Καλυτερη ελληνικη μινοξιδιλη;

barman

Member
Εγω χρησιμοποιώ regaine αλλα μ προκαλεί ξηροδερμια κ λίγη πιτυρίδα κ αργεί να στεγνώσει κ λέω να δοκιμάσω κάποια αλλη μινοξ...

Ανάμεσα σε axelan και hairway ποια προτείνετε ;
Απο τις συγκεκριμενες δυο που αναφερεις σε μενα δουλεψε καλυτερα η hairway...
Αλλα ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα ποια ειναι καλυτερη...
Ειναι καθαρα ποια θα «κατσει» καλυτερα στο δερμα-κεφαλι σου συν αποτελεσματικοτητα!
Πχ σε μενα το regain ηταν καλυτερο με διαφορα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Απο τις συγκεκριμενες δυο που αναφερεις σε μενα δουλεψε καλυτερα η hairway...
Αλλα ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα ποια ειναι καλυτερη...
Ειναι καθαρα ποια θα «κατσει» καλυτερα στο δερμα-κεφαλι σου συν αποτελεσματικοτητα!
Πχ σε μενα το regain ηταν καλυτερο με διαφορα....
εγω μονο regaine εχω δοκιμασει κ γιαυτο ρωταω...σε τι ηταν καλυτερο δηλαδη το regaine σε σενα;;
 

spi

Well-Known Member
Λεω να αφήσω το regaine και να πάω στο axelan θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα με τη χρήση του; Ίδια συστατικά δεν έχουν; Ουσιαστικά αυτό που θέλω να μάθω είναι αν ο οργανισμός καταλάβει τη διαφορά.
 

cool11

Well-Known Member
Τωρα που ριξαν την τιμη επιτελους, καλυτερα μην πειραματιζεσαι


Δηλαδη; Πως κι ηρθαν στα συγκαλά τους;
Για πες τιμη regain σε ελληνικο φαρμακειο. Μονο λοσιον να υποθεσω...αφρος δεν νομιζω να υπαρχει στην Ελλαδα...
 

gerassis

Well-Known Member
Το Axelan καθόταν πολύ καλύτερα στο κεφάλι μου. Είχα μηδέν φαγούρα αλλά δε βρίσκω πια στο Στρατιωτικό φαρμακείο οπότε παίρνω Reigain. Θα δοκιμάσω όμως τον άλλο μήνα μια φτιαχτη από Φαρμακοποιό που μου την δίνει 19€ τα 90ml με λίγη κορτιζόνη μέσα (αν θέλω).
 

simpa

Active Member
Θέλω να δοκιμάσω Rogeine, αλλα δεν το βρισκω πουθενα στο internet... Πρεπει να παω αυτοπροσωπως να ψαχνω σε διαφορα φαρμακεια?
Που ειναι διαθεσιμο τελος παντων?
Ευχαριστωω
 

crossfire

Well-Known Member
Θέλω να δοκιμάσω Rogeine, αλλα δεν το βρισκω πουθενα στο internet... Πρεπει να παω αυτοπροσωπως να ψαχνω σε διαφορα φαρμακεια?
Που ειναι διαθεσιμο τελος παντων?
Ευχαριστωω

Το πιο απλό και εύκολο πράγμα στον πλανήτη Γη.
Σε οποιοδήποτε φαρμακείο στην γειτονια σου, στην περιοχή σου , στην πόλη που μένεις και σε ολόκληρη την Ελλάδα.
Δεν θέλει ψάξιμο. Είναι σαν τα ντεπον.
Δεν έχεις ξαναπάει φαρμακείο;
 

simpa

Active Member
εχω ξαναπαει απλα συνηθως ψαχνω πραγματα στο ιντερνετ. Και μεσω ιντερνετ δεν το βρισκω πουθενα και μου φανηκε παραξενο. Τι τιμη εχει αυτη την στιγμη?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Έχει πέσει στα 17 και κάτι. Δυστυχώς κάποια φαρμακεία το πουλάνε ακόμα 20 και οπότε όταν πάτε σε κάποιο να είστε υποψιασμένοι
 

simpa

Active Member
Πακετα για 3-6-12 μηνες υπαρχουν?
To regaine foam ποσο εχει? Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

cool11

Well-Known Member
Regain foam δεν νομιζω να εχουν τα ελληνικα φαρμακεια.

Επισης, πακετα 12μηνα, δεν νομιζω οτι εχουν τα ελληνικα φαρμακεια.
 

kamilopardali

New Member
παιδια το regaine που λετε οτι πουλιεται στα φαρμακεια ειναι σε υγρη μορφη? επισης, υπαρχει και η kirkland στα φαρμακεια? και σε τι τιμη? αν υπαρχει
 

kamilopardali

New Member
μπορει καποιος να μου στειλει φωτογραφια να δω πως ειναι το προιον(μινοξιδιλη regaine), ωστε να το ξερω οταν παω στο φαρμακειο?
 
Μπλουζα