ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Επειδή η παρούσα κυβέρνηση τα έχει κάνει μπουρδέλο με τα νέα μέτρα όπως και οι προηγούμενες και με δεδομένο ότι η κοινότητα μας αριθμεί πλέον περίπου 1500 μέλη και ακολουθεί αυξητική τάση, αποφάσισα ότι άνετα μπορεί να κάνουμε το δικό μας κόμμα και να κατεβούμε στις εκλογές.

Επίσης οι φαλακροί που υπολογίζονται πάνω από 2.000.000 άντρες στην Ελλάδα μπορούμε άνετα να αναλάβουμε (καταλάβουμε) και να κερδίσουμε την εξουσία.
Το κόμμα μας θα ονομάζεται ΦΑ.ΚΟ.Ε (Φαλακρτιστίκο Κόμμα Ελλάδος).
:protest: :protest: :protest:

Με το που θα αναλάβουμε την εξουσία πρέπει να ορίσουμε κυβέρνηση και τους αντίστοιχους τους υπουργούς.
Έτσι σαν ιδρυτής του κόμματος και ως αρχηγός του κινήματος αποφάσισα η νέα κυβέρνηση να αποτελείτε από τους έξης.

Πρόεδρος της δημοκρατίας (δικτάτορας) ο geofish με αυξημένες όμως αρμοδιότητες και εξουσίες όχι σαν το αυτό του golden member που είναι μόνο για φιγούρα.

Πρωθυπουργός ο Άκης δεν χρειάζεται να πω για πιο λόγο

Αντιπρόεδρος της κυβέρνησης ο Παναγιώτης ως παλιά καραβάνα πλέον, κάτι σαν τον πάγκαλο δηλαδή

Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη(φαλακρού) ο Σπύρος γιατί έχει ή καλύτερα είχε μια τάση να προστατεύει να μέλη και κυρίως τα νέα

Υπουργείο Πολιτισμού ο Παναγιώτης γιατί το παίζει και λίγο πνευματώδης (άντε και διπλοθεσίτης, τυχεράκια θα τα παίρνεις διπλά)

Υπουργείο Τουρισμού ο magic810 γιατί είναι από νησί και ξέρει από τουρίστες. Επισης αναπληρωτής θα είναι και panos1982 γιατί με τις ορέξεις και έτσι αχόρταγος που είναι θα τον χρησιμοποιούμε για να ικανοποίει τις γερμανίδες τουρίστριες (που τις έχουμε και άχτι)

Υπουργείο Παιδείας, Δια βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ο tropheus επειδή έχει σχέση με την παιδεία αλλά και γιατί έχει και αρχαιοελληνικό όνομα.

Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης ο tse γιατί από τα γραφόμενα του σοσιαλιζει λίγο και όπου βλέπει ανθρώπινη εκμετάλλευση θυμώνει

Υπουργείο Δικαιοσύνης, Διαφάνειας και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων ο anar γιατί λέει ότι του αρέσει η εξουσία και η τάξη

Υπουργείο Οικονομικών ο ngl γιατι κάπου είπε ότι ασχολείται με οικονομικά αλλά και να μην ασχολείται μεγαλύτερο χρέος από αυτούς που κυβερνούν δεν νομίζω να δημιουργήσει.

Υπουργείο Εξωτερικών ο comb γιατί έχει ταξιδέψει στο εξωτερικό αλλά και εκτελεί χρέη διαμεσολαβητή όποτε κάτι ξέρει.

Υπουργείο Υγείας η Χριστίνα χωρίς κανένα λόγο απλώς να μην μας κατηγορήσουν για ανδροκρατούμενη κυβέρνηση

Για τα υπόλοιπα υπουργεία δεν έχω αποφασίσει ακόμη παρ ότι υπάρχουν αρκετά στελέχη όπως hopefull, georgex6, dim74, nomoreloss, lalakos, alexandros κ.α.
Επίσης οι υπόλοιποι κάντε υπομονή στον ανασχηματισμό.

Μην ξεχάσω και τον επίτιμο πρόεδρο του κόμματος τον tsakalo για να είμαστε και σωστοί

Μέσα στα πρώτα μέτρα και αφού θα αναδιοργανώσουμε την χώρα, εξαλείψουμε το χρέος, καταπολεμήσουμε την φοροδιαφυγή, αναβαθμίσουμε την παιδεία το σύστημα υγείας και πολλά αλλά, θα πάρουμε και τα εξής μέτρα για το πρόβλημα μας.

-Η φίνα, η μίνοξ η σπίρο και όλα τα φάρμακα θα χορηγούνται δωρεάν
-Η μεταμόσχευση όπου και αν γίνετε ανεξαρτήτου κόστους θα καλύπτετε από τα δημόσια ταμεία
-απ@τεών€ς σαν τον me**s θα τιμωρούνται με βαριές ποινές φυλάκισης
-Κακή μεταμόσχευση από Έλληνα γιατρό θα έχει σαν αποτέλεσμα να του αφαιρείτε η άδεια.
- Θα θεσπιστεί νόμος (κάτι σαν νομός 4000) για αυτούς που μας κοροϊδεύουν για την φαλάκρα μας και η τιμωρία θα είναι να τον κουρεύουμε γουλί
-Θα χρηματοδοτήσουμε την έρευνα για την θεραπεία της φαλάκρας έτσι ώστε να βρούμε το φάρμακο και να το κάνουμε εξαγωγή στο εξωτερικό και να εισρέει συνάλλαγμα και να σωθούμε.

Έχω και πολλά άλλα να πω αλλά προς το παρόν θα περιμένετε τις προγραμματικές δηλώσεις μόλις αναλάβουμε την εξουσία

Εμπρός λοιπόν ας σηκωθούμε από τους καναπέδες
couch-potato.gif
και τους υπολογιστές μας
throw-computer.gif
και να κάνουμε την επανάσταση μας. Φίλοι μόνο εμείς οι φαλάκρες θα δώσουμε την λύση έτσι και αλλιώς πιο μπουρδέλο δεν γίνετε να καταντήσουμε την Ελλάδα.

Εμπρός λοιπόν όλοι μαζί. Έβγαλα και το ανάλογο τραγούδι που θα μας συνοδεύει. Ακολούθουν και στίχοι παρακάτω λίγο τροποποιημένοι (ας με συγχωρήσει ο μεγάλος Μίκης Θεοδωράκης)
Εμπρός λοιπόν πάμε.

eimaste dio

Είμαστε δυο, είμαστε δυο,
η ώρα σήμανε οχτώ
κλείσε το φως, μπαίνει ο καραφλός,
το βράδυ θά πέσουνε οι τρίχες ξανά
άλλες μπροστά, άλλες μπροστά
και οι άλλες πίσω ακολουθούν
μετά σιωπή και ακολουθεί
το ίδιο τροπάρι το γνωστό
Πέφτουν δυο, Πέφτουν τρεις,
πέφτουν χίλιες δεκατρείς
Πονάς εσύ, πονάω εγώ,
μα ποιος πονάει πιο πολύ
θά ‘ρθει καιρός να μας το πει

Είμαστε δυο, είμαστε τρεις,
είμαστε φαλάκρες χίλιοι δεκατρείς
Κόντρα πάμε στον καιρό
με τον καιρό με την βροχή
η τρίχα πέφτει από την κορυφή
ο πόνος γίνεται καρφί

Είμαστε δυο, είμαστε τρεις,
είμαστε φαλάκρες χίλιοι δεκατρείς
Κόντρα πάμε στον καιρό
με τον καιρό με την βροχή
η τρίχα πέφτει από την κορυφή
ο πόνος γίνεται καρφί

Ο εκδικητής ο λυτρωτής
είμαστε δυο, είμαστε τρεις
είμαστε χίλιοι φαλάκρες δεκατρείς
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

χαχαχα :D :D........γεια σου τζεο με τις πρωτοτυπιες σου...... :grinning-smiley
πολυ καλο :bravo:
περιμενω και την συνεχεια ομως...........!!!!!
 

kabamarou

Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

Υπουργείο Εργασίας και Κοινωνικής Ασφάλισης ο tse γιατί από τα γραφόμενα του σοσιαλιζει λίγο και όπου βλέπει ανθρώπινη εκμετάλλευση θυμώνει
:D :D
Πολύ χαίρομαι που μπήκα και εγώ επιτέλους στην λίστα με τα ωραία που βγάζεις κατά καιρούς.

εμείς οι φαλάκρες θα δώσουμε την λύση έτσι και αλλιώς πιο μπουρδέλο δεν γίνετε να καταντήσουμε την Ελλάδα.
:D :D

-
Η μεταμόσχευση όπου και αν γίνετε ανεξαρτήτου κόστους θα καλύπτετε από τα δημόσια ταμεία
Πάντως χωρίς πλάκα πιστεύω ότι αν έχει χρήματα αρκετά ένα κράτος θα πρέπει να καλύπτει την μεταμόσχευση.Εδω στην Ταϊλάνδη επιδοτεί την εγχείριση αλλαγής φίλου.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

έλα τρελέ στο φόρουμ σου!!!!! :21m: :21m: :21m:
 

geofish

New Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

Να πω κάτι για το τραγούδι και την παράφραση του. Πρόκειται για ένα ύμνο και για κάποιους που αγωνιστήκαν για αυτή την πατρίδα και ίσως αποτελεί ιεροσυλία εκ μέρους μου, αλλά το κάνω μόνο για λόγους καλής σάτιρας και για να γελάσει λίγο το χειλάκι μας γιατί τώρα τελευταία χάνετε και αυτό.
 

NGL

Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

:D :D :D :D χαχαχ γεια σου ρε αγορινα ..εισαι απιστευτος!!!γελαω μονος μου σαν τον τρελλο νυχτιατικα..

ngl υπουργος οικονομικων ειπες??
συγκαλεσε υπουργικο συμβουλιο αμεσα και πεσ μας ποια ειναι η αντιπολιτευση γιατι ως γνωστον η δημοκρατια θα νικησει


Το παραλήρημα του δικτάτορα
 

NGL

Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

[move]και βεβαια ο ορος spreads θα αντικατασταθει απ τον ορο grafts στην ελληνικη χρηματαγορα[/move]
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

μην το γελάτε καθόλου εγω έχω ψηθεί ήδη...και μην ξεχνάς geofish κάτι άτομα σαν τον καρατζαφέρη με μαλλί σαν φωλιά για γλάρους να τους στείλουμε στο πύρ το εξώτερο
 

NGL

Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

NoMoreLoss είπε:
μην το γελάτε καθόλου εγω έχω ψηθεί ήδη...και μην ξεχνάς geofish κάτι άτομα σαν τον καρατζαφέρη με μαλλί σαν φωλιά για γλάρους να τους στείλουμε στο πύρ το εξώτερο

θα μετραει μονο αυτο που ειναι αποτελεσμα φινα,μινοξ,φουγκο κτλ και τα μεταμοσχευμενα..
περικοπες απο nw1 και μειωση midscalp και crown.... :D :D :D θα εφαρμοσει το υπουργειο οικονομικων .τα μετρα πρεπει να ειναι δικαια... :D :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

Υπουργείο Δικαιοσύνης, Διαφάνειας και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων ο anar γιατί λέει ότι του αρέσει η εξουσία και η τάξη


??? ??? ???
Παραιτούμαι ΤΩΡΑ ;D ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΟΥ HAIRLOSSFORUM

εοεοεοεοεο
θα τα παιρνω εις διπλουν


γεια σου ρε geofish με τα ωραια σου

ΕΓΡΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ

απιστευτα τα ποστ σου

προτεινω για αρχη το gold member να γινει PLATINUM
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα