ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aris23

New Member
Παιδια ποια η γνωμη σας για τις κληνικες μεταμοσχευσης alvi armani ψαχνοντας για τους καλυτερους κοσμητικους γιατρους τον βρηκα εδω http://www.alviarmanihairtransplants.com/. Βασικα εμεινα εκπληκτος απο τα αποτελεσματα... Αν ειναι οντως ετσι οπως τις φωτο για μενα ειναι μακραν ο καλυτερος!!! Γνωριζει καποιος για αυτον η ειναι μουφα? Αλλα δεν μου φαινεται και για μουφα δεν ξερω... Και κατι αλλο βασικα μου φαινονται πολυ λιγα τα μοσχευματα που βαζει για το αποττελεσμα που φαινεται στις φωτο...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

οντως τα αποτελεσματα φαινονται πολυ καλα....και βλεπω οτι κλεινει και πολυ τους κροταφους....
 

GK

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

πάρα πολύ καλά αποτελέσματα, αλλά πρέπει να είναι πανάκριβος... πάντως εάν ποτέ έκανα, εκεί θα πήγαινα και έσκαγα μύτη με αρμάνι πουκάμισο, αρμανι τζιν και αρμάνι παπούτσια μήπως μου έκανε και καμία έκπτωση. :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

o χαρμανης ειχε καλα αποτελεσματα οσο εκανε στριπ.....μετα το γυρισε στο φυε....και χαλασε το ονομα του.......εκανε παρα πολλα αποτυχημενα αποτελεσματα...και διαδωθηκε αυτο....και εκλεισαν και μερικες απ τις κλινικες του.....
 

aris23

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Παντως παιδια δεν ξερω αλλα STRIP δεν θα εκανα ποτε. Εχει διαφορα στο αποτελεσμα σε σχεση με την FUE? Πιστευω οτι ειναι το ιδιο πραγμα οσον αφορα το αποτελεσμα απλα η fue πρεπει να σπαει τα νευρα του γιατρου τριχα τριχα
 

GK

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

aris23 είπε:
Παντως παιδια δεν ξερω αλλα STRIP δεν θα εκανα ποτε. Εχει διαφορα στο αποτελεσμα σε σχεση με την FUE? Πιστευω οτι ειναι το ιδιο πραγμα οσον αφορα το αποτελεσμα απλα η fue πρεπει να σπαει τα νευρα του γιατρου τριχα τριχα

Βάση λογικής, πρέπει να έχει διαφορά και μάλιστα μεγάλη. Διότι, με το strip κόβεις την φέτα και έχεις υπό την κατοχή σου μία φέτα από τρίχες με απείραχτους θύλακες, σαν μια καλλιέργεια.
Ενώ με το FUE ο γιατρός αναγκάζεται να εξάγει, σχεδόν τυφλά, τρίχα τρίχα με αποτέλεσμα να μπορεί να τραυματίζει τον θύλακα της τρίχας σε αρκετές περιπτώσεις.
Και αυτός είναι ο λόγος φαντάζομαι που δεν επιζούν και οι περισότερες τρίχες μετά από μεταμόσχευση κάνοντας χρήση FUE... ενώ με το strip οι περισότερες εάν όχι όλες μένουν στο κεφάλι σου. (λόγο του θύλακα δλδ)
 

comb

Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Ο Αρμάνι πάντα ήταν αντικείμενο κριτικής για την επιθετική προσέγιση του(τοποθετεί αναλογικά πάρα πολλά μοσχεύματα για μικρά προβλήματα, εξ'ου και τα πολύ εντυπωσιακά αποτελέσματα), η οποία δεν θεωρείται ασφαλής για το μέλλον. Ωστόσο όσο έκανε στριπ είχε εξαιρετικά αποτελέσματα.

