Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Άκης

Administrator
Εδώ μπορούμε να γράφουμε τους γιατρούς που θεωρούντε κορυφαίοι στο είδος τους, σε οποιαδήποτε γωνιά του πλανήτη.
Καλό είναι να αναφέροντε γιατροί που γνωρίζετε από πρώτο χέρι ότι έχει αποτελέσματα ή έχετε διαβάσει ουκ ολίγα καλά reviews.

Σημείωση: Θα διαγράφετε οποιαδήποτε αναφορά σε Έλληνα γιατρό ή Ελληνική κλινική, εάν δεν έχετε αποτελέσματα είτε δικά σας είτε γνωστού σας. Και αποτελέσματα, εννοείται πριν και μετά photos.
Αυτό το κάνω γιατί ο οποιοδήποτε μπορεί να γραφτεί και να αναφέρει τον γιατρό του κλπ. Δεν είναι forum προώθησης ή διαφήμισης, αλλά σωστής ενημέρωσης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Αν το post φίλε Admin είχε και ενδεικτικές τιμές θα έβλεπες πως θα σταματούσαν οι περισσότεροι
από εμάς να ονειρεύονται "νέα" μαλλάκια... Μη σου πω ότι θα χάναμε και αυτά που έχουμε ;D
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

οποιος σκεφτεται την μεταμοσχευση και το βασικο κριτηριο ειναι η τιμη καλο ειναι να μην κανει τιποτα. γιατι εδω δεν αγοραζεις πλυντηριο αλλα κανεις ενα χειρουργιο που δειαρκει εφορου ζωης. οποτε η το κανεις σωστα αμα θες να δεις αποτελεσματα, η δινεις 50 ευρω το μηνα στους κομπογιανιτες και πιανεσαι κοροιδο.
 

barman

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

καλο θα ηταν τσακαλε η ακη να αναλυσετε σε καποιο post τι σημαινει η καθε ορολογια μεταμοσχευσης..περα απο fue και τα απλα τι ακριβως συμβαινει με την fuss η την bht κτλ...
 

karaflas_1

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ναι θα ηταν καλο να αναλυσουμε μερικα πραγματα ωστε να ξερει καποιος που ενδιαφερετε.
Να τα αναλυσουμε 1 προς 1
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

barman είπε:
καλο θα ηταν τσακαλε η ακη να αναλυσετε σε καποιο post τι σημαινει η καθε ορολογια μεταμοσχευσης..περα απο fue και τα απλα τι ακριβως συμβαινει με την fuss η την bht κτλ...
to εχω κανει εγω αυτο σε ενα αλλο σιτε που φτιαχνω αλλα ειναι αγγλικο και δεν ειναι ακομα ετοιμο. οταν ειναι μπορει να τα μεταφρασει ο ακης αμα ειναι,
 

proedros

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Φίλε Τσάκαλε, από μία έρευνα που έκανα είδα δεν είναι 100% απαραίτητο να πας Αμερική για να έχεις μία επιτυχημένη μεταμόσχευση.Δίαβασα πολλές πολύ καλές κριτκές για τον Dr. Bisanga που είναι και στο Βέλγιο. Επίσης καλές κριτικές είχε και ο Dr.Devoye και λιγότερες ο Dr.Ilton. Ο Dr. Bisanga φαντάζει η καλύτερη λύση στην Ευρώπη γιατί εκτός από τις επιτυχημένες επεμβάσεις έχει εκπαιδευτεί στον Dr.Cole(έναν από τους καλύτερους γιατρούς) και πριν κάνει δικιά του εταιρεία δούλευε στην γνωστή εταιρεία της Κύπρου.Εάν θες πέσμου την άποψηή σου.
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

