Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Άκης

Administrator
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ρε Strato, ηρέμησε λίγο, κάνεις σαν την χήρα την αμάμητη.
Ε,δεν άντεξα να μην το πω...
Σου έχουν πει την γνώμη τους όλοι. Τί πιστεύουν και τί θα έκαναν στην θέση τους.
Ή στρώνεσαι και ακολουθείς όποια θεραπεία επιλέξεις ή πας και κάνεις μεταμόσχευση.
Θα γίνεις λες κλίμακα 4. Το ξαναλέω, δεν πρόκειται να γίνεις γιατί θα ακολουθείς θεραπεία. Σε ποιά γλώσσα πρέπει να στο πω για να το καταλάβεις;;;;;

无双氢睾酮受体阻滞剂?脱发
用双氢睾酮受体阻滞剂?没有脱发。

και γιατί άλλαξες το όνομα σου σε "------"?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

proedros

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Stratos είπε:
Σε παρακαλω κανε με διαγραφη εμενα και ολα τα ποστ μου !
Γιατί νευριάζεις ρε Στράτο?Είμαστε όλοι εδώ για να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο και πάνω απόλα για να βρούμε λύσεις στο πρόβλημα μας.
Α ρε μαμιμένη DHT τι μας κάνεις!!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

πηρε μπαν μια και καλη τελος αυτος απο εδω
το κακο ειναι οτι δεν εφυγε σαν κυριος
αλλα φωναζε και ελεγε πραγματα ασχημα για τα παιδια του φορουμ
τεσπα
ειναι παρελθον ξεχνα τον
οπως καναμε εμεις
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

καποια κοσμιτικα επιθετα για ολους εδω μεσα και
εξάλλου το ζητησε κιολας να φυγει να διαγραφει
 

magic810

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

παιδια μπηκα σε αυτην την κλινικη και διαβασα κατι που λεγεται παντου.. ΟΤΙ ακομα και μεταμοσχευση να κανεις μινοξιδιλη και φιναστεριδη παλι θα παιρνεις......
ΑΡΑ καταληγουμε στο εξης συμπερασμα ΑΣΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΑ και αν αξιζει τον κοπο να κανεις μεταμοσχευση με αυτα που σου χουν μεινει και αξιζεινα προσθεσεις και αλλα τοτε οκ....
Αν ειναι να τραβιεμαι καθε δυο χρονια για μεταμοσχευσεις και να μου λενε οτι δεν σου εγγυομαστε το αποτελεσμα τοτε αστο....
Διοτι ακομα και μεταμοσχευση να κανεις σου λεει ο γιατρος αγορι μου μπορει να σου ξαναπεσουν οπως το παρει ο οργανισμος σου,,,,,

ΚΑΙ στη τελικη πιστευω οτι ειναι γραπτο σε αυτο τον κοσμο να επιβιωσουν οι καραφλες και οι εξωγηινοι καραφλες ειναι..
στη τελικη, και λενε οτι εχουν πολυ υψηλοτερο δεικτη ευφυιας................ :-\ ??? :eek:
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ παω να βαλω το revivogen moy τωρα...
 

Άκης

Administrator
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Μπα, δεν αξίζει magic810 να τα αφήσεις για να πας να βάλεις για δύο λόγους.
Πρώτα πρώτα η ψυχολογική πίεση που θα έχεις. Να βλέπεις να πλησιάζεις σε επίπεδο savala.
Και 2ον, θα χρειαστεί μετά πολλαπλάσιο αριθμό τριχοθυλακίων.

Για τους εξωγήινους, καράφλες είναι (?) αλλά δεν έχουν στράτο να τρελένεται με την καράφλα του.
Αλλιώς, κάτι θα βρίσκαν για να βγάλουν μαλλιά, να είσαι σίγουρος.
 