όταν το γύρισε σε fue αποκλειστικά, προσέλαβε άλλους γιατρούς, άνοιξε κι άλλες κλινικές και η ποιότητα έπεσε κατακόρυφα. Τα τελευταία χρόνια κυκλοφορούν δεκάδες αποτυχημένα αποτελέσματα, ενώ γίνονται κουβέντες για μηνύσεις και επιθετική πολιτική αν κάποιος διαμαρτυρηθεί. Kαι βέβαια οι υψηλότερες τιμές που έχω δει. Γενικά κατά τη γνώμη μου δεν εμπνέει καμιά εμπιστοσύνη.
 

mindtrapper

Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

GK είπε:
Και αυτός είναι ο λόγος φαντάζομαι που δεν επιζούν και οι περισότερες τρίχες μετά από μεταμόσχευση κάνοντας χρήση FUE... ενώ με το strip οι περισότερες εάν όχι όλες μένουν στο κεφάλι σου. (λόγο του θύλακα δλδ)

Δεν επιζούν οι περισσότερες τρίχες με FUE; Δεν παίζει. Απλά είναι πιο δύσκολη, παίρνει περισσότερο χρόνο και έχει αυξημένο transgression. Γι αυτό θέλει έμπειρα χέρια και υπομονή.
 

GK

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

mindtrapper είπε:
Δεν επιζούν οι περισσότερες τρίχες με FUE; Δεν παίζει. Απλά είναι πιο δύσκολη, παίρνει περισσότερο χρόνο και έχει αυξημένο transgression. Γι αυτό θέλει έμπειρα χέρια και υπομονή.
Αρκετές τέλος πάντων, μην λέω μλκ*ες και εγώ, σίγουρα ήμουν υπερβολικός. Πάντως το FUE είναι τυφλή μέθοδος όπως και να έχει, σίγουρα ένας έμπειρος τσάκαλος γιατρός ξέρει αλλά....
Eγώ FUE θα έκανα μόνο εάν είχα μικρό πρόβλημα, τπτ κροτάφους κανένα μπιφτεκάκι κτλ..
 

ezra

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Το ασχημο με το strip ειναι για μενα αυτο που ειπε ο GK με τη φετα ... Μπρρρ !! Ειχα δει σε ενα μπλογκ κατι φοτο απο επεμβαση στριπ και φρικαρα λιγο με τα αιματα κλπ . Γενικα στα σαϊτ των γιατρων βλεπεις κατι flash animation με μουσικουλα κλπ. με ενα ραψιματακι στο τελος και δεν καταλαβαινεις (εγω τουλαχιστον) απο την αρχη οτι σου κοβουν ολοκληρο κομματι ( αληθεια , ποσο βαθεια το κοβουν ? πλησιαζει το κοκκαλο ? και μετα που ραβουν τις ακρες μαζι δε νοιωθεις το κεφαλι τραβηγμενο ? ) .
Το fue ειναι λιγοτερο παρεμβατικο αλλα απ ο,τι διαβαζω πρεπει να ειναι μαστορας ο γιατρος για να βγει καλα και ενδεικνυται για καλυψη μικροτερων περιοχων .
 

Rhesus619

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Καλησπέρα παίδες ,

Μισό , γιατί θα τρελαθω η εγώ δεν έχω ψάξει καλά η κατιπαοζει εδώ . Τα αποτελέσματα που έχω δει από αρμανι σε διάφορα site - forum είναι κατα την γνώμη μου απλά κορυφαία , ακόμα και σε ανθρώπους nw5 . Ειδικά για hairline ... Δεν πιστεύω στα ματια μου , ασε πουβλεπωντας τα περνώ θάρρος . Δεν ξέρω αν θα πάω εκεί η Wong η αλλού όταν έρθει αν έρθει η ώρα αλλά οκ μην λέμε κ ότι θελουμε . Έψαχνα απεγνωσμανα να βρω κακά αποτελέσματα από fue Armani στο ΝΕΤ και βρήκα ένα στο οποίο ο ίδιος ο πελάτης αν κατάλαβα καλά έκανε του κεφαλιού του στην αποθεραπεία ... Τεσπα αυτά . P.s : o hasson επίσης είναι τρομερός αλλά φιλε comb για hairlines δεν μπορώ να πω ότι με τρελενει , εκτός αν είσαι 40+ .

