Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Manos21

Member
Παιδιά γνωρίζει κανεις η έχει ακουστα για κάποιο αξιόπιστο κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία? Η κάποιον γιατρό που να κάνει μεταμοσχεύσεις ? Γιατί μένω στην Αγγλία και σε ένα ψάξιμο που έκανα Google μου εμφάνισε πάρα πολλές κλινικές και κέντρα. :-[
Αν κάποιος ξέρει κάτι θα του ήμουν υπόχρεος !!!!!!!
Εχω πέσει πολύ ψυχολογικά και αν και είμαι 23 έχω σοβαρή αραίωση και σκεφτομαι ακόμα και να πάρω δάνειο κρυφά από τους δικούς μου για μεταμόσχευση! :'( :'(

Ευχαριστώ πολύ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Manos21 είπε:
Παιδιά γνωρίζει κανεις η έχει ακουστα για κάποιο αξιόπιστο κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία? Η κάποιον γιατρό που να κάνει μεταμοσχεύσεις ? Γιατί μένω στην Αγγλία και σε ένα ψάξιμο που έκανα Google μου εμφάνισε πάρα πολλές κλινικές και κέντρα. :-[
Αν κάποιος ξέρει κάτι θα του ήμουν υπόχρεος !!!!!!!
Εχω πέσει πολύ ψυχολογικά και αν και είμαι 23 έχω σοβαρή αραίωση και σκεφτομαι ακόμα και να πάρω δάνειο κρυφά από τους δικούς μου για μεταμόσχευση! :'( :'(

Ευχαριστώ πολύ!

μονο για αγγλια σκεφτεσαι????
 

heyya

New Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Έχουμε ένα σημαντικό εργαλείο στο νετ που λέγεται :goog:

ψάξε reviews/forums σε όλες αυτές τις κλινικές και ψάξτο πολύ καλά... δεν χρειάζεται βιασύνη και όλα θα πάνε καλά ;)
 

Manos21

Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

giannis13 είπε:
[quote author=Manos21 link=topic=1718.msg30475#msg30475 date=1270083536]
Παιδιά γνωρίζει κανεις η έχει ακουστα για κάποιο αξιόπιστο κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία? Η κάποιον γιατρό που να κάνει μεταμοσχεύσεις ? Γιατί μένω στην Αγγλία και σε ένα ψάξιμο που έκανα Google μου εμφάνισε πάρα πολλές κλινικές και κέντρα. :-[
Αν κάποιος ξέρει κάτι θα του ήμουν υπόχρεος !!!!!!!
Εχω πέσει πολύ ψυχολογικά και αν και είμαι 23 έχω σοβαρή αραίωση και σκεφτομαι ακόμα και να πάρω δάνειο κρυφά από τους δικούς μου για μεταμόσχευση! :'( :'(

Ευχαριστώ πολύ!

μονο για αγγλια σκεφτεσαι????
[/quote]

Επειδή μένω Αγγλία σκέφτηκα μήπως είναι ποιο βολικό και οικονομικό και επίσης επειδή μιλάμε για Αγγλία λογικά κάτι αξιοπρεπές θα έχει για μεταμόσχευση… ::)
Χτες σκεφτόμουν να κάνω την επέμβαση πριν πάω πίσω Ελλάδα και πάθουν κάτι όποιοι γνωστή με δουν έτσι!
Αλλά σήμερα που μόλις ξύπνησα και είμαι ποιο ήρεμος από χτες το βράδυ, σκάφτομαι μήπως αρχίσω μια θεραπεία με proskar kai μινοξιδιλη. :chinscratch
Μια ερώτηση υπάρχει μινοξ. Regrowth σε μορφή χαπιού????
Γιατί σκάφτομαι να παίρνω πρωί Poscar 1/8 η 1/4 δεν είμαι σίγουρος ακόμα!!!
Και το βραδάκι μινοξ. Παλι σε χαπι
Υπάρχει κανείς που να ξέρει regrowth χάπια μινοξ σε μορφή χαπιού τα οποία να είναι αξιόπιστα και να κάνουν δουλεία?? :eek: Γιατί πιστεύω ότι θα γίνει καλύτερη δουλειά αν παρθούν από το στόμα, έχουν καλύτερη απορρόφηση από τον οργανισμό κλπ!

Thanks!!!!!!!
 

