Κατεστραμενη δότρια έπειτα από 3 επεμβασεις FUE , 1 στην Καβάλα και 2 στην ίδια ...αλυσίδα στην Αθήνα

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Παλαιότερο βιντεο που δεν έχω ανεβασει στο φορουμ προς ενημρωση και επαγρυπνηση.
Ο ασθενής ξεκηνσε επεμβασεις από τα 20 (ΕΙΚΟΣΙ!!!) και μεχρι τα 27 ειχε κανει 3.
Ποτέ δεν του μίλησαν για αγωγή , φυσικα!
Μόνο "ελα να κανιε μετ αμόσχευση να κονομήσουμε"

Τα συμπερασματα δικά σας!


Screenshot 2023-06-15 at 19-55-05 Περιστατικό με πολύ κακό αποτέλεσμα απο προηγούμενη ΜΜ.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Γιατρέ αν θυμάμαι καλά μας έχεις πει ότι έχεις αντιμετώπισει και εσυ θέμα με ΑΓΑ και για αυτό ξεκίνησες και θεραπεία. Αν θες μας λες σε τι ηλικια ξεκίνησες τη φίνα και επισης με τις γνώσεις που έχεις πλέον ως ειδικός σε τι ηλικια θα την ξεκινούσες τώρα αν μπορούσες με κάποιο τρόπο να κανεις restart και να είσαι ξανά 18;
Δεν αφορά εμένα είμαι παρα πολύ μεγαλύτερος από 18 στην ηλικία (είμαι μεγαλύτερος και από σένα γιατρέ), αλλά φαντάζομαι θα απασχολεί πολλά νέα παιδιά.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ αν θυμάμαι καλά μας έχεις πει ότι έχεις αντιμετώπισει και εσυ θέμα με ΑΓΑ και για αυτό ξεκίνησες και θεραπεία. Αν θες μας λες σε τι ηλικια ξεκίνησες τη φίνα και επισης με τις γνώσεις που έχεις πλέον ως ειδικός σε τι ηλικια θα την ξεκινούσες τώρα αν μπορούσες με κάποιο τρόπο να κανεις restart και να είσαι ξανά 18;
Δεν αφορά εμένα είμαι παρα πολύ μεγαλύτερος από 18 στην ηλικία (είμαι μεγαλύτερος και από σένα γιατρέ), αλλά φαντάζομαι θα απασχολεί πολλά νέα παιδιά.
Προσωπικα ειχα πολυ καλη ανταπόκριση στην ΜΙνοξιδιλη που την ξεκιινησα το 1995. Δυστυχως ενας απατεωνας ιατρός με επεισε να την διακόψω το 1999 για να μου κανει ...laser που τοτε ηταντης πλακα
Εχασα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μαλλι και οταν μετα από 8 μηνες ξανακινησα , δεν ξαναβγηκε.
Οπότε, αν καποιο βρει ενα φαρμακο που δουλευει, δεν το κοβει και το συνεχιζει.
 
Μπλουζα