Ιταλική lotion από τον dr brotzu

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

le2der

Active Member
3 μήνες το μέγιστο έμειναν μέχρι να βγει..... μέχρι Απρίλιο θα έχουμε κάποια δείγματα για το τι αξίζει και αυτό
 

koumparos

Well-Known Member
Όταν ακούσω ότι το setipiprant θα βγει στην αγορά θα χαρώ διότι θα κερδίσω άλλη μια δεκαετία χωρίς άλλες απώλειες.Με σπρέι και λοσιόν και τοπικές θεραπείες κανένας δεν κράτησε τα μαλια του πολλά χρόνια.Κρατηστε μικρό καλάθι για την συγκεκριμένη λοσιόν.
 

nikolakis

Well-Known Member
Γνωριζεις τιποτα?ειχαμε κανενα νεο?
Όχι κ ούτε φαίνεται φως στο τούνελ... αυτή η ιστορία πάει χρονιααααααα, είναι κάτι σαν όλες τις θεραπείες που ξεκίνησαν καμία 15ετια κ ακόμη είναι σε faze 1 stage 3 κ παπαριες καμαρωτές.
 

Nikotine4

New Member
https://www.hairlosscure2020.com/trinov-purchase-options-and-reviews/

σε λιγο καιρο ακομα ενα οπλο κοντα μας.ας ελπισουμε οτι δεν θα ειναι ασφαιρο
Εγώ ήμουν από τους πρώτους πιστεύω που παρακολουθώ αυτήν την λοσιόν,από το 2016 όταν είχε πει ο γιατρός ότι μπορεί να ανεαστρεψει μέχρι και πέντε χρόνια απώλειας μαλλιών..υπάρχουν μαρτυρίες ότι δουλεύει πολύ καλά σε γύροείδη αλωπεκία,αλλά τα αποτελέσματα σε ανδρογενετική που παρουσίασε ο συγκεκριμένος γιατρός στο συνέδριο τριχόπτωσης στην Ιταλία,τον περασμένο Απρίλιο ήταν απογοητευτικά..δυο χρόνια δοκιμάζουν την λοσιόν και ακόμα δεν έχουν δείξει μια φωτό που να έχει έστω και λίγο καλά αποτελέσματα,όποτε μάλλον μάπα το καρπούζι..σαν το δικό μας genethrix μια κατάσταση..συνεργασίες με πανεπιστήμια και είχαμε να λέγαμε..μακάρι να κάνω λάθος και η λοσιόν να δουλευει..
 

Nikotine4

New Member
Όταν ακούσω ότι το setipiprant θα βγει στην αγορά θα χαρώ διότι θα κερδίσω άλλη μια δεκαετία χωρίς άλλες απώλειες.Με σπρέι και λοσιόν και τοπικές θεραπείες κανένας δεν κράτησε τα μαλια του πολλά χρόνια.Κρατηστε μικρό καλάθι για την συγκεκριμένη λοσιόν.
Μόνο αυτό αν βοηθήσει λίγο,και κρατάω και μια ελπίδα για shiseido και jak..
 

giaderty

New Member
Ως προς την διατηρηση των υπαρχοντων μαλλιων? Τι πιστευεις? Μπορει να εχει αποτελεσμα?



Στάλθηκε από το SM-T230 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nikotine4

New Member
Ως προς την διατηρηση των υπαρχοντων μαλλιων? Τι πιστευεις? Μπορει να εχει αποτελεσμα?



Στάλθηκε από το SM-T230 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με αυτό το όνειρο ζούμε φίλε μου,εγώ θα δω την παρουσιάσει που θα γίνει 19 Νοεμβρίου στο ιταλικό συνέδριο τριχόπτωσης και αναλόγως θα δω αν την δοκιμάσω ή όχι..
 
φιλε το παρακολουθω καποιοι σε ξενα φορουμ το παραγειλανε ειδη εμενα αυτο που δεν μου αρεσε οπως και σε πολλους αλλους ειναι οτι δεν υπαρχουν αποτελεσματα πριν μετα να μας πεισει για κατι... το θεμα ειναι οτι ειναι πολλα υποσχομενο αλλα χωρις φωτο αποτελεσματων και ενα που ειδα εγω αποτελεσμα που κυκλοφορησε προσφατα μου φανηκε οτι παιζανε με το χτενισμα....
 

giaderty

New Member
https://www.fidiapharma.com/all/Trinov_Comunicato_Stampa_2018.pdf.pagespeed.ce.vHPGiUYtGf.pdf δειτε την νεα φωτο του αντρα νομιζω παιζει με χτενισμα και φωτισμο παρα οτι πυκνωσε
Εγω τωρα γιατι βλεπω πυκνωση? Αυτη ειναι απο την εξαμηνη ερευνα που λενε στα ξενα σαιτ?

Στάλθηκε από το SM-T230 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

koumparos

Well-Known Member
Αρκετά καλύτερα από μινοξιδιλη.hairline που μας ενδιαφέρει μικρή βελτίωση.Εαν κρατάει τους θύλακες για μεγάλο διάστημα σε φυσιολογικό κυκλο και δεν λαχανιαζει όπως η μινοξ θα έχει επιτυχία.Ειδωμεν.
 
Η μινοξ δεν νομιζω οτι λαχανιαζει απλα δεν χτυπαει την αα απλα παροτεινει την διαρκεια ζωης της τριχας ομως η αα τρεχει απο πισω αρα αργα η γρηγορα θα φανει η καραφλα και ας η μινοξ κανει δουλεια δηλαδη... αν παρεις μινοξ και καποια τριχα που τις εχει χτυπησει η αα ζουνε αντι για 5 χρονια θα ζει που λεει ο λογος 2 μηνες αρα θα ειναι αδυναμη και λεπτη και οσο λιγοτερο ζει θα πλησιαζει το χνουδι... οταν παρεις μινοξ αντι για 2 μηνες ζει 2 χρονια ομως η αα τρεχει απο πισω αρα αργα η γρηγορα θα ξαναφτασει στους 2 μηνες ζωης που οταν την κοψεις την μινοξ δεν θα ζει ουτε τους 2 μηνες αρα δεν λαχανιαζει αυτο θεωρω εγω ....
 
Μπλουζα