Ricordos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Παιδιά ο Feller γενικά τι λέει; Και από ποιότητα και από τιμή! Στην Αγγλία βρίσκεται ή στην Αμερική (κάπου μου φάνηκε πως είδα και Αγγλία γιαυτό ρωτάω); Από Ευρώπη βλέπω ο Tsakalos δεν συνιστά κανέναν, ποιοι θεωρούνται όμως καλοί;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ricordos
πανω σε αυτο το θεμα θα ακουγα και θα εμπιστευομουν την γνωμη του τσακαλου
γνωριζει πολλα και εχει παει και εξωτερικο
και στο εσωτερικο(ελλαδαρα)
οποτε μπορει να εχει μια πιο σφαιρικη αποψη ονοματα υπαρχουν 4 , 5 , 6 που πεζουν
αλλα καλυτερα να σου πει ο τσακαλος
μιας και εγω μονο κανα δυο πιστευω πως ειναι κοφυφη και δεν γνωριζα αρκετα για να σε βοηθησω ωστοσο θα σου προτεινα να κοιταξεις Hasson & Wong
και φυσικα αυτο το θεμα http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,120.0.html
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ο Feller ειναι στην Νεα Υορκη. Απο ευρωπη μονο ο Bisanga κανει αξιοπρεπη δουλεια οπως φαινεται ως τωρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ricordos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Πάντως Tsakale από τα αποτελέσματα που είδα στο site του Bisanga δεν ενθουσιάστηκα... Αντίθετα από τον Feller παιδιά έχω εντυπωσιαστεί αρκετά και γιαυτό ρώτησα! Tsakale αποτέλεσμα σαν το δικό σου σε περιοχή κάλυψης περίπου σαν σε αυτήν στις πρώτες φώτο εδώ http://www.headofhair.co.uk/images/second-op/20050505-%20am3.jpg και σχετικά πιο οικονομικά με strip (γιατί πέραν του ότι ο Αρμάνι "τσούζει" έχει κόψει όπως είπες την strip) που θα πρότεινες; Επίσης πόσα μοσχεύματα πιστεύεις χρειάζεται η συγκεκριμένη περιοχή; Εγώ πχ. έβαλα 1400 πως τα αναμένεις;
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

1400 εβαλες. που ομως? και πως ? και απο ποιον ? εχεις φωτος ? ο αρμανι μου ειχε πει πως οποιος γνωστος φιλος μου θελει να παει για FUE θα του κανει ειδικη εκπτωση γιατι του εχω εξηγησει τι παιζει εδω με τους μισθους.
 

Ricordos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Tsakale εγώ το σκέφτομαι σοβαρά για Αρμάνι αλλά από του χρόνου καθώς τώρα δεν υπάρχουνε χρήματα! Για να σου δώσω να καταλάβεις και μέχρι να βγάλω φωτο κάλυψα αυτήν την περιοχή (hairline - κροτάφους) http://www.headofhair.co.uk/images/second-op/20050505-%20am3.jpg που βλέπεις (δεν είμαι εγώ αλλά τυγχάνει να είναι πάνω κάτω η ίδια). Την επέμβαση την έκανα στον Alex Santo με τη μέθοδο choi implander! Δες σχετικά Tsakale για εμένα εδώ: http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,247.0.html
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

πάντως με μία απλή εγγραφή στο newsletter του dr. robert jones,έχει στείλει ο άνθρωπος ό,τι ξέρει/εφαρμόζει για τους διάφορους τύπους ανδρογενετικής αλωπεκίας...
 

Ricordos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Tsakale πως και δεν έχεις φώτο στο site σου από Cole ? Επίσης κάπου είχες αναφέρει πως ένας φίλος σου έκανε μεταμόσχευση αφότου ο Armani το είχε γυρίσει μόνο σε FUE σε έναν άλλον που του πρότεινες και πως είδε πολύ καλό αποτέλεσμα, σε ποιον γιατρό αναφερώσουν γιατί δεν τον βρίσκω;
 

tony

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙ Η ΦΡΑΣΗ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΗΡΑ ΤΗΝ ΑΜΑΜΗΤΗ..........
Η ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΑΡΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.......
ΑΠΟ ΠΟΥ ΦΙΛΟΣ?ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΚΑΝΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΖΙ?
 

Άκης

Administrator
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Admin είπε:
Ρε Strato, ηρέμησε λίγο, κάνεις σαν την χήρα την αμάμητη.
Ε,δεν άντεξα να μην το πω...
Σου έχουν πει την γνώμη τους όλοι. Τί πιστεύουν και τί θα έκαναν στην θέση τους.

tony είπε:
ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙ Η ΦΡΑΣΗ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΗΡΑ ΤΗΝ ΑΜΑΜΗΤΗ..........

tsakalos είπε:
ο αρμανι μου ειχε πει πως οποιος γνωστος φιλος μου θελει να παει για FUE θα του κανει ειδικη εκπτωση γιατι του εχω εξηγησει τι παιζει εδω με τους μισθους.

tony είπε:
Η ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΑΡΜΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.......
ΑΠΟ ΠΟΥ ΦΙΛΟΣ?ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΚΑΝΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΖΙ?

:eek: ??? :-\

Χμμμ, Tony == Stratos... λές?
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

αν καναμε δουλειες δεν θα ειχα σιτε με φωτος απο αλλους γιατρους ουτε θα ελεγα πως σκεφτομαι να κανω στριπ σε αλλου
 
Μπλουζα