι Αμερικη. Θα βρισκομαι για ενα χρονο Αγγλια για σπουδες οποτε θα με ενδιεφερε πολυ να ακουσω γνωμες για τον Farjo.
Eυχαριστω
 

ano1986

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

καλησπερα παιδια..εχω διαβασει εξαιρετικα σχολεια σε ξενα φορυμ οσον αφορα τον γιατρο κεσερ στην τουρκια και συγκεγκριμενα στην αγκυρα...εχω δει και βιντεος με παρα πολυ καλα αποτελεσματα..ειδικευετε στην τεχνικη φυε..εσεις τι λετε? εχει παει κανεις?
 

ELEKRI

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ΓΕΙΑ ΣΑΣ παρολο που γραφω πρωτη φορα παρακαλουθω το φορουμ αρκετο καιρο
αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν εχει κανει καποιος μεταμοσχευση η αν γνωριζει κατι για τον μπρεντα θεοδωρο
http://www.brentastheodoros.gr/
ευχαριστω ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΑ
Υ.Γ. AN δεν επιτρεπεται να μου απαντησετε απο εδω στειλτε μου email [email protected]
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ELEKRI είπε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ παρολο που γραφω πρωτη φορα παρακαλουθω το φορουμ αρκετο καιρο
αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν εχει κανει καποιος μεταμοσχευση η αν γνωριζει κατι για τον μπρεντα θεοδωρο
http://www.brentastheodoros.gr/
ευχαριστω ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΑ
Υ.Γ. AN δεν επιτρεπεται να μου απαντησετε απο εδω στειλτε μου email [email protected]

Αγαπητέ Γιάννη ή... Ελένη (σόρρυ μας μπέρδεψες λίγο με τα email σου ;) ) μπορείς να διαβάσεις εδώ http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1622.0.html για τον γιατρό που αναφέρεις. Όπως θα δεις δεν έχει και την καλύτερη φήμη με αυτά που έχουν γίνει.
 

ELEKRI

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ευχαριστω πολυ για την απαντηση ενδιαφερομαι για τη γυναικα μου (Ελενη) αλλα το ψαχνω εγω (Γιαννης)
//edit//
βεβαια η αληθεια ειναι οτι σε αναζητηση που εκανα στο ιντερνετ δεν βρηκα σχεδον τιποτα εκτος απο την σελιδα του που λεει οτι ειναι γενικος χειρουργος
 

ELEKRI

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

προσπαθω να βρω καλους ελληνες γιατρους για μεταμοσχευση αλλα μονο για εξωτερικο βρισκω... αν μπορειται βοηθεστε με...
 

ELEKRI

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

γεια σας και παλι ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα και αυτον http://www.gouras.gr/Metamoscheuse_Mallion_1.html ΓΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ μηπως καποιος γνωριζει κατι;
 

HealingMinD

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

απο οτι εχει ειπωθει γενικοτερα στο forum τα αποτελεσματα του εξωτερικου δεν τα ποιανει η ελλαδιτσα μας...
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ELEKRI είπε:
γεια σας και παλι ψαχνοντας στο ιντερνετ βρηκα και αυτον http://www.gouras.gr/Metamoscheuse_Mallion_1.html ΓΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ μηπως καποιος γνωριζει κατι;

Φίλε, δεν έχει νόημα να ψάχνεις γιατρούς στο google και να μας ρωτάς για τον καθένα την γνώμη μας. Δες απλά στην κατηγορία "Μεταμόσχευση" και κρίνε ποιος είναι καλός και ποιος όχι, με βάση τα αποτελέσματα των χρηστών που έκαναν μεταμόσχευση στους συγκεκριμένους γιατρούς ή κλινικές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

D_H_I

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Άκης είπε:
Εδώ μπορούμε να γράφουμε τους γιατρούς που θεωρούντε κορυφαίοι στο είδος τους, σε οποιαδήποτε γωνιά του πλανήτη.
Καλό είναι να αναφέροντε γιατροί που γνωρίζετε από πρώτο χέρι ότι έχει αποτελέσματα ή έχετε διαβάσει ουκ ολίγα καλά reviews.

Σημείωση: Θα διαγράφετε οποιαδήποτε αναφορά σε Έλληνα γιατρό ή Ελληνική κλινική, εάν δεν έχετε αποτελέσματα είτε δικά σας είτε γνωστού σας. Και αποτελέσματα, εννοείται πριν και μετά photos.
Αυτό το κάνω γιατί ο οποιοδήποτε μπορεί να γραφτεί και να αναφέρει τον γιατρό του κλπ. Δεν είναι forum προώθησης ή διαφήμισης, αλλά σωστής ενημέρωσης.

/
/
EDIT
/
/
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

@D_H_I το τι είναι η κάθε κλινική θα το κρίνουμε οι ίδιοι. Σε παρακαλώ σεβάσου τους κανονισμούς του site.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

@D_H_I , @D.H.I Αγνοήσατε προοιδοποίηση για μη τήρηση των κανονισμών του site και συνεχίσατε με μαζικά posts και φωτογραφίες να διαφημίζετε την δουλειά της κλινικής σας, αφού τα email σας τελειώνουν σε @dhiglobal.

Το ip σας επίσης βρέθηκε να είναι το ίδιο με διαφορά 13 λεπτών. Απαγορεύονται οι διπλοί λογαριασμοί με σκοπό την διαφήμιση, και τα posts από γιατρούς / μέλη / εκπροσώπους κλινικών για να διαφημίσουν την δουλειά τους.

Οι λογαριασμοί σας αποκλείονται!!! 7SFGSFG
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Τι θέλουν τα αληταριά οι κηπουροί στο φόρουμ μας? Θέλουν να πάμε να τους κάψουμε τα μαγαζάκια τους?
 

GeoPower

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

έστειλα στο bisangwa κάποιες φωτογραφίες από την παρούσα κατάσταση 6 σύνολο όπως τις ζητούσε αλλα μου είπε ότι θέλει πιο καθαρές ξέρει κανεις τι παίζει?
 

vinnie1978

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Για να εχει καλυτερη εικονα του προβληματος πρεπει οι φωτογραφιες να ειναι οσο το δυνατον καλυτερης αναλυσης. Για αυτην παιζει ρολο ο φωτισμος του δωματιου , η αποσταση ληψης και η αναλυση που αποδιδει η φωτογραφικη μηχανη ή το κινητο σου. Καλυτερα ειναι να βαλεις καποιον αλλο να σε τραβηξει, η αποσταση να ειναι κοντινη, να ειναι ημερα και με μια καλη φωτογραφικη ή σμαρτφοουν.
 

GeoPower

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

μου φαίνεται θα πρέπει να δανειστώ καμια φωτό μηχανή
 
Μπλουζα