Manos21

Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

heyya είπε:
Έχουμε ένα σημαντικό εργαλείο στο νετ που λέγεται :goog:

ψάξε reviews/forums σε όλες αυτές τις κλινικές και ψάξτο πολύ καλά... δεν χρειάζεται βιασύνη και όλα θα πάνε καλά ;)

Yeh,I know...Απλά ρώτησα μπας και ξέρει κανείς εδώ τπτ για Αγγλία γιατί εμπιστεύομαι αυτό το forum Περισσότερο από τα αλλά... :)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

δεν υπαρχει κατι σε regrowth απο το στομα.....
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

απαντήθηκε και σε άλλο ποστ-είναι :snakoil:
 

Dimitris173475

New Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Διάφοροι παίρνουν μινοξιδίλη σε χάπι. Αλλά έχει τόσες παρενέργειες που κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει.
 

Hairboost

Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Manos21 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1718.msg30478#msg30478 date=1270109305]
[quote author=Manos21 link=topic=1718.msg30475#msg30475 date=1270083536]
Παιδιά γνωρίζει κανεις η έχει ακουστα για κάποιο αξιόπιστο κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία? Η κάποιον γιατρό που να κάνει μεταμοσχεύσεις ? Γιατί μένω στην Αγγλία και σε ένα ψάξιμο που έκανα Google μου εμφάνισε πάρα πολλές κλινικές και κέντρα. :-[
Αν κάποιος ξέρει κάτι θα του ήμουν υπόχρεος !!!!!!!
Εχω πέσει πολύ ψυχολογικά και αν και είμαι 23 έχω σοβαρή αραίωση και σκεφτομαι ακόμα και να πάρω δάνειο κρυφά από τους δικούς μου για μεταμόσχευση! :'( :'(

Ευχαριστώ πολύ!

μονο για αγγλια σκεφτεσαι????
[/quote]

Επειδή μένω Αγγλία σκέφτηκα μήπως είναι ποιο βολικό και οικονομικό και επίσης επειδή μιλάμε για Αγγλία λογικά κάτι αξιοπρεπές θα έχει για μεταμόσχευση… ::)
Χτες σκεφτόμουν να κάνω την επέμβαση πριν πάω πίσω Ελλάδα και πάθουν κάτι όποιοι γνωστή με δουν έτσι!
Αλλά σήμερα που μόλις ξύπνησα και είμαι ποιο ήρεμος από χτες το βράδυ, σκάφτομαι μήπως αρχίσω μια θεραπεία με proskar kai μινοξιδιλη. :chinscratch
Μια ερώτηση υπάρχει μινοξ. Regrowth σε μορφή χαπιού????
Γιατί σκάφτομαι να παίρνω πρωί Poscar 1/8 η 1/4 δεν είμαι σίγουρος ακόμα!!!
Και το βραδάκι μινοξ. Παλι σε χαπι
Υπάρχει κανείς που να ξέρει regrowth χάπια μινοξ σε μορφή χαπιού τα οποία να είναι αξιόπιστα και να κάνουν δουλεία?? :eek: Γιατί πιστεύω ότι θα γίνει καλύτερη δουλειά αν παρθούν από το στόμα, έχουν καλύτερη απορρόφηση από τον οργανισμό κλπ!

Thanks!!!!!!!
[/quote]
Καταρχας χαλαρωσε ολα θα πανε καλα. Το θεμα με τις κλινικες μεταμοσχευσεων στην Αγγλια με ενδιαφερει αν βρεις καποια με πολυ καλες μεταμοσχευσεις ενειμερωσε μας. Γα τα προσκαρ θα χρειαστεις βεβαιωση απο γιατρο
 

comb

Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Οι μόνοι που κάνουν αξιοπρεπή δουλεία στη Αγγλία ειναι οι Farjos στο Μάντσεστερ αλλά η προσωπική μου γνώμη είναι οτι υπάρχουν πολλοί καλύτεροι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Souzie

Member
Απ: Κέντρο μεταμόσχευσης στην Αγγλία ???Please help!!!!

Μάνο, απ’ότι γνωρίζω ο μόνος που έχει κάποια καλά αποτελέσματα στο Strip είναι ο Farjo αλλά δεν έχω δει κανένα καλό του αποτέλεσμα στο FUE μέχρι στιγμής. Επίσης να σου πω ότι επειδή είσαι μόνο 23 ετών πρέπει να εξεταστεί η περίπτωση σου κατά πόσο ενδείκνυται να προχωρήσεις με μεταμόσχευση ή με φαρμακευτική αγωγή. Αν θες μπορείς να έχεις ένα δωρεάν consultation στα γραφεία μας στο Λονδίνο στο Euston Road μεταξύ 20-24 Απριλίου. Εφόσον σου γίνει η ενημέρωση τότε μπορείς να αποφασίσεις τι θα κάνεις στο μέλλον.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα