ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

ANAR είπε:
Χειρωνακτική εργασία :bon: ;D ;D

Γιαννακη σε αγαπαμε ρε :hrt :hrt

:D :D καλα καλα....λετε εσεις και απο του χρονου θα σας το κλεισω το μαγαζακι......ετσι κι αλλιως φιλε αυτη ειναι μια συνηθεια που δεν κοβεται...το τσιγαρο μπορεις να το κοψεις αλλα αυτο σε περιοδο ''ξηρασιας'' θα το θυμηθεις...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1939.msg37617#msg37617 date=1281005454]
Χειρωνακτική εργασία :bon: ;D ;D

Γιαννακη σε αγαπαμε ρε :hrt :hrt

:D :D καλα καλα....λετε εσεις και απο του χρονου θα σας το κλεισω το μαγαζακι......ετσι κι αλλιως φιλε αυτη ειναι μια συνηθεια που δεν κοβεται...το τσιγαρο μπορεις να το κοψεις αλλα αυτο σε περιοδο ''ξηρασιας'' θα το θυμηθεις...
[/quote]

0χα0χα0χα0χα0χ......
ΑΝΑΡ...μη μου πειραζεις τον γιαννακη.....κανει προπονηση.....η προπονηση αλλωστε δεν κανει ποτε κακο.....ασε που βρισκεται παντα σε φορμα και ετοιμοτητα ανα πασα ωρα και στιγμη.... :D
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1939.msg37619#msg37619 date=1281011587]
[quote author=ANAR link=topic=1939.msg37617#msg37617 date=1281005454]
Χειρωνακτική εργασία :bon: ;D ;D

Γιαννακη σε αγαπαμε ρε :hrt :hrt

:D :D καλα καλα....λετε εσεις και απο του χρονου θα σας το κλεισω το μαγαζακι......ετσι κι αλλιως φιλε αυτη ειναι μια συνηθεια που δεν κοβεται...το τσιγαρο μπορεις να το κοψεις αλλα αυτο σε περιοδο ''ξηρασιας'' θα το θυμηθεις...
[/quote]

0χα0χα0χα0χα0χ......
ΑΝΑΡ...μη μου πειραζεις τον γιαννακη.....κανει προπονηση.....η προπονηση αλλωστε δεν κανει ποτε κακο.....ασε που βρισκεται παντα σε φορμα και ετοιμοτητα ανα πασα ωρα και στιγμη.... :D
[/quote]


ακριβως...αλλωστε οπως ειπες ειμαι 19...οχι 31-32 ΟΛΟΚΛΗΡΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ.....αρα ακομα ειμαι σε φουλ ρυθμος...δεν με σταμνατα ουτε η φινα....!!!!!
και θα συμφωνησω με τον πανο....αλλωστε εγω κανω επιπονες ''προβες'' γιατι οι παραστασεις που ανεβαζω ειναι μεγαλου επιπεδου.... :D :D
 

Lord Raflas

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

πανακριβος..ειδικα το σχετικο με repair cases μου φανηκε απιστευτο:

A Repair Case involves corrective work for patients who have had a previous unsuccessful hair replacement procedure at another center. The cost for all repair cases is $30/graft.

Ο τσακαλος εκανε με τον ιδιο τον Αρμανι η με αλλον γιατρο της Αλβι αρμανι?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Lord Raflas είπε:
πανακριβος..ειδικα το σχετικο με repair cases μου φανηκε απιστευτο:

A Repair Case involves corrective work for patients who have had a previous unsuccessful hair replacement procedure at another center. The cost for all repair cases is $30/graft.

Ο τσακαλος εκανε με τον ιδιο τον Αρμανι η με αλλον γιατρο της Αλβι αρμανι?


ρε φιλε χαλας τη συζητηση μας με τον αναρ και τον πανο1982....τελειως :eek:fft: το ποστ σου...
:D :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

χα0χα0χα0χα0χα0..... :D :D
ε ναι ρε lord......αφου βλεπεις οτι μιλαμε εδω η τριαδα......τι πεταγεσε και μας λες για τον αρμανι ετσι στο ασχετο κ μας διακοπτεις????? :D :D
αλλη φορα να ρωτας....παιδια μπορω να σας διακοψω λιγο..... :tease:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Ρε Πανο και Γιαννη σοβαρευτείτε λιγο εχετε χαλάσει ολα τα θεματα ;D
Βλεπω να τρωμε κανενα 7SFGSFG απο τους mods ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα