Κλινικές για ΜΜ (καινούργιος στο φόρου)

User

New Member
Καλησπερα ψάχνω για κλινική για μεταμόσχευση μπορείτε να μου πείτε ποιες αξίζουν εδώ Αθήνα και ποσό το υπολογίζεται ;
 

Συνημμένα

  • IMG_0524.jpeg
    IMG_0524.jpeg
    474.3 KB · Προβολές: 43
  • IMG_0527.jpeg
    IMG_0527.jpeg
    641.2 KB · Προβολές: 44
  • IMG_0536.jpeg
    IMG_0536.jpeg
    782.9 KB · Προβολές: 43

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπερα ψάχνω για κλινική για μεταμόσχευση μπορείτε να μου πείτε ποιες αξίζουν εδώ Αθήνα και ποσό το υπολογίζεται ;
Καλώς τον φίλο μας!Ηλικία σου?Κάνεις κάποια θεραπεία?Ας ξεκινήσουμε έτσι καλύτερα!
 

LoverBoy

Well-Known Member
Καλησπερα όχι τίποτα μόνο ένα σαμπουάν κατά της τριχόπτωσης και παλαιότερα για ένα χρόνο regain. 32 ειμαι
Σκέφτεσαι να ξεκινήσεις θεραπεία?Γιατί αν δεν το κάνεις ναι μεν θα σου βάλουν μαλλιά αλλά δεν θα πάρεις αυτό που θέλεις!
Καλό θα ήταν να ξεκινήσεις όπως είπε και ο φίλος φίνα και μίνο καθημερινά και θα δεις ότι θα γεμίσουν σιγά σιγά τα μαλλιά σου θα δυναμώσουν και τότε θα μπορείς να προχωρήσεις σε μια επιτυχημένη επέμβαση!Καταλαβαίνω ότι για να φτάσεις στο σημείο να στείλεις φώτο για ερώτηση πάει να πει ότι δεν μπορείς άλλο καθώς όλοι το έχουμε περάσει αλλά πρέπει να το πάμε βήμα βήμα για να γίνει σωστά!
Μπορεί να σου ακούγεται κάπως αυτό αλλά θα δεις διαφορά μεγάλη!
 

User

New Member
Πρεπει να με δει κάποιος γιατρός για να μου τα γράψει η δοσολογίες κλπ ; Η μπορώ και από το Ίντερνετ να βρω τα σκευάσματα
 

LoverBoy

Well-Known Member
Πρεπει να με δει κάποιος γιατρός για να μου τα γράψει η δοσολογίες κλπ ; Η μπορώ και από το Ίντερνετ να βρω τα σκευάσματα
Όχι τα παίρνεις απο φαρμακείο μόνος σου!Τώρα αν θες και είσαι σε περίοδο αναπαραγωγής(Παιδί)καλό είναι να πας να ρωτήσεις ένα γιατρό!
Proscar 5,30 απο το φαρμακείο κομμένο στα 4 και πάρε μέρα παρα μέρα για αρχή!Μινοξιδίλη τοπικά κάθε βράδυ!
 

User

New Member
Όχι ούτε καν.. Απλά ρώτησα για τυχόν παρενέργειες θα ρωτήσω και τον φαρμακοποιο μου. Ευχαριστω για την ενημέρωση .
 
Μπλουζα