εγω δεν θα πηγαινα στον devroye δεν μ αρεσαν τα αποτελεσματα του ο bisanga εκανε και σε ελληνικη κλινικη χειρουργια ξερεις., ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Εγω αποφασισα τελικα που θα παω και δεν αλλαζω γνωμη στην Η## στην Κυπρο αλλα θα ζητησω να δω καποιων απο κοντα πριν κανω οτιδηποτε για να εχω μια αποψη
http://pb-hair.co.uk/forums/view_forum.php?id=21
Εκτος απο της φωτο που βλεπω οι οποιες ειναι ικανοποιητικες για μενα, δεν ειναι παραλογες και ειναι μεγαλης αναλυσης και απο κοντα, θα ζητησω να δω καποιον που εχει κανει, Μιλαω για μεθοδο fue γυρο στα 1500 μοσχευματα.
Τα σχολια τον πελατων ειναι καλα και εχει πελατες απο διαφορες χωρες τις ευρωπης
Το ποιο σημαντικο οτι μιλανε ελληνικα και η συννενοηση θα ειναι τελεια
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

παλι το προβλημα συννενοησης ειναι ρε στρατο για σενα
παρε εναν μεταφραστη δωστου 50 ευρως και θα συννενοηθεις μια χαρα
τεσπα αφου πηρες την αποφαση σου
καλη επιτυχια σου ευχομαι
 

karaflas_1

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Θα παω μεσα στο τρημινο δηλαδη τελη Δεκεμβριου λεω πρωτα θεος
 

proedros

Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

tsakalos είπε:
εγω δεν θα πηγαινα στον devroye δεν μ αρεσαν τα αποτελεσματα του ο bisanga εκανε και σε ελληνικη κλινικη χειρουργια ξερεις., ;)
Φίλε Τσάκαλε ξέρω ότι δούλευε για ένα διάστημα στη D*I.Και ήταν το διαμάντι της κλινικής.Τελικά ποια είναι η άποψή για το Dr. Bisanga. Εσύ ποιον θα μου πρότεινες για Ευρώπη?
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

εγω δεν θα πηγαινα σε κανεναν στην ευρωπη, επισης δεν θα εκανα fue ουτε στην αμερικη, θα περιμενα λιγο ακομα για fue
 

karaflas_1

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Αυτο που λες εξαρτατε απο την αραιωση αν ειναι μεγαλη αραιωση το strip ειναι αναγκαιο κακο, δεν αξιζει για 1000-1500 τριχοθυλακια να κανω strip εν υπαρχει λογος αν ειμουνα βαθμιδα 3-4 θα εκανα strip.
Ο αρμανι ειναι καλος στην δουλεια του αλλα στα τριχοθυλακια που λεει υπαρχει καποιο λαθος, ενας εστειλε φωτο του με πολυ μικρο προβλημα και του ειπε 2500 τριχοθυλακια και ειναι βαθμιδα 1 δηλαδη σε εναν με βαθμιδα 4-5 τη θα πει 10000 τριχοθυλακια?
 

tsakalos

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Stratos είπε:
Αυτο που λες εξαρτατε απο την αραιωση αν ειναι μεγαλη αραιωση το strip ειναι αναγκαιο κακο, δεν αξιζει για 1000-1500 τριχοθυλακια να κανω strip εν υπαρχει λογος αν ειμουνα βαθμιδα 3-4 θα εκανα strip.
Ο αρμανι ειναι καλος στην δουλεια του αλλα στα τριχοθυλακια που λεει υπαρχει καποιο λαθος, ενας εστειλε φωτο του με πολυ μικρο προβλημα και του ειπε 2500 τριχοθυλακια και ειναι βαθμιδα 1 δηλαδη σε εναν με βαθμιδα 4-5 τη θα πει 10000 τριχοθυλακια?
εσυ πιστευω πως δεν πρεπει να κανεις τπτ και να περιμενεις 2 χρονια, τωρα δικη σου ειναι η αποφαση,.,
 

karaflas_1

New Member
Απ: Κορυφαίοι γιατροί μεταμόσχευσης μαλλιών

Ενας μεσα απο εδω ονομα δεν αναφερω εστειλε φωτο στον αρμανι με μικροτερο προβλημα απο μενα και του ειπε 2500 τριχοθυλακια.
Αν περιμενω να γινω βαθμιδα 4 για να παω δεν προκειτε να παω ποτε δεν ειμαι 18 ουτε 20 αλλα 26 μεσα στα 27 ειναι μια καλη ηλικια
 
Μπλουζα