Αυτά φιλικά και καλά μπάνια σε όλους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

ειναι πολλες οι διαφορες στριπ και φυε αλλα σιγουρα δεν γίνεται στα τυφλα η φυε γιατι απλα την κανει ενασ εμπειροσ γιατροσ ενο τα μοσχεύματα απο τη λοριδα του στριπ τα βγάζει η νοσοκόμα. για να κανεισ ενα καλο στριπ κατα την γνωμη μου πρέπει να πας απο Καναδά μεριά
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Panos1982 είπε:
[quote author=Rhesus619 link=topic=1939.msg37600#msg37600 date=1280929969]
Καλησπέρα παίδες ,
Μισό , γιατί θα τρελαθω η εγώ δεν έχω ψάξει καλά η κατιπαοζει εδώ .

καλησπερα,
Τι ενοεις οταν λες κατι παιζει εδω??? σαν τι να παιζει δλδ??
[/quote]

Ελα Πανουλη ολοι εχουμε καταλαβει τι ΡΟΛΟ παιζεις εδω μεσα αστα σαπια. 8)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1939.msg37604#msg37604 date=1280941471]
[quote author=Rhesus619 link=topic=1939.msg37600#msg37600 date=1280929969]
Καλησπέρα παίδες ,
Μισό , γιατί θα τρελαθω η εγώ δεν έχω ψάξει καλά η κατιπαοζει εδώ .

καλησπερα,
Τι ενοεις οταν λες κατι παιζει εδω??? σαν τι να παιζει δλδ??
[/quote]
Ελα Πανουλη ολοι εχουμε καταλαβει τι ΡΟΛΟ παιζεις εδω μεσα αστα σαπια. 8)
[/quote]

χαχαχα....καλα μιλας εσυ??? που προχτες διαφημιζες τα νανοκαψ??? και εχεις βαλει και την φωτο με την κοτσιδα......ασε τωρα....δε ψαρωνουμε σου λεω.....
πρεπει να τσεπωνεις γυρο στο 10-15% επι των πωλησεων χαλαρα...... :18m:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Ετσι ετσι ΟΛΑ στη φορα για να μαθουμε τι παιζει εδω μεσα ;D ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

ANAR είπε:
Ετσι ετσι ΟΛΑ στη φορα για να μαθουμε τι παιζει εδω μεσα ;D ;D

καιρος ηταν να ξεκαθαρισουν μερικα πραγματα........ο γιαννακης τι ρολο βαραει δεν εχω καταλαβει....αλαλ θα το μαθω που θα παει...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1939.msg37611#msg37611 date=1281001059]
Ετσι ετσι ΟΛΑ στη φορα για να μαθουμε τι παιζει εδω μεσα ;D ;D

καιρος ηταν να ξεκαθαρισουν μερικα πραγματα........ο γιαννακης τι ρολο βαραει δεν εχω καταλαβει....αλαλ θα το μαθω που θα παει...
[/quote]

Εεεεεεεεε αυτος πιτσιρικας ειναι 18 χρ δεν ξερεις τι ( ρολο ) βαράει :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1939.msg37613#msg37613 date=1281001850]
[quote author=ANAR link=topic=1939.msg37611#msg37611 date=1281001059]
Ετσι ετσι ΟΛΑ στη φορα για να μαθουμε τι παιζει εδω μεσα ;D ;D

καιρος ηταν να ξεκαθαρισουν μερικα πραγματα........ο γιαννακης τι ρολο βαραει δεν εχω καταλαβει....αλαλ θα το μαθω που θα παει...
[/quote]



Εεεεεεεεε αυτος πιτσιρικας ειναι 18 χρ δεν ξερεις τι ( ρολο ) βαράει :D :D
[/quote]

αχ0α0α0χ0χα0α....... τι εννοεις δε καταλαβαινω??? ::)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΚΛΗΝΙΚΕΣ ALVI ARMANI!!!

Χειρωνακτική εργασία :bon: ;D ;D

Γιαννακη σε αγαπαμε ρε :hrt :hrt
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα